Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΑΝ ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΤΑΙΣΜΑ-ΘΗΛΑΣΜ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΝΙΓΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΟΥ..ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΤΑΣΗ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ?ΤΟ ΠΕΤΑΜΕ ΣΤΟΝ ΩΜΟ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΡΕΥΕΤΑΙ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ...ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΠΟΥ ΠΝΙΓΗΚΕ ΚΡΑΤΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΚΑΙ ΤΑΡΑΧΤΗΚΑ ΠΟΛΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΚΑΛΗΤΕΡΗ ΣΤΑΣΗ ΟΤΑΝ ΠΝΙΓΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΝΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ. ΜΠΡΟΥΜΙΤΑ ΔΗΛ. ΑΥΤΑ! ΜΗΝ ΤΡΟΜΑΖΕΙΣ! ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου! Εμένα ήταν και είναι το μόνιμο άγχος μου αυτό! Αμέσως μπρούμυτα και χτύπημα στην πλάτη! Όσα μωρά συνήθως πνίγονται και μάλιστα κρατούν την αναπνοή τους όπως λες, υπερλειτουργούν το μυαλό τους και επιθυμούν να έχουν την προσοχή! Ίσως έχεις και άγχος και να το αντιλαμβάνεται.Αυτά ισχύον βέβαια αν γίνεται σε μόνιμη βάση!

Πάντως μην ανησυχείς, έχουν μηχανισμό, ιδιαίτερα στον 4ο μήνα αναπνέουν και από το στόμα!

Επειδή πάντως έχω μελετήσει σχετικά, παιδιά που είχαν συνήθεια να κρατούν την αναπνοή τους και να πνίγονται, έπειτα εξελλίχτηκαν σε άριστους μαθητές, ιδιαίτερα ευφυείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

Επειδή πάντως έχω μελετήσει σχετικά, παιδιά που είχαν συνήθεια να κρατούν την αναπνοή τους και να πνίγονται, έπειτα εξελλίχτηκαν σε άριστους μαθητές, ιδιαίτερα ευφυείς!

Αν ισχυει αυτο το δικο μου θα ειναι ιδιοφυια:P Συνεχεια πνιγεται, ειτε με το μπιμπερο ειτε με το θηλασμο καθε δεκα γρ. το γυρναω μπρουμυτα και το χτυπαω στην πλατουλα!!!:P

Δεν το ηξερα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

...tipota...perimeno na viksei k na tis perasei...eimai ligo anaisthiti?

kai egw to idio :blush:

mono an to parakanei ton sikwnw .....

den hmaste anestites apla kseroume oti den einai kati sobaro kai oti me ena bixaki tha perasei .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΑΝ ΠΝΙΓΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΓΑΛΑ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ ΣΑΝ ΝΑ ΤΡΙΒΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ΤΣΟ ΜΕΣΟ ΤΟΥ ΚΡΟΤΑΦΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΜΥΤΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΤΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΝΑΣΑ.ΚΑΝΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ.ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...