Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στο απόλυτο κενό...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 174
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ???

ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΑ.

ΕΔΩ Η ΜΙΑ ΠΟΝΑΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Κ ΑΣ ΜΗΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ...

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Κ ΤΗΣ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΕΚΕΤΑΙ....ΦΥΣΙΚΑ Κ

ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙΣ ΕΔΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ...ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΕΤΡΟΒΟΛΗΣΟΥΜΕ(ΕΝΝΟΕΙΤΕ)!

ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ...ΙΣΩΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙΣ ΣΤΟ ΑΛΛΟ.

ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yiotaki δεν ξέρω...

Είναι φοβερό μια άλλη γυναίκα και μητέρα να σου λέει ''Αν ήσουν λυπημένη δεν θα έγραφες σε φόρουμ''ή ''Δεν πονάς''

Στεναχωρήθηκα πάρα πολύ...Θα το σκεφτώ μέχρι να ξαναγράψω σε φόρουμ.Βέβαια εδώ βλέπω οτι είστε πολυ γλυκες και με μια ανοιχτή αγκαλιά.

Εκεί αντιμετώπισα ειρωνία και γελοιοποίηση του πόνου μου.Μόνο μερικες κοπελες κράτησαν τα προσχήματα και ήταν ευγενικές

VOYLA δεν ήρθε ακόμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

waiting the happiness.... έγραψε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ!

Δυστυχώς δεν θα ξαναγράψω στο φόρουμα σας παρότι ειναι πολύ ζεστό και φιλόξενο.

Ειπα την ιστορία μου σε ενα αλλο φορουμ μαμαδων και με πετροβολήσανε γιατι πιστευουν πως οσα εξεφρασα με το μηνυμα μου δεν ειναι αληθινα.

Με αλλα λογια οτι μπήκα για να διασκεδάσω και εφόσον πονάω δεν θα έπρεπε να είμαι σε ένα φορουμ.

Δεν θέλω να δημιουργηθει παρόμοια κατασταση και εδω.

ειλικρινα λυπάμαι πολύ

Σας χαιρετω και σας ευχαριστω για την συμπαράσταση!

εγω απευθηνθηκα σάυτο το φορουμ οταν ειχα χασει το μωρο μου οταν ημουν 7 μηνων εγκυος και αλλες πολλες κοπελες που βιωσαν παρομια γεγονοτα.

για μενα ηταν μια μεγαλη βοηθεια η αγκαλια των κοριτσιων και η κουβεντα τους. λοιπαμε πολυ που στο αλλο φορουμ σε αντιμετωπισαν ετσι, δεν μπορω δημοσια να χαρακτηρησω αυτες τις γυναικες.

εδω μονο αγαπη θα παρεις απο τα κοριτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗΣΑΜΛΙ χαίρομαι που είχες καλύτερη αντιμετώπιση.Μάλλον εκεί δεν γίνονται δεκτοί όλοι.Πρέπει τα μέλη να έχουν ειδικά χαρακτηριστικά για να μην θεωρηθούν ''μούφες''

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα καλά απευθύνθηκες σε φόρουμ με μαμάδες και σου απάντησαν έτσι; Το έχουμε οι γυναίκες να τρωγόμαστε!!!!

Ξέρω πως είναι να γράφεις τον πόνο σου και να ζητάς ανακουφιση και αντι για παρηγορια να διαβαζεις κριτικες. Αλλά δεν μπορείς να ταιριάζεις με όλους.

Κοίτα το μωρό που έχεις μέσα σου. Αν νιωθεις ότι το φορουμ σου κάνει κακό μην ξαναμπεις. Το δικό σου καλό θα κοιτάς και μόνο αυτό! Αν και εδώ θα βρεις πληροφορίες και θα ξεχαστείς.

Στον παιδικο σταθμο που πάω την κόρη μου είναι ένα παιδάκι που σκοτωθηκε ο πατερας του οταν ήταν η μαμα του 6 μηνων έγκυος. Του εχει πει οτι δεν εχει μπαμπα. Μεγαλωνει με τη μαμα, τη γιαγια και τον θειο. Είναι ένα γλυκο αγόρι που όπως μου είπε η μητερα του μοιαζει στον μπαμπα του. Δεν προλαβαν να παντρευτουν και το παιδί είναι αγνώστου πατρός!!! Τρελες καταστασεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

waiting the happiness.... έγραψε:

ΕΛΕΝΗΣΑΜΛΙ χαίρομαι που είχες καλύτερη αντιμετώπιση.Μάλλον εκεί δεν γίνονται δεκτοί όλοι.Πρέπει τα μέλη να έχουν ειδικά χαρακτηριστικά για να μην θεωρηθούν ''μούφες''

εννοω στο mammyland με αγκαλιασαν. για το αλλο φορουμ δεν το ξερω. εδω παντως ολα τα κοριτσια θα σε βοηθησουν με την κουβεντα τους. θα το δεις και αργοτερα απο τις αντιδρασεις τους στην συμπεριφορα που βιωσες!

