Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ ΨΑΧΝΩ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΟΥ


Recommended Posts

Θα ηθελα να σας πω την δικη μου τραγικη ιστορια.Διανυοντας την 36 εβδ.κυησης διαπιστωθηκε οτι το μωρακι μου δεν επαιρνε κιλα για 2 ολοκληρες εβδομαδες .Ο γιατρος μου μου εκανε καρδιοτοκογραφο και φανηκε οτι το μωρο δε ζοριζοταν ετσι μου ειπε να ξαναπερασω απο το γραφειο του,αφου πηγα να με εξετασει η κατασταση παρεμενε η ιδια.Μετα απο δυο μερες απο την τελευταια μου επισκεψη επρεπε μπω στο νοσοκομειο για καισαρικη.να σημειωσω οτι ημουν 37εβδ και 6 μερες.Εγω νοιωθοντας χαρα που επιτελους θα δω το μωρακι μου και ταυτοχρονα αγωνια με το αν θα πανε ολα καλα πηγα στο ραντεβου μου για καισαρικη.Εκεινη την ημερα μου ανακοινωθηκε οτι το μωρο δεν εχει καρδιακους παλμους,τρελαθηκα....γιατι???αφου πριν δυο μερες το ειδα στον υπερυχο.Γεννηθηκε φυσιολογικα 2850.Το αγγελουδι μου δεν προλαβα να το αγκαλιασω,εφυγε τοσο νωρις.Τωρα κατηγορω το γιατρο που δεν το εβγαλε πιο νωρις,αφησε τοσο χρονο πολυτιμο για το μωρο μου να φυγει τοσο αδικα.Πηγα με σκοπο να το δω και να το αγκαλιασω να του πω ποσο το αγαπω και ακουσα αυτα που ακουσα.Ενα γιατι θα με τρωει παντα μεσα μου...ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

σε νιωθω γλυκια μου καταλαβαινω την αγωνια που ενιωσες ηταν ΛΑΘΟΣ του γιατρου καθαρα εμενα μολις ηδαν οτι το μωρο αρχιζει να παθαινει αδρανεια να μην κουνιεται δηλαδη μου το πηραν αμεσως και στην 31η εβδομαδα εσενα επρεπε να σε βαλει με την μια για γεννα!!!!!!!!!!!!!!!!! τι να πω κουκλα μου λυπαμαι πολυ για οτι σου συνεβη δεν υπαρχουν λογια παρηγορα ησουν ενα βημα απο το θαυμα σου και στο στερησαν λυπαμαι πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου ,τραγικο αυτο που σου συνεβη,να χαθει ετσι το μωρακι σου!:( μην σκεφτεσαι τι και πως αλλιως θα μπορουσε να γινει γιατι θα τρελλαθεις,το μονο που μπορω να σου πω,ειναι,να προχωρησεις μπροστα!Οχι να το ξεχασεις,γιατι δεν ξεχνιεται,αλλα να φανεις δυνατη και να προχωρησεις στη ζωη σου και σιγουρα το αγγελουδι σου ,θα σου στειλει το αδερφακι του, να σε κανει ευτυχισμενη ξανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axx ti tragiko bre kopela moy.......

koyragio ti allo na pw.....:( poly asxhmo na akoyme tetoia pragmata twra poy h episthmh exei proxwrhsei toso poly kai blepoyn to paramikro.......

na kanete koyragio.....to aggeloydi sas tha einai kala ekei panw kai syntoma tha sas erthei k to aderfaki toy.

