Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΘΕΣ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.... :(


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσαρες ευχαριστω πολυυυυυυ!!!! να στε καλα!! αν εξαιρεσετε τη φρικη που εφαγα στην αρχη, μετα το ειδα σαν ''ντοκυμαντερ'' ενα πραγμα...

δημητρουλα ειδες?? τρικαλο!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ΑΑΑΑΑΧ,ΤΙ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.......:(

ΕΓΩ Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ,ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΛΥΠΟΘΗΜΙΑ....ΔΕΝ ΤΑ ΜΠΟΡΩ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ,ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ.ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΠΕΡΑΣΕΣ...ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ!!!ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ?

ΚΑΛΑ ΑΜΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΣΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΗΝ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΡΕΛΛΗ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ:laugh:ΥΓΕΙΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΝ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ.ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφου μπορεσες και ειδες κατι τετοιο τι να σου πω εισια θηριο θα σε βαλουμε σε ειδικες αποστολες .Αχ αυατ τα νοσοκομεια όαλ τα περιστατικα μαζι σοβαρα η οχι και η ψυχολογια τω ασθενων αν βλεπουν όλο αυτο τι να πω; θυμαμαι ρε κοριτσια ημουν 7 χρονω και ειχα παει εμ τη μαμα μου στις πρωτες βοηθειςειχα παθει αλλεργικο σοκ και μου ειχαν κανει μια ενεση και περιμεναμε στο προθαλαμο μεσ ειχαν ενακοριτσακι συνομηλικο μου το οποιο ελειπε η μαμα του στη δουλεια και η μικρη ηπιε νεφτι και το βγαλανε το περασανε απο μποροστα μας και ανακοινωσαν ενα κριμα το εχαν σκεπασμενοα λαλ εγω ακομα το θυμαμαι και ημουν μονο 7 ετων .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μικρουλα μου περαστικα σου σου ευχομαι!!!!τι ειδαν τα ματακια σου?εγω αν ζουσα κατι τετοιο νομιζω πως δεν θα κοιμομουνα για κανενα μηνα,θα εκλαιγα για κανεναν ακομα και....καταλαβαινεις!καλα σε ειπε θηριο ο γιατρος!σιδερενια σου ευχομαι και να ναι το τελευταιο περισατατικο που ζεις σε νοσοκομειο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικουλια κοπελάρα μου ! ..! οσο για τα νοσοκομεια, αστα ειναι μια τρέλλα..χανεις το μυαλο σου μ αυτα που βλεπεις εκει μεσα, το ξερω...και βγαινοντας συνειδητοποιεις τι εχει σημασια και τι βλακεια κανουμε οταν ασχολουμαστε πολλες φορες με ασημαντα πραγματα...το πιο σημαντικο ειναι να ειμαστε καλα ! υγεια θεε μου παντα σ ολο τον κοσμο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νταντούλα κορίτσι μου περαστικά... Ελπίζω σήμερα μετά από αυτή την εφιαλτική νύχτα να είσαι καλύτερα, να μην πονάς!

Τα υπόλοιπα απλά με τσάκισαν! :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΙΧΕΣ?!!! ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ "Α"ΝΘΡΩΠΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ! ΚΙ ΕΣΥ ΤΕΛΙΚΑ? ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ? ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΔΩ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε φιλεναδακι μου,τι εγινε??????

περαστικα σου και να ειναι το τελευταιο ασχημο γεγονος,απο δω και περα στη ζωη σου μονο ευχαριστα...

εισαι θηριο,δεν το συζητω..στεναχωρεθηκα πολυ με τα σκηνικα που περιεγραψες..μακαρι να μη γινονταν τετοια..τι να πω..καμια φορα νιωθω και λιγο αχαριστη που καθομαι και σκαω για αυτα που δεν εχω και δεν κοιταω αυτα που εχω,εχουμε την υγεα μας πανω απ'ολα και αυτο ειναι που μετραει..ολα τα αλλα γινονται..

ευχομαι να εισαι καλα τοσο σωματικα οσο και ψυχολογικα μετα απο τετοια νυχτα..φιλακια ρε κουκλιτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α,τωρα το ειδα αυτο!!!

υγρα και ξινιλες????ξινιλες και υγρα????

οπα!!!!τι εχουμε εδω???:cheer: μηπως καποιο νινι μας χτυπησε την πορτα????:)

να προσεχεις μικρουλι τωρα ε???

