Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ


Recommended Posts

efoulino έγραψε:

Geia sou Fotini,

egw den exw proswpiki empeiria, alla esteila 2 kopeles sto giatro mou, o opoios exei eidikeythei kai stin exwswmatiki. Den xerw an itan symptwsi, alla i mia, meta apo 3 apotyximenes prospatheies emeine me tin prwti egkyos, kai kai deyteri kopela, den eixe kanei alles prospatheies emeine me tin deyteri. O Giatros legetai Xasiakos Dimitrios kai synergazetai me to kentro Embryoart, tha sou synistousa na deis prwta ekeinon sto iatreio tou... an theleis tha sou steilw pm tha stoixeia tou.

Min apogoiteyesai, eisai mikri akoma, kai ola einai efikta. Xreiazetai wstoso kali psyxologia!

Filika

Efi

P.S o sygkekrimenos giatros einai kai sto Aretaieio pou einai dimosio nosokomeio

geia sou efoulino se euxaristw gia tis plhrofories ton kserw ton kyrio XASIAKO ontws einai poly kalos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα ήθελα και εγώ να μιλήσω για τον δικό μου γιατρό. Καταρχήν η χημεία με τον γυναικολόγο όντως ισχύει. Μετά τις πρώτες εξετάσεις που κάναμε με τον άντρα μου πήγαμε στον πρώτο μου γυναικολόγο και περιμέναμε με λαχτάρα να μας πει την γνώμη του. Η απάντησή του ήταν: "εγώ δεν θα σας χρυσώσω το χάπι. Παιδί δεν θα κάνετε ποτέ!!" Άκου απάντηση γιατρού!! Μας συστήσανε λοιπόν τον κύριο βασίλη αθανασίου. Μόλις τον επισκέφτηκα στην πρώτη συνάντηση έφυγα και ένιωθα ότι πετούσα. Ήξερα ότι θα τα καταφέρουμε. Έτσι με έκανε να νιώσω. Ήμουν σχεδόν σίγουρη. Το κόστος ήταν όντως μεγάλο αλλά άξιζε τον κόπο. Πάντως αυτός ο άνθρωπος και μόνο που σου μιλάει σε ηρεμεί. Κάθε φορά που πανικοβάλλομαι ότι κάτι έχει το μωρό του μιλάω και νιώθω μόνο από τον τόνο της φωνής του ήρεμη. Να σας πω για την ιστορία ότι εμείς που κατά τον πρώτο γιατρό δεν θα κάναμε ποτέ παιδιά..... τα καταφέραμε με την πρώτη εξωσωματική! Ο βασίλης λέει πάντα ότι δεν υπάρχει πια γυναίκα που να μην κάνει παιδί αργά ή γρήγορα.

Φιλιά και εύχομαι για όλες τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΖΟΥΛΑ....ΤΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ????:angry:

Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΠΑΣ ΤΩΡΑ.ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ Κ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ,ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anezoula έγραψε:

Κορίτσια θα ήθελα και εγώ να μιλήσω για τον δικό μου γιατρό. Καταρχήν η χημεία με τον γυναικολόγο όντως ισχύει. Μετά τις πρώτες εξετάσεις που κάναμε με τον άντρα μου πήγαμε στον πρώτο μου γυναικολόγο και περιμέναμε με λαχτάρα να μας πει την γνώμη του. Η απάντησή του ήταν: "εγώ δεν θα σας χρυσώσω το χάπι. Παιδί δεν θα κάνετε ποτέ!!" Άκου απάντηση γιατρού!! Μας συστήσανε λοιπόν τον κύριο βασίλη αθανασίου. Μόλις τον επισκέφτηκα στην πρώτη συνάντηση έφυγα και ένιωθα ότι πετούσα. Ήξερα ότι θα τα καταφέρουμε. Έτσι με έκανε να νιώσω. Ήμουν σχεδόν σίγουρη. Το κόστος ήταν όντως μεγάλο αλλά άξιζε τον κόπο. Πάντως αυτός ο άνθρωπος και μόνο που σου μιλάει σε ηρεμεί. Κάθε φορά που πανικοβάλλομαι ότι κάτι έχει το μωρό του μιλάω και νιώθω μόνο από τον τόνο της φωνής του ήρεμη. Να σας πω για την ιστορία ότι εμείς που κατά τον πρώτο γιατρό δεν θα κάναμε ποτέ παιδιά..... τα καταφέραμε με την πρώτη εξωσωματική! Ο βασίλης λέει πάντα ότι δεν υπάρχει πια γυναίκα που να μην κάνει παιδί αργά ή γρήγορα.