eyxomai o theos na sas dwsei dynamh na proxwrhsete !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ran λυπάμαι πάρα πολύ..δεν είναι δυνατον να φέρονται οι γιατροί με τέτοια χαλαρότητα όταν πια έχεις φτάσει στο τέλος της εγκυμοσύνης..κρίμα..λυπάμαι πολύ πραγματικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pin poso kairo egine ? lipame polu eixa kai egw ena oloidio peristatiko se gnosto mou anthropo tora ekeino tha htan 7 mhnwn agoraki .....to ematha otanhmouna egw 7 mhwn kai mou kopikane ta podia ...akoma na shnerthoun oi anthropoi .....den exw logia na sou pw ....hlikrina den exw ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...lupamai polu gia olo afto pou perases...xreiazetai dunami kai tharros...alla kai xronos...giati o xronos ta giatrebei ola...prepei na koitaksete mprosta...kai tha deis pou suntoma tha erthei to aderfaki tou na sas anastisei apo olo afto to drama pou pernate...upomoni...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΔΙΟΤΙ ΠΙΑ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟ.ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ 36 ΒΔΟΜΑΔΩΝ.ΛΥΠΑΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΑΛΗΝΕΨΕΙ.ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣΕΥΘΥΝΕΣ ΜΗ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΕΤΣΙ.ΕΓΩ ΔΕ ΖΗΤΗΣΑ ΟΤΑΝ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΩΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΟΥΧΑΣΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΤΟΤΕ.ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΘΑΧΑ 2.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΙΑΤΡΙΚΟ ΛΑΘΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί λόγια παρηγοριάς να σου πούμε κοπέλα μου?Είναι δυστυχώς και αυτά μέσα στη ζωή.............

Λυπάμαι και εύχομαι ο Θεός να σας έχει καλά και να σας δώσει κουράγιο και να σας στείλει γρήγορα ένα δεύτερο παιδάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΝ,ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΠΡΙΝ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΚΑΙ ΖΗΤΟΥΣΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΜΑ.ΠΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ.ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ,ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΛΙΓΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΚΡΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΟΥΜΕ.ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ;ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΔΗΛ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λόγια παρηγοριάς είμαι σίγουρη ότι δεν υπάρχουν.

Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι κουράγιο και δύναμη να έχετε και εσύ και ο άντρας σου.

Εύχομαι να γλυκάνει ο πόνος όσο πιο σύντομα γίνετε.

Καμιά γυναίκα να μην το ζήσει ξανά αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πολύ τραγικό αυτό που συνέβη! :( Δεν υπάρχουν λόγια να πω! Κουράγιο! Και καλό είναι να μηνύσεις τον γιατρό γιατί πιστεύω ότι ήταν δικό του λάθος αυτό που συνέβη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΓΑΜΩΤΟ;;ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ;;ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΤΡΑΓΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ;;ΓΙΑΤΙ,ΓΙΑΤΙ,ΓΙΑΤΙ;;ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΣΚΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΛΛΗΛΟΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΛΩΒΗΤΟΙ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ..ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΗ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΡΟΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΣΤΟΥΣ ΓΕΛΟΙΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣ..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil::angry::x:evil::angry::x:evil::angry::x:evil: :evil: :evil::angry: :angry: :angry::x :X :x

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.....ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειλικρινα λυπαμαι πολυ...:( :( :(

Τα λογια ειναι φτωχα γι αυτες τις περιπτωσεις...

Ο χρονος θα βοηθησει...

εχω κολλησει...τι να πω...γμτ αν εφταιξε ο γιατρος ειναι να του παρεις το κεφαλι!!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με συγκηνησες πολυ κοπελα μου!.αλλο ενα μικρο αγγελακι πεταξε στον ουρανο!μια ψυχουλα εφυγε!:( αστο να ηρεμησει η ψυχουλα του κ η δικη σου,μην κανεις τιποτα,περιμενε θα σου στειλει το αδερφακι του..........ειμαι στην 31 εβδομαδα και μονο που το σκεφτομαι κλαιω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο σε καταλαβαινω:( .τον περασμενο νοεμβρη εχασα και εγω το κοριτσακι μου οταν ημουν 7 μηνων εγκυος:( . ευχομαι γρηγορα ενα παιδακι να σας φερει χαρα και ελπιδα. τωρα ειμαι 2 1/2 μηνων αν και φοβισμενη ομως ευτυχισμενη. σου ευχομαι ολοψυχα γρηγορα να εχεις μωρακι και να γινετε ευτυχισμενοι γονεις!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ....:(

ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΑΠΑΛΥΝΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ,Ο ΧΡΟΝΟΣ Κ ΜΟΝΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ..

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ Κ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΞΑΝΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!

ΦΙΛΑΚΙΑ,ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...