μην ξεκοψεις μονο και μονο γιατι καποιες καπου αλλου ειναι μ...μενες.:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιανα αστους να κουρευονται

Αλλοι αυτοι αλλοι εμεις

Εδω πιστευω ολοι σε αγκαλιασαμε και δεν υπαρχει κανενας λογος να φυγεις

Σιγουρα σοκαριστηκες απο τη συμπεριφορα στο αλλο φορουμ αλλα μην υποκυπτεις στο φοβο οτι θα σε κατηγορησουν για κατι εδω

Εδω η αγαπη και η συμπονια ειναι πανω απο την καχυποψια αυτο τουλαχιστον εχω βιωσει τους τελευταιους 6 μηνες

Μην στεναχωριεσαι για γελοιοτητες καλη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΛΥΠΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ...

ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΕΙΣ ΕΙΔΙΚΑ Σ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΡΥΦΕΡΗ ΗΛΙΚΙΑ...

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΗ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ...

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ & ΚΟΥΡΑΓΙΟ...

ΟΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΟΜΙΖΩ ΠΡΟΘΥΜΕΣ Ν ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΑΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗΗ...ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΙ ΕΔΩ...

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗ ΤΑ ΚΡΑΤΑΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕ,,,

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΥ & ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK χαίρομαι όταν ακούω οτι σε τέτοιες περιπτώσεις τα παιδάκια μεγαλώνουν καλά,παίρνω κουράγιο

ΕΛΕΝΗΣΑΜΛΙ συγνώμη,μάλλον κατάλαβα λάθος

apis είναι φοβερό να σου λένε οτι γράφεις ψεύτικες ιστορίες για να ''συγκινήσεις''.Επίσης τους φάνηκε περίργο που ήξερα την σημασία του ΠΗΤ και τι είναι θεματικό πάρτυ!!!

Σας ευχαριστώ που μου φέρεστε τόσο ευγενικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν έχεις διαθεση απευθύνσου στο μέλος so sad. Βρέθηκε σε παρόμοια κατάσταση πριν ένα χρόνο όταν έχασε τον άντρα της. Έχει δύο κοριτσάκια και στο facebook εχει κάποια σελιδα. Πιστευω ότι μπορεί να σε βοηθησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

ΑΡΓΗΣΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΨΑΧΝΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ.ΕΠΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ:blink:

ΤΟ ΡΜ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΤΕΙΛΕΙ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA δεν ήρθε δυστυχώς ακόμα...

Κορίτσια δνε θέλω να δημιουργήσω θέμα για το άλλο φόρουμ απλά με στεναχώρησε πολυ η ειρωνίακαι το χιουμοράκι κάποιον μελών...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΛΙΑΝΑ, ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΑΠΕΥΘΗΝΘΗΚΕΣ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ SITE ΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ! ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΛΥΠΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΤΟΥΣ! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΝΑ "ΦΥΓΕΙΣ". ΕΞΑΛΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΑΜΕ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ! ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ ΕΤΣΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΝΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΦΙΛΗ ΜΑΣ! Η ΑΓΓΑΛΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά είσαι αξιοθαύμαστη!

Ο δρόμος που διάλεξες είναι ο δύσκολος και το ξέρεις!

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά στη ζωή σου κι αυτή να είναι η τελευταία δοκιμασία που περνάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α δεν καταλαβα??Θες να σηκωσω μανικια κ να κουνησω δαστυλο κ να σου πω ΠΟΥ ΠΑΣ???

Δεν θα φυγεις.Τελος!!

υγ σ αυτο το φορουμ θα βρεις μονο μαμδες -κυριες-και το βασικοτερο ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ γιατι δυστυχως σε πολλα φορουμ τα μελη βρισκουν αφορμη να βγαζουν ο ενας το ματι του αλλου.

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK έγραψε:

Δεν προλαβαν να παντρευτουν και το παιδί είναι αγνώστου πατρός!!!

Δεν είναι της ώρας, απλά να ενημερώσω, ότι αναγνώριση γίνεται και από τους γονείς του πατέρα. Όπως επίσης ότι γίνεται και κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης σε ένα συμβολαιγράφο. Λέγεται "αναγνώριση κυοφορούμενου".

Αν θέλεις τη γνώμη μου... αν είναι σύμφωνοι οι παππούδες κάντε την αναγνώριση πριν από την γέννα γιατί μετά θα αντιμετωπίσεις γραφειοκρατικά προβλήματα.

Θα μου πεις τώρα... "άσε με κοπέλα μου, έχω τα προβλήματά μου έχω και αυτά...", αλλά πίστεψε με είναι ότι καλύτερο!

Αυτά...