μπορει το νινι σου να μοιαζει στον μπαμπα και να θελει την φροντιδα και την περιποιηση σου στο φουλ!!!πρεπει να εισαι ηρεμη,να τρως καλα,να μη στεναχωριεσαι,

αλλα το κυριοτερο,δε θα το κουραζεις το νινι πανω απόλα,αραχτη ολη μερα(:laugh: τον θυμασαι τον δαλαι λαμα??:laugh: :laugh: )....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικούλια κοριτσάκι :)

Αντε θα σου πω και κάτι να σε φτιάξω...

Την δική μου την εγκυμοσύνη :woohoo: την έμαθα όταν με είχαν πάει σηκωτή απο την δουλειά στο νοσοκομείο γιατί είχα ανεβάσει πυρετό, κόντεψα να λιποθυμήσω, και άλλα τέτοια χαζά που μου συνέβησαν λόγω μιας ίωσης που είχα και εξαιτίας της εγκυμοσύνης που δεν ήξερα επιδεινώθηκε άσχημα η κατάσταση :blink: ...

Πέρα απο όλα τα άσχημα είναι και γουρλίδικο το νοσοκομείο...Σε μένα τουλάχιστον...

Επρεπε να δεις τον γιατρό και την νοσοκόμα όταν μου ανακοίνωσαν οτι ήμουν έγκυος...Σαν να ήταν δικοί μου άνθρωποι...Η δε νοσοκόμα δεν με άφηνε απο την αγκαλιά της!!!Είμαι κι εγώ λίγο χαζούλα που δένομαι εύκολα με τους άλλους και ανοίγομαι ακόμα πολύ εύκολα...

Μιλάμε για πολύ χαρά!Ξέχασα και τον πυρετό, και τις ζαλάδες...!

Αντε, εύχομαι μετά απο την εμπειρία αυτή να μάθουμε τα ευχάριστα τα οποία βλέπω να σου χτυπούν την πόρτα...:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ φιλεναδιτσες μου αυτες οι ενεσεις με εχουνε πεθανει,νυσταξα το μεσημερι και ξεραθηκα στον υπνο παλι!!!! :P ευχαριστω πολυ ολες σας,ειμαι καλυτερα σημερα δεν ποναω οσο χτες!!!! αφηστε τα ,οντως ενα δραμα εκει μεσα ολοι μαζι!!! ενας παιδιατρος επειδη τρομαξε ενα πιτσιρικι που ειχε κοψει το χερακι του,του ειχε κλεισει τα ματια με την αγκαλια του... σαν την ιστορια σου βανια ακριβως....

σοφου μου κουκλα μου εσυ και εγω θελω να σε δω!!! :)

νταλακι μου γλυκο ευχαριστω ρε φιλενδιτσα....καλα να ημαστε τελικα αυτο μετραει!!! με ολα αυτα που ειδα εκειπερα!!!

ροσε μου αααααα εισαι δικια μου εσυ ε?????? δεν κολας!! μ'αρεσεις!! :P

ιφιγενειακι,μελια,μαργα ,κ.τ.κ. , και σε ολα τα κοριτσια ευχαριστω χιλια ευχαριστω για τα περαστικα σας :) με ποναει λιγοτερο τωρα με ολες αυτες τις ευχουλες!!! :)

αλκοστακι μου,ευχαριστωωωω για τα περαστικα,ασε πολυ ξινιλα ,τωρα σηκωθηκα εφαγα κρουασαν σοκολατα και χυμο ροδακινο(που ειναι γλυκα και τα δυο!!!!!!!) και παρολα αυτα τιποτα!!! εκει οι ξινιλες δεν φευγουν!!!! με την ξινιλα ξυπναω και κοιμαμαι!!! πριν λιγο με επιασαν κατι τσιμπηματακια στο πιπι μου για κανα 2 λεπτο εντονα και τωρα σταματησανε!!! καφε υγρα δεν εχω πολλα τωρα,αλλα ολο και κατι ψιλα εμφανιζονται... και ειμαι 8 μερες πριν την περιοδο!!!! βρε λες????(που ελεγε και ο κωστανταρας)..βρε λες>????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasomits μου τι υπεροχηεμπειρια ειχες???? ποπο φανταζομαι χαρα που θα πηρες στο νοσοκομειο!!! τελεια!!!! οντως με εφτιαξες!!!!!!! :P:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κρουασαν σοκολατα ε???αχ τι μου κανεις....

