Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ε-Ε-Ε-ΕΦΤΑΣΕ!!!! ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΩΡΑ!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ!!!!!!!:) ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!! ΤΕΛΙΩΣΑΝ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ!!!ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΩ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ!!!!1 ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΑ!!!! ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!! ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΑΣΧΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ!!!!!!

:( ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣ ΤΗ ΜΑΥΡΙΛΑ ΑΦΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ!!! ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ Κ ΝΑ ΣΤΑΘΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΟΙΟΥΜΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!!! ΑΧ! ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟ!!!!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ Κ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!!! (ΛΕΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ!!!ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΟΣΟ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΜΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ!!!!)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΧΘΡΟ!!!!! Κ ΤΕΛΙΚΑ ΟΝΤΩΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!!!

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑΙ!!!!ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΘΑ ΚΡΑΤΑΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!!!!

ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΟΛΗ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΣΚΕΨΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ!!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩ ΠΡΟΤΕΡΩΝ Κ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!:):P:huh::kiss:;):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

steisi μου!

Με το καλό φλυκιά μου!Να έχεις έναν υπέροχο τοκετό και φυσικά μια υγιή και τσαχπίνα κόρη!

Φιλάκια πολλά :kiss::kiss::kiss:

ΚΑΛΑ!!!! ΗΜΟΥΝ 100/100 ΣΗΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΣΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΝΕΛΛΥ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΡΩΤΗ!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

harap έγραψε:

Δεν στο εύχομαι απλώς, είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε καλά.

Με το καλό να υποδεχτείτε την κορούλα σας.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ harap ΜΟΥ!!!! ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ Κ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ ΤΟ ΑΥΤΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

steisi μου καλη λευτεριά κορίτσι μου!

Με το καλό αύριο να κρατάς στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο μπεμπάκι!

Το δικό σου μικρό γλυκό θαυματάκι...

Περιμένουμε με το καλό να επιστρέψετε σπιτάκι σας και να μοιραστείς μαζί μας την εμπειρία σου!

Η Παναγίτσα μαζί σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STEISI ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!:cheer: ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ!!ΑΧ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ, ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!:woohoo: ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ!!:P ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!:kiss: ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

Με το καλο μανουλα!!!!!!!!!

Να κρατησεις τη μικρουλα σου αγκαλιτσα το συντομοτερο!

Θα περιμενουμε τα νεα σου!

Με εναν πονο!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ lovie!!! ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΗΓΗΘΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ!!! ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!ΝΑΙ!!!ΝΑΙ!! ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ!!!:kiss:

mwro ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!! ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΝΕΑ ΜΟΥ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ!!!! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ!!! ΠΑΩ ΝΑ ΠΕΣΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΤΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ............

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!:kiss: :kiss: ΚΑΛΗΝΧΤΑ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κοπέλα μου και μ'έναν πόνο!! Μην στενοχωριέσαι πλέον για πράγματα που ανήκουν στο παρελθόν!! Αύριο θα έχεις μια υπέροχη κορούλα στην αγκαλιά σου!! Υγεία πάνω απ'όλα σε σένα και το μωράκι σου.. και να μας περιγράψεις με το καλό την δική σου εμπειρία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στεισι γλυκια μανουλαααααααα!!!!!!!!! με το καλοοοο!!!! με ενα πονο και υγεια και τυχη στο κεφαλακι της μπουμπους που ερχεταιιιιι!!!! :) ευχομαι να πανε ολα καλα ΥΓΕΙΑ ΥΓΕΙΑ ΥΓΕΙΑ κοπελαρα μου!!!!!!!1 δυναμη και ολα θα πανε τελεια!!! και θα εχεις σε λιγες ωριτσες μια κολπατζου μπουμπουκα!!! :) με το καλο να ζησεις το θαυμα!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κορίτσι μου όμορφο! Καλή δύναμη και με έναν πόνο κοπέλα μου, να γνωρίσεις το ζουζουνιάρικο σου κοριτσάκι! Φιλιά πολλά και με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

steisi με το καλο και με εναν πονο κοπελα μου σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα και να παρεις στην αγκαλια σου ενα υπεροχο κοριτσακι που θα σε κοιταει στα ματια και θα λιωνεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια ,εύχομαι να κρατάς ήδη το μωράκι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν πάλι όχι ακόμα , τότε σου εύχομαι να το φέρεις στον κόσμο με ένα πόνο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Steisi agapi mou kalimera sou...

Sou euxwme me to kalo na fereis to mikro sou mwraki ston kwsmo me osous pio ligous ponous ginetai...

Kali eleftheria kali mou...

Den exei pio wraiotati empiria stin zwh mas...

Filia...

Kai o theoullis mazi sas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να εχουν παει ολα καλα και να εχεις γνωρισει επιτελους το μουτρακι που ειχες στην κοιλια σου τοσους μηνες........και να επιστρεψεις με ευχαριστες εμπειριες να μας διηγηθεις.....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...