Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ ΨΑΧΝΩ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΟΥ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ran ειλικρινα λυπαμαι μεσα απο την ψυχη μου,ευχομαι ο χρονος να γιατρεψει αυτον τον αβασταχτο πονο..κ ενα νεο μωρακι να αναπληρωσει αυτην τη τραγικη απωλεια...με συγκινησες παρα πολυ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου... μακάρι ο Θεός να σε βοηθήσει, κοπέλα μου, να ηρεμήσεις, να συνέλθεις και να ξαναπιάσεις μωράκι πολύ-πολύ γρήγορα! Το αδελφάκι του αγγελουδιού σου! Μην τον αφήσεις έτσι αυτόν τον αλήτη που θέλει να λέγεται γιατρός! Κυνήγα τον, κορίτσι μου, για την ψυχούλα του αγγέλου σου................. συγγνώμη... με πήρανε τα ζουμιά... πρόσεχε κορίτσι μου γλυκό... κουράγιο...... να μην ξανάχεις ατυχία ποτέ στη ζωή σου κούκλα μου.... και βρες άλλον γιατρό, να σε βοηθήσει, να σου δείξει τον δρόμο για το όνειρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν ειναι δυνατον!!!!!

να τον κυνηγησεις!!!!οσο το αντεχεις βεβαια....μπορει να ειναι και ψυχοφθορο για σενα τωρα να μπεις σ αυτην τη διαδικασια....

κουραγιο κουκλα μου,εχει ολη μου την αγαπη και τη συμπαρασταση.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ.ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΙΩΣΕΣ. ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΕΥΧΗ.. ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΛΥΝΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ.ΝΑ ΣΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΕΣ.ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΗ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου...ο πονος θα απαλυνει με τον χρονο,θα θυμομαστε,ομως ,για παντα τα αγγελακια μας,και το οτι η αδιαφορια των γιατρων μας,μας στερησε την ευτυχια,να τα αγκαλιασουμε ,να τα ακουσουμε,να τα νιωσουμε...κουραγιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

36 εβδομάδων και δε σου το πήρε αμέσως? :unsure: Δεν μπορώ να τον καταλάβω... Καλά καλά μπορεί να μη χρειαζόταν υποστήριξη το μωράκι σου. Σε τέτοιες περιπτώσεις 1000 φορές προωρότητα (στην περίπτωσή σου δε μιλάμε για πρόωρο τοκετό) παρά αβεβαιότητα για την κατάσταση του εμβρύου μέσα στη μήτρα.

Κρίμα.. πολύ κρίμα... για την ψυχούλα που χάθηκε άδικα, για εσάς που πονάτε και υποφέρετε!

Με τσάκισες τώρα! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ, ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΝΤΩΣ ΑΜΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΣΕ ΧΛΩΡΟ ΚΛΑΔΙ! ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ! ΒΡΕΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ! ΑΥΤΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπήθηκα πολύ με την ιστορία σου....

Σου εύχομαι πραγματικά αυτή να είναι η τελευταία στεναχώρια που παίρνεις στη ζωή σου και σύντομα ο Θεός να σου στείλει ένα άλλο μωράκι και να σε γεμίσει ευτυχία!

Καλή δύναμη και μη το βάζεις κάτω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Ο Θεούλης και η Παναγίτσα να αγκαλιάσει το μικρό αγγελούδι σας και να του δώσουν όλη την αγάπη τους που τόσο άδικα του τη στέρεισαν κάποιοι ανεγκέφαλοι γιατροί.Μα είναι δυνατόν το 2009 με τόσα μέσα να γίνονται τέτοια τραγικά λάθη;;;Τι να πω; Κουράγιο κουκλίτσα μου.Δε ξέρω τι άλλο να σου πω.Είναι πολύ άδικο αυτό που σας συνέβη και δε ξεπερνιέται εύκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Glykia mou,,oti kai na sou po ksero poso ponas...

