Μετάβαση σε περιεχόμενο

κολικοί στον πέμπτο μήνα!!!


Recommended Posts

καλημέρα κορίτσια .

λιπών όπως είδατε και από τον τίτλο ...ναι εδώ και 3 μέρες χουμε μάλλον κολικούς .ξυπνά στις 12 με 1 το βράδυ και σπαράζει στο κλάμα αφού κλάψει Κανά δεκάλεπτο κλάνει ξανακαλεί και κοιμάται ....(συγγνώμη για την λέξη )

εκεί που νόμιζα ότι τους είχαμε αποφυγει τσούπ μας βρήκαν μεγάλοι .

εσείς περάσατε τίποτα τέτοιο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ? ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΙΚΟΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΡΩΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ? ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΤΡΩΩ ΦΑΚΕΣ! ΔΕΝ ΤΙΣ ΤΡΩΩ ΠΙΑ ΑΦΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑΖΟΥΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αφροδιτη

Μου το εκανε και εμενα αυτο στον 5ο μηνα περιπου αλλα μονο τα βραδυ.

Εγω υπεθεσα οτι ειναι μαλλον επειδη εκεινη την ημερα ειχα φαει λαχανο....

Κανει κακα του την ημερα ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpi76 έγραψε:

Καλημερα Αφροδιτη

Μου το εκανε και εμενα αυτο στον 5ο μηνα περιπου αλλα μονο τα βραδυ.

Εγω υπεθεσα οτι ειναι μαλλον επειδη εκεινη την ημερα ειχα φαει λαχανο....

Κανει κακα του την ημερα ?????

και μένα μόνο το βράδυ .κάνει κακά την ημέρα αλλά όχι όπως έκανε ,πχ το πρωί κάθε πάνα και κακά τις 3 τελευταίες μέρες δεν γίνετε αυτό ....

δεν ξέρω ...λέτε να τον πειράζει το κλιματιστικό στο υπνοδωμάτιο μας ?αλλά τις 3 τελευταίες μέρες ?

μόνο καρπούζι έχω βάλει στην διατροφή μου όλα τα αλλά είναι τα ίδια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera afrodith.emena tis aderfis moy to moro stis arxes den ixe kolikoys kai prin 1 ebdomada toy apiase kolikoys einai11 minon kaka ekamne kanonika.ena lepto kratoyse o ponos.toy edose ligo siropaki gia kolikoys poy einai kai toy perase.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΕΨΑΞΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΙ ΚΟΛΙΚΟΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΟΥΝ ΜΕΧΡΙΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΤΟ ΜΗΝΑ! ΚΟΙΤΑ, ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ. ΟΙ ΚΟΛΙΚΟΙ ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΞΥΜΕΡΩΜΑΤΑ. ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 7 ΜΕ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΦΑΓΕΣ. ΚΟΨΕ ΛΟΙΠΩΝ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ ΝΑ ΔΕΙΣ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΙΚΟΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SEYXARISTW ELNH MOU POU EPSAKSES .SKEUTOME MHPS EINAI TIPOTA PSIXOLOGIKO TOU MPEMPH TORA STON 5 MHNA ...POLA EXW AKOUSEI GIA TON 5 MHNA OTI SHMBENOUN .ARXIZOUN KAI KATALABENOUN DIAFORA PRAGMATA GIAUTA KAI THN MAMA TOUS KAI MPOREI NA FOBOUNTE ...TI NA PW KAI EGW !!!!KOITAZW OLES TIS PERIPTOSEIS GIATI HLIKRINA DEN PHSTEUW NA EINAI TO KARPOUZI .

TORA TON EBALA GIA UPNO KAI PIGENE NA AFHEI NA KOIMITHI KAI MOLIS TO EKANE PETAGOTAN MEXRI PANW!!!SAN NA TROMAZE ...TI PERNANE KAI AYTA TA KAIMENA!!!....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΒΡΕ ΑΦΡΟΔΙΤΗ! ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ! ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ? ΗΡΑΜΗΣΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΑΠΟΠΕΙΡΑ. ΚΟΨΕ ΝΑ ΔΕΙΣ! ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΠΙΘΑΝΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΔΩΣΕ ΤΟΥ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Αφροδίτη! Οι κολικοί εκκινούν από 20 ημερών και κορυφώνονται 2-3 μήνα και έπειτα φθίνουν μέχρι τον 6ο μήνα! Και εμένα η ζουζούνα μου κλαίει στον ύπνο της που και που και έπειτα τσαφ η πορδούλα! Είναι το πεπτικό που σχεδόν έχει διαμορφωθεί!

Έχει γίνει απογαλακτισμός;;; Ίσως εφόσον θηλάζεις κάτι νέο στην διατροφή σου και να επηρέασε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ( 5 ΜΗΝΩΝ Κ 10 ΗΜΕΡΩΝ).ΚΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ. ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕς ΦΟΡΕς ΤΗ ΜΕΡΑ Κ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΛΑΙΕΙ ΓΥΡΝΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΝΤΟΝΑ ΑΕΡΙΖΕΤΑΙ Κ ΜΕΤΑ ΗΡΕΜΕΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...