Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στο απόλυτο κενό...


Recommended Posts

Ήμουν κ εγώ μέσα στα άτομα που πίστευαν ότι είσαι μουφα!λοιπόν να σου πω.πες ότι κ αυτή η νέα ιστορία είναι μουφα κ μετά ανά διαστήματα εμφανίζονται άλλες 4-5 .εκεί να δεις πάρτυ κ πως θα αλλάξεις γνώμη κ θα καταλάβεις όταν μπαίνει ο άλλος με το Καλημέρα σας με περίεργο στυλ πως είναι.

Από μένα προσωπικα έχεις ένα συγνώμη.είδες όμως που υπερασπιστικές τελικά ένα ψέμμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 174
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Μαρία , δε μου οφείλεις καμία συγγνώμη, αν και σε ευχαριστώ. Δεν υπερασπίστηκα καμία κοπέλα..ο τρόπος δε μου άρεσε και εναντιώθηκα..αυτό ήταν όλο..τώρα θα μου πεις..ετσι στο ξεκάρφωτο..με ενόχλησε όμως, γιατί αν ήταν πραγματικό έκανες μια κοπέλα από την απλή κατάθλιψη να πέσει σε βαριά..και να νιώθει χειρότερα από ότι πίστευε ότι θα κερδίσει λέγοντας τον πόνο της..το θεωρώ άδικο και απάνθρωπο να επιτίθεσαι έτσι σε έναν άγνωστο επειδή εσύ βοφάσαι ότι μπορεί να λέει ψέματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι ήταν στο άσχετο το ποστ σου. Το θέμα δεν είναι ότι φοβάμαι εγώ αλλά έχουν εξαπατηθεί πολλές κοπέλες κ σου είπα αν συνεχιστεί κ εδώ το ίδιο βιολί με τις μουφεσ θα δεις πως θα αλλάξουν πολλά άτομα στάση.ή μήπως είναι καλύτερο ότι πολλές από δω είπαν για μας ότι είμαστε άκαρδες κ τι άνθρωποι είμαστε εμείς κ πόσα άλλα!αυτό καλύτερο είναι;εγώ στις συγκεκριμένες ιστορίες δεν διέκρινα κάποιο τόσο σοβαρό ψυχολογικό πρόβλημα.όλες χαλαρές ήταν.άλλωστε όταν θέλουμε να κάνουμε κατι δεν περιμένουμε να μας πούνε οι άλλοι τι θα κάνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην το λες..αρκετές φορές ήξερα τι έπρεπε να κάνω αλλά πάντα αναρωτιόμουν αν αυτο που κάνω είναι το σωστό..αλλά σου εξήγησα μπορείς να κατηγορείς έτσι απλά έναν άνθρωπο που δεν τον ξέρεις; Που ακόμη και να τον ξέρεις, λες έτσι απλά στον υπόλοιπο κόσμο <<ξέρεις αυτός λέει ψέματα;>> Εγώ προσωπικά τουλάχιστον δεν το κάνω ποτε..μπορει βέβαια να πω στην κολλητή μου κάτι που με ενοχλησε για ένα άλλο άτομο αλλά πάντα επισημαίνω πως είναι δική μου εξακρίβωση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι όσες φορές νόμιζα ότι δεν κάνω το σωστό ζητούσα εκατό γνώμες αλλά κ αντίθετες να ήταν έκανα αυτό που αρχικά ήθελα(αγύριστο κεφάλι λέμε).ο καλύτερος σύμβουλος είναι το ένστικτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ναι και εγώ έτσι είμαι ...αλλά λες μήπως τελικά αλλάξεις γνώμη...ένστικτο κάποιες φορές και κάποιες άλλες επιθυμίες πραγματικές της καρδιάς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τί άλλο θα ακούσουμε??? Ή μάλλον.... θα διαβάσουμε τέλος πάντων? Έχω καραφλιάσει.... ας είμαστε επιφυλακτικές!!! Τί άλλο να πω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω γινει πολυ καχυποπτη...οντως τωρα που ειναι η ηλιανα,η οποια παρεμπιπτοντος εμφανιστηκε με τρια διαφορετικα ονοματα...δεν ξερω,και η καινουρια ιστορια δε μου φανηκε και τοσο αληθινη,γιαυτο και δεν εχω σκοπο να απαντησω...

