Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μου καλο μηνα!!!ευχομαι σε ολες μας αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος και να ειναι γεματος με πολλα θετικα τεστακια(αμην παναγιτσα μου!!!) η αγωνια μου κοντευει να βαρεσει κοκκινο!!!οι μερες της "μη"αναμενομενης περιοδου μου πλησιαζουν.μια βδομαδα απεμεινε.ομως δεν νομιζω να αντεξω θα μπω στον πειρασμο για καποιο τεστακι.ακουστε,ο αντρουλης μου λογω δουλειας θα φυγει στις 8/8 για ενα μηνα κι εγω τοτε "δεν"περιμενω.θα ηθελα λοιπον να ξερω απο πιο πριν.αν 3 μερες πριν κανω τεστ φαρμακειου θα δειξει;η χωριακη;;τι λετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria.g ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ:)

milina ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑΝΤ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΦΤΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ.ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΟΥ ΜΗΝΑΣ.ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ:)

ΚΕΛΥ ΜΟΥ Χ Α Λ Α Ρ Ω Σ Ε!!!!ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΟ ΑΓΧΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΜΜΟΝΗ.ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΒΑΛΕ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΑΣΤΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ.ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ ΤΩΝ ΤΕΣΤ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ...ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ "-"ΕΙΝΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ.ΑΝ ΠΑΛΙ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΘΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ Η ΟΧΙ ΚΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΔΕΙΞΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ(ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΕΥΧΟΜΑΙ)ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ,ΑΝ ΕΙΣΑΙ Η ΟΧΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΙΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΠΟΛΥ ΚΑΘΗΣΑΜΕ Ε?:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ!

ΜΑRIA ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ, ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 3/8...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki μου συγχαρητηρια:laugh: !!!!!!!!!!

τις ολοθερμες ευχες μου για μια ηρεμη εγκυμοσυνη !!!

manoula την ιδια μερα (δεν)περιμενουμε 03/08 αλλα απο οτι βλεπω τα εχω τα συμπτωματα της αδιαθεσιας το μονο που με παραξενευει ειναι οτι αυτη την φορα πριν φτασει η εβδομαδα που περιμενω ειχα και εχω καουρες :blink:

λες??????μπα???????

αδυνατον.

αν ηταν θα ειχε γινει τοσους μηνες γιατι να διαλεξει αυτον τον μηνα που εκανα ενα σωρο εξετασεις για την ευρεση του προβληματος .

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΡΠΕΡΟ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Εύχομαι σε όλες έναν υπέροχο μήνα!!!

Εγώ πάντως δεν έχω κανένα σύμπτωμα εκτός από το ελαφρύ πρήξιμο, λίγο πόνο και φαγούρα στη δεξία θηλή. Εντάξει το έχω πάρει απόφαση ότι είναι δύσκολο να έχει γίνει κάτι. Όμως αυτή η ελπίδα...αχ αυτή η ελπίδα...

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες και χαλαρά βρε κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

ΜΑΝΟΥΛΑ 3/8

@ngel 3/8

apis 4-12/8

ΚΕΛΥ 8/8

mariant 8/8

marouli 8-9/8

Aristina 9/8

milina 10-15/8

ΜΑΝΟΥΛΑ και @ngel εύχομαι ολόψυχα να μην εμφανιστεί αυτό το μήνα και να μας ανακοινώσεται τα ευχάριστα κοριτσάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Milina μου καλά έκανες και μας μάζεψες όλες μαζί.

Τα δικά μου συμπτώματα είναι μόνο τα γνωστά πονάκια περιόδου και πρήξιμο στην κοιλιά.

Το Σαβ/κο είχα και ναυτία αλλά ήμουν ματιασμένη, χαχαχα :laugh:

ΚΑΛΟ ΘΕΤΙΚΟ (+) ΜΗΝΑ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμενα ειναι απολυτως συνεπης η κυρια :( τι να πω μ εχει αγαπησει :( ,φαινεται πως καθε μηνα θα ερχεται στην μερα της και στην ωρα της .

ειπα μηπως αυτον τον μηνα τα καταφεραμε και εγινε το θαυμα χωρις να χρειαστουμε την βοηθεια της επιστημης αλλα τζιφος:angry:

ευτυχως δεν μου ηρθε εχθες να χασω και το μπανιο μου,

δεν ξερω τι αλλη μ.....α να πω στον ευατο μου για να μην το σκεφτομαι.

ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙ ΕΣΑΣ:kiss:

ΦΙΛΑΚΙΑ

(περιττο να πω πως χθες ημουν μες τη γκρινια και τα νευρα )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΤΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.ΕΤΣΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ:)

ΚΕΛΥ,mariant,marouli ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΣΤΙΣ 8 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΑ ΧΑΡΩ ΔΙΠΛΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ:):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ειμαι σε μεγαλο αναβρασμο!!!!!οι μερες πλησιαζουν κι εγω εχω χασει τον υπνο μου.δεν θα αντεξω αυριο θα κανω ενα τεστ κι οτι γινει αν δεν δειξει το πολυποθητο αποτελεσμα(φτου φτου μακρυα απο μας)την τεταρτη λεω να κανω χωριακη.οπως σας εχω πει ο αντρουλης μου φευγει 8/8 για 1μηνα λογω δουλειας και πρεπει να ΜΑΘΩ!!!θελω απιστευτα την θετικη σας ενεργεια!ευχομαι τα καλυτερα νεακια σε ολες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maroyli μου το κακο με εμενα ειναι οτι εχω κανει πολυ υπομονη και στο τελος δεν ξερω ποια θα ειναι η αντιδραση μου .

