Μετάβαση σε περιεχόμενο

μπηκα και εγω στην παρεα!


Recommended Posts

καλησπερα σε ολες!!!ειμαι στην παρεα σας περιπου 2 εβδομαδες (απο τοτε που εμαθα οτι ειμαι εγκυος)και ειπα να μοιραστω μαζι σας το ευτυχες γεγονος!!σημερα κλεινω τις 7 εβδομαδες αλλα ειμαι πολυ αγχωμενη αν ολα θα πανε καλα....με καταλαβαινετε οι πιο πολλες νομιζω!!!καλη εγκυμοσυνη σε ολες μας και οσες εχουν τα μωρακια τους στην αγκαλιτσα τους να τα χαιρονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα καλη μου!!!Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!Σου ευχομαι να εχεις καλη συνεχεια και ολα να πανε καλα!!!Με το καλο να ερθει η ωρα να κρατησεις το νινακι σου αγκαλια!!!Το αγχος σου ειναι φυσιολογικο αρκει να μην ειναι κυριαρχο και να σε εμποδιζει απο το να απολαυσεις την ωραιοτερη περιοδο της ζωης σου!Ειμαι η Κωνσταντινα και ακομα δεν εχω παιδακια!Φιλακια θα τα λεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ .ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ 3ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ Τ Ρ Ε Λ Α Μ Ε Ν Η. Η ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΠΑΚΡΟ.ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες στην παρεουλα,

σου ευχομαι μια τελεια και ηρεμη εγκυμοσυνη,να το χαρεις οσο μπορεις και να μην αγχωνεσαι για τιποτα,με τη βοηθεια,τις εμπειριες και τις συζητησεις εδω θα μαθεις πολλα και θα περασεις ευχαριστα!:)

ολα καλα και παλι........!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ.ΔΙΩΞΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΟΤΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΧΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωσ ορισεσ στην ομορφη παρεα μασ.....

συγχαρητηρια για την κοιλιτσα σου και σου ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησεις το μπουμπουκακι σου;) :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ..

ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ..ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ,ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΦΕΡΩ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΜΑΣ-Κ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ,ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΞΑΝΑΖΗΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και καλως ηρθες στο mammy.

Eυχομαι μια ηρεμη και χωρις προβληματα εγκυμοσυνη..

Μην εχεις αγχος.Ολα θα πανε καλα...

Ειμαι η Ολια και εγκυος στον τριτο μηνα:cheer::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες στην παρεουλα του μαμμυ !!

Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!

Ειμαι η Φανη και αυριο πρωτα ο θεος θα φερω

στον κοσμο την μπεμπουλα μου! :woohoo:

Φιλια!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΗ26 έγραψε:

Καλως ηρθες στην παρεουλα του μαμμυ !!

Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!

Ειμαι η Φανη και αυριο πρωτα ο θεος θα φερω

στον κοσμο την μπεμπουλα μου! :woohoo:

Φιλια!!!:kiss: :kiss: :kiss:

fanoulaaaaaaaaa o theos mazisou efxome na pane ola ma ola kala perimeno nea apo to mpempisou

gia ali mia fora kali epitixia sto kalitero koritsi tou mammy.

kali mou opos katalaves enthousiastika me ti fanoulamas?????eksalou kapos etsi ine i parea sto mammy.

kalos mas irthes lipon kai na exis kali kai iremi egimosini.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!

Διανύω την 33η' εβδομάδα κύησης και παρακαλώ να ΜΗΝ τελειώσει......

......είναι τόσο τέλειο να είσαι "γεμιστή" με μωράκι, τόσο μοναδικό....

.........Θείο-Δώρο!!!

Απόλαυσε το , όσο περισσότερο μπορείς, και διασκέδασε το

όόόσο δεν πάει άλλο!!! ...ας έχεις κ άγχος, φυσιολογικό είναι!

Με το καλό τα μωράκια μας και με την βοήθεια της Παναγίτσας να είναι πάντα υγειέστατα και ευτυχισμένα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gorgina μου,

κοριτσάκι περιμένει η Φανούλα μας... μάλλον μπερδεύτηκες

με τα τόόόσα εμβρυάκια του Μάμμυ............. χαχαχαχα!

Φιλιά πολλά κ σε σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας....η αληθεια ειναι πως ακομα ειναι πολυ νωρις και το μονο που καταλαβαινω ειναι οι αλλαγες στο σωμα μου και στη διαθεση μου!!!!ισως χαλαρωσω πιο πολυ οταν ερθει η ωρα με το καλο να το ακουσω!!!!Φανη μου εχεις φανταζομαι το μωρακι σου πλεον στην αγκαλια σου οποτε να σου ζησει και να ειναι καλοτυχο και ευτυχισμενο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες στην παρεούλα μας!! Εγώ είμαι η Έλενα ή dallia.. όπως σε βολεύει.. έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι.. που είναι αγοράκι! Περιμένω να γεννηθεί έως τις 6 Αυγούστου! Θα χαρώ να τα λέμε!! Με το καλό το μωράκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...