Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκα στο μηνα μου!


Recommended Posts

Επιτελους αρχισε η αντιστροφη μετρηση! Μολις χθες, μπηκα στο μηνα μου! Την Τριτη εχω ραντεβου με τον γιατρο μου .... Θα με εξετασει και απο κατω για να δει αν εχω διαστολη! για να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κοριτσάκι μου:) να σαι πάντα γερή και με έναν πόνο:P

όλα να πάνε καλά σου εύχομαι και σύντομα να μας πεις ευχάριστα νέα:)

Φιλιά:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε κοριτσάκι μου μπράβο σου! Έρχεται η ώρα να γνωρίσεις το ζουζουνάκι σου! Καλή υπομονή χρυσούλι μου και με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Άντε κοριτσάκι μου μπράβο σου! Έρχεται η ώρα να γνωρίσεις το ζουζουνάκι σου! Καλή υπομονή χρυσούλι μου και με το καλό!!!

Ευχομαι συντομα να φουσκωσει και η δικη σου κοιλια!

Φιλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε bell μου με το καλο. παει φαγωθηκε ο γαιδαρος. μακαρι να ζησεις και και τον φυσιολογικο τοκετο , γιατι οχι :) αν πανε ολα καλα.

αντε και στα δικα μας μακαρι να φτασουμε γρηγορα μεχρι τις εβδομαδες σου.

οπως και να γεννησεις , να χαιρεσαι τον μικρουλη σου , να γεννηθει γρηγορα γρηγορα και να πανε ολα καλα.

πολλα φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ,ΕΥΚΟΛΑ Κ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑΝ ΟΜΟΡΦΟ Κ ΓΕΡΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ!!

ΕΓΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ Κ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ..ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΛΙΓΑΚΙ-ΜΕ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΜΕ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε με το καλό!!!:)Αυτές οι στιγμές είναι οι καλύτερες για μένα..δε λέω πολύ όμορφη εμπειρία η εγκυμοσύνη αλλά σαν τον τοκετό..δεν υπάρχει! Είναι κάτι το υπέροχο αν και γέννησα φυσιολογικά και χωρίς επισκληρίδιο που ισούται με πάρα πολύ πόνο. Ευχομαι να γεννήσεις φυσιολογικά και παρόλο τον πόνο θα δεις ότι αξίζει τον κόπο!!!:) Όλα να πάνε κατευχήν!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε bell με το καλο!

Ευχομαι ολα να πανε κατ'ευχην κ να γεννησεις φυσιολογικοτατα το μπεμπακι σου...

Θα περιμενουμε με αγωνια τα νεα σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bell άντε κοπέλα μου!! Μπήκες εσύ.. κι ακολουθώ κι εγώ από πίσω!!! :laugh: Θέλω περίπου 4 μέρες να μπω!! Άντε να δούμε!! Σου εύχομαι με το καλό να γίνει φυσιολογικός τοκετός... κι όλα να πάνε τέλεια! Μ'έναν πόνο να είμαστε κι εμείς κι όλα τα κορίτσια που γεννάμε!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell και εγω με καισαρικη το πρωτο παιδι και τωρα παμε φυσιολογικα αν ολα πανε καλα, σου ευχομαι να ζησεις την εμπειρια της φυσιολογικης γεννας σε καταλαβαινω, αντε με εναν πονο ολα καλα να πανε,

dallia μπαινεις και εσυ ε ποτε περασε ο καιρος, εγω τελη ιουλιου μπαινω αντε ολες να εχουμε μια καλη γεννα και υγιει μωρακια, φιλια στις κοιλουμπιτσες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...