Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ ΨΑΧΝΩ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΟΥ


Recommended Posts

ραφα έγραψε:

Και εγώ πριν 40 ημέρες έχασα την κορούλα μου 22 εβδομάδων..Έφυγε χώρις να την αγγαλιάσω...έχω αποροία για το ποιο γιατρό είχες...

απο θεσ/νικη ειμαι αμα θεσ το ονομα θα σου το πω σε προσωπικο μηνυμα οκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

nemi έγραψε:

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ...

ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ.ΕΧΕ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ

ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.

ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ.ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΜΕ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕΣ!!ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΡΥΞΗ ΤΟΥ ΔΗΛ.ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΜΕ doppler και ΝΣΤ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ΜΕΣΑ.

ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΚΛΕΙΝΩ ΤΗΝ 36η ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΣΤ ΠΑΛΙ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΣΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΕΡΝΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑΚΙΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΜΕΣΑ.ΣΤΗΝ 35η βδομαδα ΗΤΑΝ 1884 ΓΡ.ΟΣΟ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΕΙΜΑΙ ΗΣΥΧΗ ΛΙΓΟ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΩ ΟΜΩΣ ΚΑΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΣΥΜΒΑΝ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΚΟΡΟΥΛΑ.

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΦΟΒΗΘΕΙ,ΕΧΩ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΘΕΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ...

ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ Ο,ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ!!ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ!!

nemi μου επειδη δεν ειμαι σιγουρη εαν πηρες το μηνυμα μου γι΄αυτο σου το ξαναστελνω με λιγα λογια.δεν θελω να σε ανησυχησω αλλα πρεπει να σου πω οτι ημουν ΑΚΡΙΒΩΣ στην ιδια κατασταση με σενα με doppler και καρδιοτοκογραφο ολη την ωρα και δεν εδινε σημαδι οτι ζοριζοταν,τα αποτελεσματα που τα πηρα εχθεσ εδειξαν οτι δεν τρεφοταν οσο επρεπε και ετσι κατεληξε.μαλιστα ο γιατρος μου ελεγε οτι ειχα γηρανση πλακουντα ενω τα αποτελεσματα λενε για ανωριμο πλακουντα.οτι να΄ναι...ηταν να το περασω.παντως αμα θεσ τη συμβουλη μου πιεσε το γιατρο σου και παρε και 2η γνωμη.ολοκληρο μωρο ειναι..μην το ρισκαρετε.καλη τυχη σου ευχομαι οποτε θεσ στειλε μου μηνυμα.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ, ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΑΦΩΝΗ... ΚΑΘΟΤΙ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ, ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΠΩΣ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΜΠΟΡΕΙ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΙΣΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΑΔΙΚΑ ΣΟΥ ΠΗΡΕ, ΜΗΠΩΣ ΕΤΣΙ ΓΑΛΗΝΕΨΕΙ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...