Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

LITSAKI09 ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ.ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 20 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ.ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΜΩΣ ΤΖΙΦΟΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ!ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ.ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΕΤΡΑΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ.ΕΓΩ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΠΙΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.

ΚΕΛΥ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.

mpougatsoula24 ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΖΩΣ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ.ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 8 ΜΗΝΩΝ ΤΩΡΑ:)

RUBELA ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ.ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ:)

milina ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΩΛΟ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΛΟΓΩ ΧΑΜΗΛΗΣ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ:P

ΜΑΡΙΑΝΤ ΜΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ Ε?ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ:)

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρουμπελα μου!Ποσες φορες το εχω πει τι πολυτιμη που ειναι για μας η περιοδος!Ολα θα γινουν ετσι ειναι αρκει να υπαρχει το σημαντικοτερο ΥΓΕΙΑ ψυχικη και σωματικη!Σου ευχομαι να αρχισει η προσπαθεια με το καλο και ολα να ερθουν δεξια και να μην βρεις κανενα εμποδιο και αμεσως να εχεις ευχαριστα!!!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!

Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι.

Καταρχήν να πω ότι είναι πέμπτη μέρα περιόδου και ουσιαστικά τελείωσα. Το στήθος μου πρήστηκε πριν έρθει και ξεπρήστηκε αρκετά όταν κατέβηκε. Σήμερα όμως νιώθω το στήθος μου ξανά πρησμένο.

Τι λέτε να είναι?? Για δώστε τα φώτα σας κοριτσάκια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλινα ολα καλα;; Αυτο με το στηθος το παθαινω κι εγω που και που σε ασχετες φασεις του κυκλου(αλλα εχω προβληματικο κυκλο)

Αριστινακι τι νεα;; Λοιπες υποψηφιοτητες για μπεμπε..πώς παμε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Apis μου τίποτα. Από χθες όλα φυσιολογικά και σ' ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου καλή μου!

Ο άνδρας μου σήμερα το πρωί με το που άνοιξα τα μάτια μου και κυριολεκτώ, μου είπε να κλείσω ραντεβού με έναν νέο γιατρό για να μη χάνουμε χρόνο. Αν θυμάστε έψαχνα να βρω έναν καλό γυναικολόγο γιατί ο δικό μου αποδείχθηκε μούφα... Κάποιες κοπέλες που πρότειναν και σχεδόν έχω αποφασίσει (εκτός κι αν μου προτείνετε κι εσείς). Είχαμε πει να χαλαρώσουμε και να ξεχαστούμε με το καλοκαίρι και το Σεπτέμβρη να ξεκινήσουμε, αλλά δεν κρατιέται με τίποτα.

Έχει πολύ άγχος ο καημένος και βασικά αυτό δε με βοηθά καθόλου. Τι να του πω όμως? Τον καταλαβαίνω. Είμαι πολύ πεσμένη σήμερα ρε γμτ.

Τέλος πάντων, τα κορίτσια μας τι κάνουν? Για να μάθουμε νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποσο καιρο προσπαθειτε Μιλινα;

Ο δικος μου γιατρος ειναι ο Χασιακος

Ειναι και στο Αρεταιειο για οσες εχουμε αποκλεισει τα ιδιωτικα μαιευτηρια

Παραλληλα ειναι στο Μητερα και το Λητω(νομιζω δεν κανω λαθος)

Το κακο ειναι οτι εχει πολυ κοσμο ..ομως εχω ακουσει οτι ειναι παντα παρων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsiia egw meta apo pou exasa to koritsaki mou ksekinaw xana tis prospatheies apo telos augoystou pou tha perasei kai i epoxh pou hmoyn egkyos.........opote exoyme allh mia ekstrateia ton rwsswn na katevei kai meta bour ean erthei kalos ean oxi pali kalos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΜΙΛΙΝΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ?ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ.ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΠΡΗΖΕΤΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!

ValentinaGiannis ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ.ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι? Εγω είμαι ήδη στις γόνιμες ημέρες μου και σε 2 ημέρες είναι η ωορηξία μου θέλω να ρωτησω λοιπόν αν εσείς στις γόνιμες ημέρες σας, σας πονάει η μέση γιατι εμένα με εχει ταράξει σήμερα και βρίσκομαι και σε αδεια αρα δεν κουράζομαι αυτες τις ημέρες. Το στήθος μου και αυτο απλησίαστο με πονάει πολυ. Πείτε μου είναι συμπτώματα της ωορηξιας αυτα??

