Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΕΣ & ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ...ΜΠΛΙΑΑΑΧ!!!


Recommended Posts

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΜΙΑΣ ΥΠΕΡΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΥΗΘΟΥΜΕ ΣΤΗΗΗ...ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ :laugh: :laugh: :laugh: !!!

ΠΑΣΑΛΕΙΦΤΗΚΑΜΕ, ΚΛΑΨΑΜΕ ΤΡΑΒΗΞΑΜΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΦΑΓΑΜΕ.....ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΡΩ ΜΑΣ :P:P:P !!!

ΙΔΟΥ....Η 1η ΚΟΥΤΑΛΙΑ... :pinch:

post-4592-13873934697988_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΦΑΓΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ 4 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΣΕ 40 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΤΟΝΟΥΣ ΔΑΚΡΥΑ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ.....ΑΛΛΑΑΑΑΑΑ ΤΗΝ 2η ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΦΑΓΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ!!!!!!

ΦΙΛΙΑ!!!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ? ΜΗΝ ΤΟΝ ΤΑΪΖΕΙΣ ΠΙΝΑΣΜΕΝΟ! ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΚΟΜΗ! ΑΝ ΤΟΥ ΔΕΙΝΕΙΣ ΚΑΘΕ 4 ΩΡΕΣ ΓΑΛΑ, ΤΗΝ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΔΕΙΝΕΙΣ ΣΤΙΣ 3,5 ΩΡΕΣ! ΚΡΙΜΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ! ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ? ΜΗΝ ΤΟΝ ΤΑΪΖΕΙΣ ΠΙΝΑΣΜΕΝΟ! ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΚΟΜΗ! ΑΝ ΤΟΥ ΔΕΙΝΕΙΣ ΚΑΘΕ 4 ΩΡΕΣ ΓΑΛΑ, ΤΗΝ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΔΕΙΝΕΙΣ ΣΤΙΣ 3,5 ΩΡΕΣ! ΚΡΙΜΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ! ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ!

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ...ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟ. ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΙΣ 3,5 ΩΡΕΣ ΕΦΑΓΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!;)

ΠΑΝΤΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ :angry: ...ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΟ 95% ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΟΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΙ Η ΤΣΑΤΙΛΑ ΤΟΥ ΚΛΑΙΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ!!!:laugh:

ΦΙΛΙΑ!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy mammy να σου ζήσει!!!

Να το χαίρεσαι το αστεράκι σου.

Μια χαρά τα πήγατε.Με υπομονή , σε λίγο καιρό θα ανυπομωνεί για τα φρουτάκια του.

Όσο αφορά το ρυζάλευρο, θα προσπαθήσεις κάποιες μέρες ακόμη βεβαια , αλλά υπάρχουν πολλά μωράκια που δεν τους αρέσει...

Σε αυτή την περίπτωση μιλάε με τον παιδίατρο , αν και είναι πολύ νωρίς για τον δικό σου για να συμπεράνεις κάτι τέτοιο.

Πιστεύω οτι σε λίγες μέρες θα το τρώει!

Φιλιά στα πατουσάκια σας:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apapapapapa kale ti tsatila einai afti ?tsatilas o gampros mou sumpethera alla i nufi einai pontia k den katalavainei apo tetoia pes tou xaxaxaxa,kouragio k tha sunithisei siga siga ,emena den anoige to stoma tis simera i skatoula,pou tha paei tha mathei ,nero re su den mporo na tin kano na piei den thelei katholou,esu tou dineis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι κούκλος και ας είναι τσαντίλας!!! χαχα :):)

Και εμείς κάπως έτσι φάγαμε την 1η φορά! 5 κουταλιές σε 45 λεπτά.

Μετά όμως του δώσαμε και κατάλαβε.

Βέβαια εγώ δεν ήμουν εκεί στις φρουτόκρεμες, γιατι έχω επιστρεψει στη δουλειά, αλλά απ' ό,τι μου είπε ο άντρας μου και η μαμα μου την φρουτόκρεμα την έφαγε με μεγαλύτερη ευκολία απο το ρυζάλευρο.

Αυτα είναι τα αρνητικά της εργαζόμενης μαμάς...! :(:(

(Είπα να πω και γω τον πόνο μου.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ Σισσιώ , εμείς οι εργαζόμενες είμαστε πολύ αδικημένες!!!

Παλι καλά που κάθησα το 6 μηνο του ΟΑΕΔ και απόλαυσα το αντράκι μου.

Πάντως κοριτσάκια στην αρχή αντιδρούν τα περισσότερα μωράκια.

Ελπίζω να γίνουν φαγανά και βολικά σε όλααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ακομα και τσαντιλας ειναι κουκλοοςοςοςοςςςςςςςςςςς:woohoo:

ετσι να ξερει τι θελει και να το διεκδικει.................σε βλεπω να σε τρεχει:silly: :woohoo:

ειστε πολυ ομορφοι και δυο παντωσ να τον χαιρεστε :woohoo: :woohoo:

εμεισ καναμε το σπιτι ανω κατω μεχρι να φαμε την φρουτοκρεμα και τελικα μετα απο 7 μηνεσ που την ξεκινησαμε.........................εχει παψει πλεον να την τρωει με το που την βλεπει τρεχει:dry::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΕΙ ΝΕΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΗΠΙΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΕ ΦΟΡΑ 10 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ :blink: . ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΩΡΕ!!!

ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ 2η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΣΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΓΑΛΑ.:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
    • Είχε ζοριστεί που με έβλεπε τότε με τους εμετούς συνέχεια ξαπλωμένη γιατί ερχόταν και με πείραζε  για να σηκωθώ μετά από ένα σημείο άρχισε να μου τραβάει και τα μαλλιά για να με σηκώσει 😅 τωρα όχι γιατί την παίρνω αγκαλιά αλλά επειδή περπατάει κιολας Εεε δεν την ζητάει συνέχεια την αγκαλιά αλλα οποτε απλώσει χερι να την παρω την παίρνω απλά δεν θα την κρατήσω πολύ ώρα μετά από λίγο την αφήνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...