Μετάβαση σε περιεχόμενο

με το καλησπερα σας αντιο σας....


Recommended Posts

Γειασ σας κοριτσιαδεν εχω μερα που συνδεθηκα στο φορουμ....την παρασκευη ειναι η πητ μου στο δευτερο παιδι εχω ηδη μια κορη 14 χρονων...πειμενω απο ωρα σε ωρα την μπουμπου για αυτο και δεν ξερω ποτε θα ξαναμπω...ελπιζω να τα πουμε πολυ συντομα....

Καλως σας βρηκα...........:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει η μια σου η κορη και καλως να δεχτεις και την αλλη!!!με ενα πονο σου ευχομαι!ολα να σου παν καλα και θα περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κοπέλα μου και καλωσόρισες! Να σου ζήσει η δεσποινίδα σου και με το καλό η μικρούλα σου! Με έναν πόνο! Θα περιμένουμε νέα σου! Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με αυτόν τον τίτλο που έβαλες

πήγε το μυαλό μου στο κακό.....

Όλα καλά απλά γεννάς, πολύ φυσιολογικό λοιπόν

να χαθείς για λίγες μέρες........

Με το καλό η μπεμπούλα σου και να χαίρεσαι

την οικογένεια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama again καλωσόρισες!

Είμαι η Αλεξια και έχω δυο αγοράκια 2,5 και 1,5 ετών.Περιμένω μέχρι 10/10 και το τρίτο μου μωράκι του οποίου το φύλλο κρατάμε έκπληξη για την γέννα!:laugh:

Να χαίρεσαι την κόρη σου(μεγάλη απόφαση μετά απο 14 χρόνια!:woohoo: )και με το καλό και η μικρούλα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια!!!καλωσηρθες στην παρεα μας και με το καλο το μωράκι σου!!!

πρέπει να ειναι υπέροχο να βιωνεις μετα από αρκετα χρονια τετοιες εμπειριες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες κοπέλα μου και με το καλό το μωράκι σου!! Εγώ είμαι η Έλενα 27 χρόνων, και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι με ΠΗΤ έως 6 Αυγούστου!! Έχω μπει στον μήνα μου.. οπότε θεωρητικά.. έρχεται κι εμένα από στιγμή σε στιγμή!! Με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου και να χαίρεσαι και την κόρη σου!! Θα χαρώ να τα λέμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο να ερθει η μπουμπου και να σου ζησει και η μεγαλη καλως ηρθες δεν πειραζει που ξαναφευγεις εμεις εδω ειμαστε και περιμενουμε με εναν πονο σου ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς όρισες και με το καλό να δεχτείτε το μωράκι σας!

Περιμένουμε να μας περιγράψεις το τοκετό σου ο οποίος εύχομαι να είναι πολύ εύκολος!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ομοιοπαθουσα μαμα...ειμαι η εφη ειμαι 39 χρ με γιο..14χρ....κ περιμενω τον 2ο μου γιο σε λιγο καιρο!!!

ευτυχως δεν γεννησα στις εξετασεις!!!:laugh: :laugh: γενναω με το καλο αρχες αυγουστου...

θα τα λεμε απο εδω συχνα...αλλωστε εκτος απο τις ιδιες χαρες,ανησυχιες με τα ζουζουνια..εχουμε να αντιμετωπισουμε κ τα εφηβακια μας!!!

μαλλον ειμαστε για να πινουμε παρεα red bull!!!

με το καλο γλυκια μου!!!!καλως ορισες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...