Φιλιά και εύχομαι για όλες τα καλύτερα!

κι εγω εκει παω!μου τον συστησε η ξαδερφη μου που εκανε 2 παιδια μ'αυτον.εμεις καναμε την πρωτης μας σπερματεγχυση μαζι του,πριν 2 μηνες και πετυχε,αλλα η εκγυμοσυνη δεν προχωρησε.Μου εκανε μια διαγνωστικη λαπαροσκοπηση πριν 10 μερες και τωρα θα περιμενουμε μεχρι τον Οκτωβρη και θα ξαναπαμε.Προς το παρον ειμαι ευχαριστημενη.Ελπιζω να τα καταφερουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι θα πάω στον Λουκά Κλέντζερη (Δ/ντή της εξωσωματικής στο ΜΗΤΕΡΑ, αλλά δεν ξέρω από πότε), θα ξεκινήσω από Σεπτέμβρη, δεν έχω ξανακάνει εξωσωματική. Μου τον συνέστησε μία φίλη μου που είχε 2 επιτυχημένες εγκυμοσύνες στις δύο προσπάθειες. Εχετε ακούσει τίποτα γι' αυτόν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια,

είναι εύκολο να μου δώσετε κάποιες πληροφορίες για το γιατρό Βασίλη Αθανασίου? Ξέρει κανείς για τον Σπύρο Μηλίγκο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FOTINI76 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΣΕ ΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ???? ΜΟΛΙΣ ΕΧΩ ΤΗΝ 4η ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΛΗΓΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ:( :( :(

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ!!!! ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!!! ΤΩΡΑ ΚΡΑΤΑΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!! ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ!! ΑΦΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ!!!!

ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΟΜΩΣ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ!!! ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ!!! ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΤΟΥΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΦΟΥ ΠΕΤΥΧΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!!!! ΓΙ'ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΕΙΜΑΙ ΣΗΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανεζούλα,

καλημέρα!! Θα μπορέσεις σε παρακαλώ να μου πεις για το γιατρό σου? Μου τον συνέστησαν μόλις χθες το απόγευμα. Έχει βοηθήσει ένα γνωστό ζευγάρι και κατάφεραν και έκαναν ένα κοριτσάκι. Εγώ φοβάμαι να πάω στο γιατρό. Από την άλλη με πονάει η κοιλιά μου και επειδή έπερνα 10 μήνες serpafar τα σταμάτησα από μόνη μου, η γιατρός είπε ότι δεν τα χρειάζομαι. Ο πρώτος που με είχε δει μου πε να μην τα σταματήσω.

Έχω μπερδευτεί πολύ πραγματικά και δεν ξέρω τι να κάνω. Πρώτα δεν θέλω να πονάω και δεύτερον θέλω ένα παιδάκι!!!!!!!!!!!!!!