Περιμένω τις απαντησεις σας με ανυπομονησία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζητω συγνωμη που δ ενημερωσα αλλα ανοιξα νεο θεμα τεσπα

περιμενα να αδιαθετησω το σαββατο 11/7 το πρωι οπως παντα με τα πρωινα ουρα(αν δ παω για τσισα μου δ προκειτε κα ερθουν )

πουθενα η φιλεναδα ολη μερα :D

το βραδακι κανω τεστ ΑΡΝΗΤΙΚΟ

κ λεω οκ θα μου ερθουν αυριο.....

δ μου ερχονται ουτε την κυριακη

ξυπναμε στις 6 το πρωι ειπαμε να οαμε στο καρπενησι στην παναγια την προυσσο ....κ λεω απο μεσα μου αν δ μου εχουν ερθει ως το πρωι θα παω για χοριακη...

τπτ ολη μερα γυρναμε το βραδακι αργα κ αλλαξα γνωμη κ του λεω του ανδρα μου τελικα αποφασησα να μην παω για χοριακη αυριο αλλα να παρω ενα τεστ ακομα κ αν βγει θετικο θα παω την παρασκευη για χοριακη

οντως ετσι εγινε πηρα τεστ χθες βραδυ για να το κανω σημερα το πρωι χωρις αγχως αληθεια μια που το πηρα το τεστ κ μια που το παρατησα στον παγκο της κουζικας κ το πηρα σημερα το πρωι ουτε αγωνια τπτ σας λεω δ ξερω γιατι

με τα πολλα ξυπναω στις 6 το πρωι σημερα πουθενα η φιλεναδα μας

κ περνω το τεστ με μια χαρα κ το εκανα

ΠΑΛΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ

αλλα η φιλεναδα πουθενα

εχουν σπασει τα νευρα μου κοριτσια αληθεια δ θα με πειραξει τοοοοσσσσσοοο

πολυ αν δ ειμαι αλλα αν ειναι ετσι ασ ερθει ποια η κοπελια

σημερα απογευμα 3η μερα κ τπτ

κ λεω δ βαφω τα νυχακια μου να περασει η ωρα????

κ κανω το λαθος να ανοιξω το ασετον (που ποτε δ ειχα προβλημα με την μυρωδια του)

κοριτσια.....τα ειδα οοοολα σας λεω πανιασα ζαληστικα ανακατευτικα

μου κοπηκαν χερια ποδια μια αδυναμια σας λεω αλλο πραγμα

αλλα.... η φιλεναδα ακομα πουθενα

αν ως την παρασκευη δ μου ερθει θα παω για χοριακη

αυτα απο μενα

φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να είσαι εγκυούλα Mpougatsoula μου! Αλλά... κάνε μου τη χάρη... μην καπνίζεις βρε πουλάκι μου μέχρι να βεβαιωθείς!!! Ναι??? Φιλάκια και... καλή υπομονή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Linaki_1980, ναι κοριτσάκι μου, αυτά που αναφέρεις είναι σημάδια ωορρηξίας! Όπως και τα υγρά... όπως και οι εξάψεις... εκμεταλλεύσου τα!!! Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕ Η PIPITSAZOUZOUNA:) ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ...ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΛΟΙΠΟΝ:P

mpougatsoula24 ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΜΥΡΙΖΟΜΑΙ:P ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

mpougatsoula24 ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΜΥΡΙΖΟΜΑΙ:P ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

λεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

ΜΑΚΑΡΙβρε rose25 αλλα δ ξερω δ θελω να τρελαθω απο τωρα

φαντασου οτι το σαββατο πριν κανω το πρωτο τεστ εβαλα τα κλαματα

κ μου λεει ο ανδρας μου τι επαθες καλε?

κ του λεω κ αν ειμαι ?????

θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωω :P :laugh:

pipitsazoyzoyna δικιο εχεις αλλα δ θελω να τρεφω αυταπατες μολις δω το μεγαλο +

αληθεια σου λεω μαχαιρι

αν το κοψω τωρα θα ειναι σαν να παραδεχομαι πως ειμαι κ αν δ ειμαι

τελικα :angry::angry::blink:

θα τρελαθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pipitsazouzouna απο ψυχραιμια δ νομιζω πως μου εχει μεινει καθολου :P

rose25 ναι απο το σαββατο το πρωιπεριμενω αλλα τπτ

ειπα να την κανω παρασκευη μπας κ ειναι καμια ανωμαλια (που δ μου εχει ξανατυχει αλλα τεσπα)

ευχομαι κ εγω σαν τρελη κ παλαβη να ειμαι :D :D :D

αλλα αν δ ειμαι οχι βεβαια δ παραταμε τον αγωνα

ΓΕΡΑ ΓΕΡΑ ΓΕΡΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ :P:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ.ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΓΩΝΙΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ mpougatsoula ΜΟΥ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mmmmmm χιχιχιιχ

σκεφτομαι να με κρατησω σε αγωνια ακομα :P

οχι πλακα κανω απλα θελω να ξερω σιγουρα πως δ ειναι καμια ανωμαλια το κυκλου

ΑΝ ΑΝΤΕΞΩ ΒΕΒΑΙΑ

γιατι ειμαι κ λιγο ανυπομονη

χαχαχ με βλεπω αυριο στις 6 εξω στην ουρα του διαγνωστικου χιχιιιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ:P ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΣΤ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΚΕΡΝΑΣ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ!ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ!!!!ΑΝ ΠΑΛΙ Η ΧΩΡΙΑΚΟΥΛΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΗ(ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΧΑΡΑ)ΔΕΝ ΠΤΟΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΑΚΑΘΕΚΤΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια μου αυτο το μηνα στις 06/07 ειχα κατι σαν...περιοδο.Εγραψα κ σχετικα σε ενα post,εκανα ενα τεστ κ φυσικα βγηκε αρνητικο,τωρα περιμενω παλι στις 2 με 3 Αυγουστου,ελπιζω να ηταν μια ανωμαλια κ τιποτα πιο σοβαρο αυτο που μου συνεβη αυτο τον μηνα γιατι θα παρω τα βουνα αν μου ξεφυτρωσε τιποτα καινουργιο!!!

Τελος παντων...για να δουμε θα ερθει αυτη η τρισκαταρατη αυτη τη φορα κανονικα η...θα τρεχουμε στους κολογιατρους παλι.....(γιατι εγκυος δεν ειμαι,δυστηχως.....)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Valentina Giannis κι εγω απο Μεσα Αυγουστου θα αρχισω να προσπαθω..κι εγω μετα απο αναλογη φρικτη εμπειρια..και δεν σου κρυβω οτι φοβαμαι αρκετα μια νεα εγκυμοσυνη ..αν και τη θελω πολυ..Μακαρι αυτη τη φορα ολα να πανε φυσιολογικα ..αυτο ευχομαι και ελπιζω

Μπουγατσουλα μου περιμενουμε νεα σου με ανυπομονυσια ..μακαρι να εχεις μωρακι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 σου εύχομαι να είσαι!!!

η αλήθει είναι (θα συμφωνησω με τη rose) ότι ασχολουμαστε πολυ με συμπτώματα κ πολλές φορές βιαζόμαστε για τεστ κ χοριακές.

Κ'ανε ακόμα λίγο υπομονή κ κάνε πάλι τεστ με καθυστέρηση τουλάχιστον 5 ημερών.

Εγώ περιμένω 15-17/07 αλλά ενω ήμουν χαλαρή από σήμερα εχω αρχίσει κ σκέφτομαι γιατί με πονάει η μέση μου, γιατί δεν ξεπριζεται το στηθος μου κτλ αλλα ξέρω καλά πως τίποτα δεν έχει σημασία παρα μονο η καθυστέρηση.

Κορίτσια είμαι κ εγώ στο β μήνα προσπαθειών μετα από άτυχη κύηση.Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MPOUGATSOYLAMAKAΡΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ:) :)

ΑΝΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΣΕΙΡΑ

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...