μας μπηκε το μικροβιο στο μυαλο ρε κοριτσια...οσο και να μην ηθελα να το παραδεχτω,με επηρεασε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον το ειπα και στο προηγουμενο θεμα κοριτσακια αλλα με γραψετε κακα παιδια και το ξαναλεω εγω που πιστευα τα παντα ετσι; γιατι ολεσ οι ιστοριεσ που μπαινουν τισ τελευταιεσ μερεσ γινονται ολεσ στα 22 χρονια τοσο ασχημη ηλικια ειναι;;;;; :blink:

το ποστ απεγνωσμενη;;;;; οεοεοεοε;

βεβαια επιφυλαζομαι και θελω να πιστευω πωσ απλωσ μασ μπηκε λιγο η καχυποψια η οποια θα φυγει καποια στιγμη η ρημαδα ......

alkost κοπελαρα μου φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουζουνιτσα μου δεν ξερω αν ηταν ψευτικη η οχι,και μακαρι να μην ειναι,πρωτη θα της ζητησω συγνωμη,αλλα εγω δεν ξερω,απο τοτε που μαθευτηκε για αυτες τις ιστοριες,ενω στην αρχη δεν εδωσα σημασια,τωρα κανω τον ντεντεκτιβ!!!και δε μου αρεσει αυτο που κανω...φιλακια evhdal!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΠΟΜΙΝΑΡΙΑ ΤΗΣ ΛΟΧΕΙΑΣ Κ ΤΟΥ ΞΕΝΥΧΤΙΟΥ ΒΕΒΑΙΩΣ ΒΕΒΑΙΩΣ ΑΛΛ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ...

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΑΝΑ Κ ΤΟΝ ΑΛΚΗ ΝΟΜΙΖΩ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΘΗΚΕ ΗΤΑΝ ΨΕΥΤΙΚΗ? Κ ΞΑΝΑΛΕΩ ΕΙΜΑΙ ΧΑΖΗ??:woohoo: :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia xalaroste ,se ola ta forum ginonte ayta den einai kati kainourgio ,eisaste kai kainourgies edw mesa kai den exete psithei akoma kai kolate eukola kai apogoiteueste akoma pio eukola .

den einai tipota tragiko apla kratate mikro kalathi kai mhn treleneste me kathe istoria pou diabazete .

ti na sou pw kalh mou gia to 22 oti einai piasiariko noumero!!!!

molis exeis bgei apo thn efibia exeis teliosei (!!) tis spoudes kai prospatheis na breis douleia ara eisai sthn arxh akoma ....mono ayto skeutome .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα.

Μόλις σήμερα είδα το post και τις εξελίξεις του...

Εντάξει το ιντερετ είναι απρόσωπο αλλά είτε έισαι μητέρα έιτε όχι,μία ευαισθησία την έχεις και τέτοια θέματα σε καταρακώνουν.

Διάβασα την ιστορία και βούρκωσα.

Θεωρώ οτι εαν το όλο σκηνικό είναι φτιαχτό , τα συγκεκριμένα άτομα είναι άξια λύπησης και δεν έχουν το δικαίωμα να μας περνανε από τέτοια δοκιμασία.

Επειδή όμως , δεν μπορούμε να είμαστε εκατο τοις εκατό σίγουροι , θα έλεγα να κάνουμε αυτό που πάντα μου έλεγε η γιαγιά μου:

Βοήθα όπου μπορείς.Και ψέμα να είναι εσύ έχεις την ψυχούλα σου ήρεμη και χαρούμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evipapa έγραψε:

Κορίτσια καλημέρα.

Μόλις σήμερα είδα το post και τις εξελίξεις του...

Εντάξει το ιντερετ είναι απρόσωπο αλλά είτε έισαι μητέρα έιτε όχι,μία ευαισθησία την έχεις και τέτοια θέματα σε καταρακώνουν.

Διάβασα την ιστορία και βούρκωσα.

Θεωρώ οτι εαν το όλο σκηνικό είναι φτιαχτό , τα συγκεκριμένα άτομα είναι άξια λύπησης και δεν έχουν το δικαίωμα να μας περνανε από τέτοια δοκιμασία.

Επειδή όμως , δεν μπορούμε να είμαστε εκατο τοις εκατό σίγουροι , θα έλεγα να κάνουμε αυτό που πάντα μου έλεγε η γιαγιά μου:

Βοήθα όπου μπορείς.Και ψέμα να είναι εσύ έχεις την ψυχούλα σου ήρεμη και χαρούμενη...

Με κάλυψες ΑΠΟΛΥΤΑ!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάνα μου τα θερμά μου συλλυπητήρια για το χαμό του αγαπημένου σου και μάλιστα με τέτοιο ξαφνικό τρόπο.

Επίσης συγχαρητήρια για την απόφασή σου να κρατήσεις το παιδί που έχεις μέσα σου. Το αν κάνεις καλά ή όχι το ξερεις εσύ και μπράβο σου που παραμένεις ανεπηρέαστη στην άποψή σου.

Σίγουρα οι δικοί σου θα αποτελεσουν μια σημαντική βοηθεια για σένα και η μικρή ζωή που μεγαλώνει μέσα σου θα σου θυμίζει πάντοτε τον αγαπημένο σου και θα πρέπει να σε γεμίζει με χαρά κάθε φορά που αντικρίζεις το βλαστάρι σου και να σκέφτεσαι ότι μπορεί εκέινος να έφυγε, αλλά δεν σε άφησε μόνη.

Μπράβο σου κοπέλα μου και θα είμαστε όλες στη διάθεσή σου για στήριξη και βοήθεια.

Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι ολόψυχα, να είσαι δυνατή και με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά τον καρπό αυτής της μεγάλης σου αγάπης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...