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένη μου waiting the happiness.... το ιντερνέτ είναι τόσο αντιφατικό μέσο! Από τη μια μας φέρνει κοντά αλλά από την άλλη μπορεί να μας απομακρύνει! Είναι μια σχέση αμφίδρομη. Κατά καιρούς και εδώ έχουν γίνει παρεξηγήσεις. Και είναι λογικό γιατί είμαστε άτομα με διαφορετική άποψη. Τα αίτια είναι πάρα πολλά. Δεν είναι της ώρας. Όμως αυτό που ήθελα να σου τονίσω είναι ότι κατά την παραμονή μου στο mammyland τα πράγματα συνεχώς καλυτερεύουν. Αυτό συμβαίνει γιατί μέσα από τις διαφωνίες μαθαίνουμε να επικοινωνούμε καλύτερα. Όπως θα δεις και σε οπτικό υλικό η σχέση μας στο mammyland έχει προχωρήσει σε άλλο επίπεδο. Έχουμε προσωπικές επαφές, κάνουμε συναντήσεις, έχουμε ανοίξει τα σπίτια μας κπα. Γι αυτό λοιπόν μη μου στενοχωριέσαι. Να ξέρεις ότι κι αν συναντήσεις κάποια διαφορετική άποψη είναι μες στο παιχνίδι. Στο παιχνίδι είναι επίσης να βρεθούν κι άλλες απόψεις που θα σε προστατέψουν. Είμαστε δίπλα σου όπως είπαν και τα κορίτσια! Σε φιλώ και μην διανοηθείς να φύγεις από το παρεάκι μας! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια και ηλιανα μου προλαβα και επιβεβαιωσα τισ ανησυχιεσ μου για ποιο φορουμ αναφερεσαι.....

βρηκα το ποστ και ειλικρινα εχω νευριασει παραπολυ για το πωσ μιλησασ στην ηλιανα μεχρι και επειδη σπουδαζει καλων τεχνων τησ ειπαν οτι εξασκει το επαγγελμα τησ στην ηθοποια.....τι γυναικεσ υπαρχουν και φυσικα και αντρεσ....:angry:

θα θελα παρα πολυ να τουσ βαλω στην θεση τουσ αλλα ειναι η φωλια του λυκου εκει μεσα μπαινεισ και πεφτουν να σε φανε.....

μην στεναχωριεσαι κοπελα μου που προσπαθησεσ να ξεχαστεισ και βγηκαν να σε φανε λεσ και πληρωνουν το φορουμ και τουσ ετρωγεσ λεφτα.....:dry:

εδω ειμαστε οικογενεια και οχι καχυποπτοι με οτιδηποτε γινεται....

κοριτσακια εφτασα μεχρι την 10 σελιδα απο τα νευρα δεν αντεξα να διαβασω αλλο.....ελεοοοοοος

αυτο το μουφ ομωσ μου εκανε τα νευρα νερο

μην στεναχωριεσαι και με αυτα και κοιτα να χαλαρωσεισ για το μπεμπε φιλακιαααααααααααααααααα;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsaki moy pragmati stenaxvreuhka me thn istoria soy...Αλλά να σου πω κάτι; Αυτό το μωράκι ήρθε να καλύψει την απώλεια του συντροφου σου. Οι γονείς σου γονείς είναι και αντιδρουν για το "καλο" σου! Το θετικό ειναι οτι έχεις την στήριξει των γονιών του παιδιού! Και θα την έχεις πάντα γιατί για αυτούς το παιδάκι σου είναι ότι έμεινε στην γη απτο παιδί τους! Αν το φέρεις στον κόσμο θα σου είναι πάντα ευγνώμονες ακόμα και αν δεν δτο λένε για να μην σε επηρεάσουν! Κάνε αυτό που λεει η καρδουλα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AngelMama έγραψε:

AthinaK έγραψε:

Δεν είναι της ώρας, απλά να ενημερώσω, ότι αναγνώριση γίνεται και από τους γονείς του πατέρα. Όπως επίσης ότι γίνεται και κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης σε ένα συμβολαιγράφο. Λέγεται "αναγνώριση κυοφορούμενου".

Αν θέλεις τη γνώμη μου... αν είναι σύμφωνοι οι παππούδες κάντε την αναγνώριση πριν από την γέννα γιατί μετά θα αντιμετωπίσεις γραφειοκρατικά προβλήματα.

Θα μου πεις τώρα... "άσε με κοπέλα μου, έχω τα προβλήματά μου έχω και αυτά...", αλλά πίστεψε με είναι ότι καλύτερο!

Αυτά...

Φιλιά![/quote:3q7btj6r]

Τι να σου πω, δεν τα γνωριζω αυτά. Η κοπελα ειναι ιταλίδα και ζει στη Γερμανια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου λυπάμαι πραγματικά...ότι και αν χρειαστείς να το πεις και θα σε βοηθήσουμε η κάθε μια με τον τρόπο της.

Αλήθεια που έγραψες; Να κάνουμε όλες ντου και να γίνει διαδικτυακός καβγάς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...