I diki mou istoria paromia,,alla eginan ola stin 23 ebdomada..polus kairos metaksy ta randevou,se agono nisi pou o yperixos einai pragma agnosto,,lista anamonis eos kai 4 mines sto nosokomeio...kai diapistosame oti to moraki mou eitan nekro 3 ebdomades stin koilia..

me dioksan apo to nisi ne kindino ti zoi mou,nipos epatha sipsemia??,,kai to gennissa kanonika me ponous. me pire 10 ores oloklires...itan oi pio basanistikes ores tis zois mou...melanxolissa,,exasa ton kosmo kato apo ta podia mou,to mono pou me kratage itan i 4xroni koroula mou pou eklege mazi mou...

apo tote perasan 9 mines,,kai tora ime pali eggios,,me idies imerominies opos tote...tremo ksana,dioti ime akoma sto nisi..tora omos kano olous tous elegxous stin thessaloniki..kourastika ta taksidia alla aparaitita...tora ime stin 10 ebdomadakai proseyxomai na pane ola kala..Ren sou euxomai na meineis kai pali eggios grigora kai na estanthis ksana tin agapi mesa sou..

Ego ime 31 chronon kai exo provlima sti silipsi..9 chronia padremeni kai ola ta chronia eleftera prospathoume kai den emena eykola eggios..alla o theos ine polu MEGALOS kai tha mas voithissi oles...

Sou eyxomai oti kalytero,,silipitiria kai kalo kouragio koukla mou!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΙΝ 20 ΜΕΡΕΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΓΛΥΤΩΣΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΩ.........................................

ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΟ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω τι να πω... Στεναχωρίεμαι πολύ όταν ακούω για τέτοιες καταστάσεις. Πιστευω ότι φταιει ο γιατρος 100%. ΤΟ ξέρω ότι σου ακούγεται εξωπραγματικό αυτή τη στιγμή, αλλα με τον χρονο θα απαλύνει ο πόνος σου και θα είσαι έτοιμη να ξαναπροσπαθήσεις να γίνεις μανούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elsakos έγραψε:

Glykia mou,,oti kai na sou po ksero poso ponas...

I diki mou istoria paromia,,alla eginan ola stin 23 ebdomada..polus kairos metaksy ta randevou,se agono nisi pou o yperixos einai pragma agnosto,,lista anamonis eos kai 4 mines sto nosokomeio...kai diapistosame oti to moraki mou eitan nekro 3 ebdomades stin koilia..

me dioksan apo to nisi ne kindino ti zoi mou,nipos epatha sipsemia??,,kai to gennissa kanonika me ponous. me pire 10 ores oloklires...itan oi pio basanistikes ores tis zois mou...melanxolissa,,exasa ton kosmo kato apo ta podia mou,to mono pou me kratage itan i 4xroni koroula mou pou eklege mazi mou...

apo tote perasan 9 mines,,kai tora ime pali eggios,,me idies imerominies opos tote...tremo ksana,dioti ime akoma sto nisi..tora omos kano olous tous elegxous stin thessaloniki..kourastika ta taksidia alla aparaitita...tora ime stin 10 ebdomadakai proseyxomai na pane ola kala..Ren sou euxomai na meineis kai pali eggios grigora kai na estanthis ksana tin agapi mesa sou..

Ego ime 31 chronon kai exo provlima sti silipsi..9 chronia padremeni kai ola ta chronia eleftera prospathoume kai den emena eykola eggios..alla o theos ine polu MEGALOS kai tha mas voithissi oles...

Sou eyxomai oti kalytero,,silipitiria kai kalo kouragio koukla mou!!

Elsakos απίστευτη και η δική σου ιστορία... Έχε δύναμη, πίστευε στον Θεό και στον εαυτό σου και όλα θα πάνε μια χαρά!!! Σου εύχομαι υπομονή και να σκέφτεσαι θετικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ πριν 40 ημέρες έχασα την κορούλα μου 22 εβδομάδων..Έφυγε χώρις να την αγγαλιάσω...έχω αποροία για το ποιο γιατρό είχες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ...

ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ.ΕΧΕ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ

ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.

ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ.ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΜΕ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕΣ!!ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΡΥΞΗ ΤΟΥ ΔΗΛ.ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΜΕ doppler και ΝΣΤ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ΜΕΣΑ.

ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΚΛΕΙΝΩ ΤΗΝ 36η ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΣΤ ΠΑΛΙ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΣΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΕΡΝΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑΚΙΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΜΕΣΑ.ΣΤΗΝ 35η βδομαδα ΗΤΑΝ 1884 ΓΡ.ΟΣΟ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΕΙΜΑΙ ΗΣΥΧΗ ΛΙΓΟ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΩ ΟΜΩΣ ΚΑΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΣΥΜΒΑΝ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΚΟΡΟΥΛΑ.

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΦΟΒΗΘΕΙ,ΕΧΩ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΘΕΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ...

ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ Ο,ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ!!ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lipamai poli gia ayto pou perases!!!!!

eimai sigouri oti to aggeloudi sou tha se koitaei apo psila.....kai sigoura grigora tha sou steilei to aderfaki tou..

na rwtisw omws...me ton giatro den milises????den sou eksigise giati egine auto to tragiko lathos???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί,γιατί;;;Ερώτημα που πράγματι σε βασανίζει...

Ειλικρινά τραγικό...

Ό,τι και ν'αναφέρω...

Εύχομαι καλή δύναμη, κουράγιο, ελπίδα...

Ο Θεός διπλά να σε ανταποδώσει...

Το αγγελούδι σου πάντοτε θα σας προστατεύει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nemi εχθεσ πηρα τα αποτελεσματα και φταιει ο γιατροσ που αφησε 3 ολοκληρεσ εβδομαδεσ να μην παιρνει κιλα το μωρο.το μωρο εσκασε...σε μενα φταιει ο πλακουντας και το εβλεπε οτι ειχε μαζεψει αλατα και δεν εκανε τιποτα απλα κερδιζε χρονο για να μην του πουν τιποτα οι παιδιατροι,τον δικο σου τον κοιταξε??γιατι και μενα μου εκανε συνεχεια doppler και ηταν ολα καλα αλλα να που κατεληξε η ιστορια μου.και το δικο μου επαιρνε λιγα γραμμαρια παντως.απορω τι περιμενουν αυτοι οι ασχετοι γιατροι.εγω θα σε συμβουλευα να τον πιεσεις να το βγαλει αλλιωσ παρε μια δευτερη γνωμη ακομα και τριτη.καλη τυχη σου ευχομαι.στειλε μου παντως να μου πεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΕΥΧΗΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ Κ ΞΕΣΠΑΣΕ...ΜΗΝ ΚΡΑΤΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ...ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟ Κ ΝΙΩΘΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!!!ΝΑ ΣΤΕ ΔΥΝΑΤΟΙ!!!!Κ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕΙΣ ΞΑΝΑ......!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ran, κρίμα γι' αυτό που σου έτυχε. 100% ευθύνη και φταίξιμο του γιατρού. Καλά, δεν ντρέπονται λίγο, με ανθρώπινες ζωές έχουν να κάνουν οι άχρηστοι, και μάλιστα ανυπεράσπιστες.

Σε σένα, και σε όλα τα κορίτσια που έζησαν παρόμοιες εμπειρίες, κουράγιο, και σίγουρα σύντομα θα έρθουν τα αδελφάκια τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mou kanate thn kardia perivoli!:( :( :(

ti na pw?kouragio!

euxomai kopela mou se esena!grigora me ena ygiestato mwraki sthn koilitsa sou!kai ayth th fora na prosekseis se poion giatro :angry: ......PRAGMATIKO GIATRO tha pas....

filia!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Ναι είχα παλινδρομη τον Ιανουάριο στην 8η εβδομάδα.Ευχομαι αυτή τη φορά να σταθώ τυχερή.
    • Το ξέρω ότι είναι πάρα πολύ νωρίς.Προσπαθω να απασχολω το μυαλό μου με άλλα πράγματα για να μην αναλύω τόσο αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα και σήμερα είναι μια τέτοια μέρα.Σ ευχαριστώ πολύ για την εμψύχωση.❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...