καποια στιγμη σπανε τα νευρα σου δεν αντεχεις αλλο ,παντως σ ευχαριστω για τη δυναμη που μου δινεις ,φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αγαπημενες μου φιλεναδες!θελω να πεσω κατω και να κλαιω ασταματητα θελω να απομονωθω και να ουρλιαζω συνεχεια.ειμαι ομως στη δουλεια και απλα κρατιεμαι.στις 3.15 τα μεσανυχτα ξυπνησα και εκανα το 1τεστ και φυσικα τι αλλο απο αρνητικο.το πρωι που ξυπνησα δεν ειχα κουραγιο να κανω και το αλλο ειμαι κομματια.το αφησα για αυριο το πρωι που εχω ρεπο ωστε να κλαψω με την ησυχια μου στο σπιτι μου.εδω και 5 μερες πομαω παρα πολυ πονοι περιοδου αρα...μηπως εκεινη την ωρα δεν θεωρουνταν πρωτα ουρα;τι να πω λεω βλακειες!!ευχομαι θετικα τεστακια απο ολες εσας για να χαρω λιγακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε ΚΕΛΥ μου! Για να ξυπνησεις στις 3.15 και να κάνει τεστ σημαίναι ότι το έγχος σου έχει χτυπήσει κόκκινο. Όμως έτσι δε γίνεται, πρέπει να ηρεμήσεις για να έρθει και το μπεμπέ. Δες το λίγο πιό χαλαρά το θέμα κοριτσάκι μου και θα έρθει σίγουρα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΑ έχουμε κανένα νέο???

@ngel κορίτσι μου, μη μου στενοχωριέσαι. Θα έρθει και για μας ο μήνας ο καλός. Που ξέρεις? Μπορεί αυτός ο νέος μήνας να είναι τυχερός.

ΚΕΛΥ μου γιατί έτσι? Κοριτσάκι μου έχει δίκιο η marouli32. Το άγχος σου έχει χτυπήσει κόκκινο και αυτό σίγουρα δεν είναι καλό. Έκανες τεστ 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και θες να δείξει?

Πόσες περιπτώσεις ξέρουμε για λανθασμένα αποτελέσματα? Νιώθω την αγωνία σου και ειδικά όταν διάβασα για την ώρα που σηκώθηκες για να το κάνεις και σε καταλαβαίνω. Κάνεις όμως κακό στον εαυτό σου έτσι. Για περίμενε να έρθει η 8 Αυγούστου και μετά τα λέμε.

Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια και σου εύχομαι πραγματικά αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σου και να χαρείτε απίστευτα! Και φυσικά να χαρούμε κι εμείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω παρα μα παρα πολυ γλυκεια μου milina αλλα ξερω οτι γι αυτον τον μηνα το ονειρο παλι χαθηκε.ποναω παρα πολυ και η μεση αισθανομαι οτι θα ανοιξει.δεν ειχα βεβαια ποτε τοσες μερες πριν πονους αλλα μαλλον κατι αλλαξε στον κυκλο μου.θελω πολυ βρε κοριτσακια να γινω μανουλα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μην απελπιζεστε..θα γινετε μανουλες θα δειτε!!

με το καλο ολες θα αποκτησουμε τα μωρακια μασ!!

τωρα οσον αφορα τα συμπτωματα ειναι ιδια με της περιοδου..και μπερδευομαστε!!

εγω κελλυ μου και τις δυο φορες μου εμεινα εγκυος αυτο το χαρακτηριστικο που ειχα ηταν ενας παρα πολυ εντονος πονος στην μεση!! ελπιζω το διο να ισχυει κ για σενα κ απλα το τεστ να εδειξε λαθος!!

φιλακια κοριτσακια γλυκα..θα δειτε θα ερεθι η μερα που ολες θα ειστε εγκυουλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MILLINAKI MOY KAI EΓΩ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΩΡΑ.

ΑΛΗΘΕΙΑ Ο ΜΗΝΑΣ ΕΧΕΙ 4 ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ?:laugh:

ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΣ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕ :P

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΚΡΥΑΔΑ ΧΘΕΣ :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΑ ευχομαι τα καλυτερα!!!

Και σ εσενα Κελλυ μου ..αν η ελπιδες για το μηνα αυτον δεν εσβησαν ακομα!!!

Σ εμενα αρχισαν τα προεορτια περιοδου σε 3-7 μερες το πολυ ερχεται..Το καλο ειναι οτι απο εδω και περα αρχιζουμε κανονικα να προσπαθουμε αφου οι αγριες διακοπες μας τελειωσαν..

Angel μου καλη μας επιτυχια..απο Σεπτεμβρη:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε μαρουλάκι κι εγώ τη ΜANOYLA σκεφτόμουν.

MANOYLA !! Που είσαι κορίτσι μου??? Εύχομαι να είσαι χαρούμενη και γι' αυτό να μην έχεις μπει ακόμη!

ΚΕΛΥ μου ελπίζω να είσαι πιο ήρεμη σήμερα..

apis και για σένα έχει ξεκινήσει η αντίστροφη μέτρηση από εχθές... Μην ξεχνιόμαστε φιλενάδα!! Μπορεί οι άγριες διακοπές να ήταν όντως...άγριες και να πετύχαμε το σκοπό μας!

Καλή τύχη σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...