ασε,ξεκινησα την αγωγη και μου φερνει τρομερη λιγουρα και υπνηλια!!!κοντευω να αποκτησω τα κιλα της εγκυμοσυνης(χωρις την εγκυμοσυνη ομως!!:angry: :angry: αυτο ειναι το χειροτερο!!)

ασε πικρα η κατασταση καλοκαιριατικα!!!

εσυ μου φαινεται οτι κατι μας ετοιμαζεις στην κοιλιτσα σου και δε μου το βγαζεις απο το μυαλο!!μακαρι ρε φιλεναδα θα κλαιω απο τη χαρα μου!!!αντε να περασουν οι μερες να κανεις την χοριακουλα!!μετα ομως

θα μου πεις κι εμενα τη συνταγη:woohoo: !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχιχιχι τι νακανουμε οι θεραπειες για την μητροτητα θελουν θυσιες(ετσι το λεμε τωρα που τρωμε σαν γομαρακια χιχιχιχιχιχι)!!!! :P :P :P

μακαρι να ετοιμαζεται κανα νινιιιιιι στη κοιλιτσα και θα σου πω ολες τις ανατριχιαστικες λεπτομερειες της κρισιμης νυχτας!!!!!! χιχιχιιχι :P

θα το πετυχουμε φιλεναδα,να εισαι αισιοδοξη.....:) δεν το βλεπεις...? πλησιαζει ο καιρος για ολες μας....:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι πλησιαζει,το ξερω εχω αρχισει κι εγω να ειμαι αισιοδοξη(παρενεργειες των χαπιων:laugh: !!!χιχι!!!)

αχ θα ερθει και η σειρα μας,που θα παει,την καναμε εδω και καιρο την αιτηση,γραφειοκρατικο ειναι το θεμα!!

να σου πω την αληθεια με φοβαμαι κιολας λιγο..συνηθησα στην γκαντεμια τοσο καιρο,που αν δω κανενα θετικο τεστ καμια μερα μπορει και να μην το αντεξω!!!!!φανταζεσαι?????:laugh: εμφραγμα απο τη χαρα μου!!!

με εχω ικανη!!..:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά κοριτσάκι μου! Τι να πω για την εμπειρία σου? Δύσκολη η κατάσταση στα νοσοκομεία. Εγώ όταν ξεκίνησα να δουλεύω σε νοσοκομείο τα είχα παίξει. Τώρα πια είναι ρουτίνα για μένα και λέω με όλα αυτά που βλέπω καθημερινά ότι τίποτα δεν αξίζει. Μονο η ΥΓΕΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Miκρουλι τυφλα να χει το grey ,s anatomy..

Ευχομαι να θεραπευσεις αυτο το προβληματακι..γιατι οι πονοι εκει ειναι αφορητοι..

ΣΕ 9, 10 μερες θα ξερουμε για το μπεμπε!!!!

Μακαρι μικρουλι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλα μου περαστικουλια βρε θυριο!!!!!! πωπω τι ειδαν τα ματια σου τα εχω δει και εγω αλλα σε αντιθεση με εσενα εγω φρικαρα!!!

αντε σε λιγο δεν θα πιανει μια το greys anatomy χιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι περαστικα!

Ολα αυτα που περιγραφει με ανατριχιασαν.

Ο μπαμπας μου ηταν 20 χρονια στο ΕΚΑΒ.

Τωρα πια λογω 2 εμφραγματων που επαθε εχει κατεβει απο το ασθενοφορο.

Ειναι πολυ σκληρος ανθρωπος που αγαπαει ιδιαιτερα τη δουλεια του.

Ο ανθρωπος εχει δει τα παντα και παρολα αυτα τον εχω δει μονο 2 φορες στη ζωη μου να κλαιει για ανθρωπινες ζωες που δεν καταφερε να σωσει.

Ειναι πολυ δυσκολο να αντεξεις τετοιες καταστασεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί έγινε ρε μικρο?!?! Με τη βάπτιση και τα τρεχάματα έχασα επισόδεια;;

Περαστικά σου κοπελάρα μου! Θα τα πούμε απο κοντα! Πες του θηρίου σου να σε προσέχει! φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...