Τι να κάνω βοηθήστε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα και συγχαρητηρια για την υπομονη σας και την ειμονη σας . Δυστυχως στην ελλαδα όλα λειτουργουν με βαση το κερδος και επειδη υπαρχει το θεμα τη ςυπογονιμοτητας και επειδη θελουμε παιιδι οσο τιποτα άλλο αυτες οι βιομηχανιες-επειχειρησεις ετι λειτουργουν .Εγω δεν εχω κανει εξωσωματικη εχω ενα αγορακι 5 ετων αλλα μια φιλη που υπαρχει προβλημα απευθυνθηκε στον παρασχο .Εχει παει καποιες φορες 3-4 ακοαμ δενε χει κανει εξωσωματικη γιατι δνε βρισκει σπερμα το προβλημα το εχει ο αντρας της και εχουν δωσει τοσα λεφτα και τιποτα .Η επιλογη της εγεινε με βαση οτι ειναι επονυμος και εχει αναλαβει πολλες οπως και ο παντος και ο γατος αλλα ξερτε οτι ο τελευταιος κοντευε να σκοτωσει εξ αμελεις μια γυναικα στην αρχη της καριερας του; Εγω θα προτεινα να πηγαινετε σε μικροτερους γιατρουε καιναι γιατιοχι καισ το δημοσιο οπως ειναι στο αττικο , ο χασιακος στο αρεταιειο καιμπορουμε να βρουμε και άλλους εχω μια φιλη μαια στο αρεταιειο αλλα και στο μητερα αν καποια θελι για ιδιωτικο. Επισης ο γυναικολογος μου που ειναι στο ιασω κανει εξωσωματικες και ειναι πολυ καλος οποια κοπελα ενδιαφερετε ας στειλει πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας,

εγω έκανα εξωσωματική στην κρήτη,στο κεντρο γονιμοτητας κρητης στο ηράκλειο και είμαι παρα πολυ ευχαριστημένη τοσο απο το γιατρο οσο και απο το προσωπικό του κεντρου.Στην πρώτη προσπάθεια ειχα παλινδρομη αλλά η δεύτερη προσπάθεια ήταν επιτυχής.

χρειάζεται υπομονή και επιμονή.καλη επιτυχια σε όποια προσπαθει να γίνει μαμα...

www.fertilitycrete.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟ.ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ 2 ΕΞΩΣΩΜ ΣΕ 2 ΜΙΚΡΑ ΚΕΝΤΡΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΑΠΕΤΥΧΑΝ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΕΚΕΙ Κ ΕΚΑΝΑΝ ΠΑΙΔΙΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ 45 ΧΡΟΝΩΝ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜ ΣΤΟΝ ΠΑΝΤ@ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 24 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΤΥΧΕ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΥΟΣ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΓΕΜΙΣΩ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foteinoula polu kalos kai pano apo ola anthropos einai i omada tou tzeferakou.den exo kanei ego alla einai oikogeneiakos giatros kai polla gnostes mu einai polu euxaristimenes..einai asteri o anthropos..tha me thimitheis...mpes sto site..www.tzeferakos.gr

filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foteinoula polu kalos kai pano apo ola anthropos einai i omada tou tzeferakou.den exo kanei ego alla einai oikogeneiakos giatros kai polla gnostes mu einai polu euxaristimenes..einai asteri o anthropos..tha me thimitheis...mpes sto site..www.tzeferakos.gr

filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα και απο μενα ειμαι καινουρια στο φορουμ και θα ηθελα να σας πω και τη δικη μου εμπειρια εκανα το 2007 την πρωτη μου εξωσωματικη συο κεντρο του κ καπετανακη και εμεινα με την πρωτη εγκυος αλλα στην 6η εβδομαδα επαθα παλυδρωμηση και απεβαλα..εστειλα το εμβριο για βιωψια τιποτα δεν βρεθηκε ξανα προσπαθησα μετα αλλες 3 φορες (εχω και πλυκυστικες)τελικα τις 3 τελευταιες φορες πηραν απο 40 ωοθυλακια που ηταν αδεια μεσα..ετσι μετα απο πολυ πιεση απο τους δικους μου αποφασισα να αλλαξω γιατρο εγω ειχα κολλησει εκει..να μην σας τα πολυλογο πηγα σε εναν γεννετιστη και μου ειπε οτι οι πολυκυστικες με μια μικρη θεραπεια φευγουν..και οτι δεν χρειαζετε να κανω εξωσωματικες..εκανα και καποιες μωριακες εξετασεις και βρηκαμε οτι εχω αντισωματα στον οργανισμο μου και οτι δεν αφηνω να γινει η εμφυτευση του ωαριου.και ολα αυτα διωρθωνοντε με πολυ ευκολο τροπο..εχει και γυναικολογο μεσα οπου οπου χρειαζετε η αν τα ζευγαρια δεν μπορουν να περιμενουν μου ειπε αλλο κανουν μια εξωσωματικη και τελος!παντος αν βγουν αυτα αληθινα που μας ειπε τι να πω..μας εκμεταλευονται κανονικα η μαλλον μας βλεπουν σαν τσεπες με λεφτα..ευχομαι σε ολες μας να εχουμε καλα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ Κ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ ΤΟ ΑΥΤΙ. ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟ ΛΕΩ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΑΤΙΜΗ ΦΑΡΑ.ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΙ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΔΙΕΓΝΩΣΘΗ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ Κ Ο ΕΝΑΣ Ο ΓΙΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ. ΠΑΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΛΛΟΝ ΕΝΑΝ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ Η ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ ΘΕΡΑΠΕΥΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ .ΜΟΛΙς ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΗΔΗ ΔΥΟ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΟ ΥΦΟΣ ΜΟΥ ΑΛΕΕΙ ΑΣΕ ΕΔΩ ΤΟ ΝΤΙ ΒΙ ΝΤΙ ΤΗΣ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗΣ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΩ Κ ΕΛΑ ΑΥΡΙΟ. ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΠΑΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ Κ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΤΕΛΙΚΑ ΛΕΕΙ Η ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ ΜΕΙΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΕΕΙ ΤΙς ΕΝΕΣΕΙΣ. ΑΥΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ. ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΔΗΛΑΔΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλα σε καταλαβαινω απολυτα..εχω περασει και εγω απο αυτο το σταδιο..εμενα μου ελεγε οτι παιδι φυσιολογικα δεν θα μπορεσω να κανω γιατι εχω πολυκυστικες..ο γεννετιστης εχει αλλη γνωμη θεραπεια με φαρμακα και τιποτε αλλο!οι γεννετιστες ειναι για τους γυναικολογος το κοκκινο πανι..κοινος τους χαλανε την πιατσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα...

απ'ότι ξέρω απο πολύ κοντινά μου πρόσωπα είναι πολύ ιδιαίτερος ως άνθρωπος και ιατρός - με την καλή έννοια...

είναι πολύ έμπειρος λένε ως ιατρός..παλιότερα ήταν και υπεύθυνος του επιστημονικου συμβουλίου στο Μητέρα και απο τα πρώτα μέλη της ομάδας του Πάντου...το καλύτερο που μου έχουν πεί είναι ότι στο ιατρείο του παρ'οτι είναι πολύ μεγάλο πλέον, δεν έχει τη βιομηχανοποιημένη μορφή του Παράσχου..είναι λένε πολύ ανθρώπινο και σε θυμούνται όλοι εκεί μέσα με το μικρό σου πριν σε δούν στο σύστημα...πάντως γενικά έχει πολύ καλά αποτελεσματα απ'ότι έχω μάθει ακόμη και σε δύσκολες περιπτώσεις!

stroumfaki80 έγραψε:

Koρίτσια,

είναι εύκολο να μου δώσετε κάποιες πληροφορίες για το γιατρό Βασίλη Αθανασίου? Ξέρει κανείς για τον Σπύρο Μηλίγκο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα..

ψάξτον λίγο στο internet...είχα βρεί παλιότερα κάτι άρθρα απο το BBC..τον είχαν διώξει για κάποιο λόγο απο τη Βρετανία...δε θυμάμαι γιατί..πρόσεξε το όμως

Irene1 έγραψε:

Εγώ πάλι θα πάω στον Λουκά Κλέντζερη (Δ/ντή της εξωσωματικής στο ΜΗΤΕΡΑ, αλλά δεν ξέρω από πότε), θα ξεκινήσω από Σεπτέμβρη, δεν έχω ξανακάνει εξωσωματική. Μου τον συνέστησε μία φίλη μου που είχε 2 επιτυχημένες εγκυμοσύνες στις δύο προσπάθειες. Εχετε ακούσει τίποτα γι' αυτόν;
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...