Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΘΕΣ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.... :(


Recommended Posts

:( αχ κοριτσακια μου τι επαθα εχθες......στον ευαγγελισμο την εβγαλα τη νυχτα!!! εχω ενα παλιο χτυπημα εκει που ενωνει η ανω με την κατω γναθο,που το παρακολουθω με εναν γναθοχειρουργο, και κανω θεραπεια για να στρωσει λιγακι....αλλα εχθες δεν ξερω γιατι αλλα δεν με επιανε κανενα χαπι!!! πηρα ουτε ξερω αι εγω ποσα χαπια,τιποτα....ειχα λιωσει στο πονο δεν αντεχα αλλο και ημουνα στα πατησια στη ξαδερφη μου...με βουτηξε ο χρηστος και με πηγε στον ευαγγελισμο στις 1 τη νυχτα,γιατι εκει εφημερευε γναθοχειρουργος. καλα μιλαμε εμπειρια αυτο που εζησα!!! απο τη μια να φερνουνε τροχαια,ενα παλικαρι με μηχανη..αφηστε τα..,μια γιαγιουλα που πρεπει να την ειχαν κακοποιησει,μια εγκυος κοπελιτσα μικρη που ετρεμε το στοματακι της και εκλαιγε και πονουσε η κοιλιτσα της...:( :( :( :( κομματια εγινα....:( :( :( ..περιμενα κανα 3ωρο:angry: και ημουνα σε φαση αποσυνθεσης...πονουσα πολυ ρε γμτ..επιτελους σε καποια φαση μας φωναξανε και εμας! πηγα μεσα στο χειρουργικο,με εξετασε ο γναθοχειρουργος,φωναξε μια νοσοκομα και μου εκανε 2 ενεσεις στον ποπο....:blink: ακομα τσουζειιιιιι!!!!:blush: και μετα επειδη ειχε ηρεμιστικο επρεπε να κατσω καποια ωρα εκει...παρακολουθησα και την εγχειρηση διπλα μου ακριβως με εναν που ειχε φαει σφαιρα στη κοιλια,τελικα γιατρος επρεπε να γινω!!ηταν στο διπλανο κρεβατι,5 γιατροι απο πανω του και τα ειδα ολα μιλαμε!!! κανονικα live!!!! ετσι οπως τα παρακολουθουσα ,εβλεπα την αγωνια μιας γιατρινας που ηταν και νεα κοπελα και εκεινη εκανε τα πιο πολλα και εδινε εντολες,εβλεπα την αγωνια τους,τον αγωνα τους να τον σωσουν...αλλα τελικα τζιφος...ειχε εσωτερικες αιμοραγιες σε ολα του τα οργανα,δεν επαιζε να σωθει...και αυτο το μπιπ-μπιπ που κανει το μηχανημα της καρδιας...ανατριχιαστικο..:ohmy: εκλαιγε η γιατρινα...του επιασε το χερι και του ζητησε συγνωμη ρε κοριτσια,δεν το πιστευα τι εβλεπα...υπαρχουν και γιατροι που ειναι Ανθρωποι....με το Α κεφαλαιο... ε και μετα σηκωθηκα δεναντεξα να βλπεω αλλο και ψιλοκοιμησμενη βρεθηκα σπιτι στο κρεβατι να κοιμαμαι,....σημερα ειμαι καλυτερα... συγνωμη για τις λεπτομερειες αλλα ηθελα να μοιραστω μαζι σας αυτα που ειδα.....:dry: α ο γιατρος μου εδωσε συγχαρητηρια που ειχα τοσο κουραγιο να το δω ολο αυτο!! ειδατε τι θηριο ειμαι???:side: παναγιτσα μου να ημαστε ολοι οι ανθρωποι καλα,να μην παθει ποτε κανενας ανθρωπος τιποτα κακο.......:dry: υγεια να εχουμε..μονο αυτο μετραει τελικα για ακομα μια φορα...αυτο το συμπερασμα βγαινει... :kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ βρε Ντατούλα τι ήταν αυτό που πέρασες :(

Πώς είσαι σήμερα;:dry: Καλύτερα φαντάζομαι!:)

Όλα θα πάνε καλά

Όσο για τις σκηνές που μας περιέγραψες,συγκινήθηκα και εγώ που δεν ήμουν μπροστά...Λυπάμαι πολύ για όλα αυτά που συμβαινουν:( Υγεία σε όλο τον κόσμο :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκι μου.... περαστικούλια σου! Σιδερένια να σου ευχηθώ μέσα από την ψυχή μου! Να 'ναι καλά κι ο Χρήστος σου που σε προσέχει κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες ευχαριστω πολυ,ναι οντως πας καλα στο νοσοκομειο και βγαινεις αρρωστος!!! με τοσα που βλεπεις ειναι σαν να τα παθαινεις και εσυ......ειμαι και ψυχοπονιαρα.....ελιωσα στο κλαμα... καλυτερα ειμαι τωρα,προσεχω λιγο γιατι ψιθλοζαλιζομαι αλλα ευτυχως οντως που υπαρχει και ο χρηστακης μου και με προσεχει...εκατσε μαζι μου σημερα,δεν εφυγε για δουλεια..και μου αφησε το κρεβατι και κοιμηθηκε στον καναπε ,για να ειμαι ανετα...εντομεταξυ εγω ηθελα να τον μαλωσω αλλα ημουνα και σαν πρεζακι απο τις ενεσεις και δεν μπορουσα....παλι καλα που δεν με αφηνει μονη μου,θα τα ειχα παιξει εγω εκει μεσα εχθες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μινιε μου σε ευχαριστω πολυ!!! να σαι καλα και εσυ και να προσεχεις την γλυκουλινα κοιλιτσουλινα σου!!!!! με τα κουκλακια που εχει εκει μεσα!! χιχιχιχι!!! να χαιδευεις ολη μερα τη κοιλιτσακαι λιιγο για μενα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω.. καλά.. έχω τρελαθεί μ' όλα αυτά που μας περιγράφεις βρε κοριτσάκι μου... τρομερή εμπειρία!!

Περαστικά σου!!! :kiss::)

Αααα... να σου πω, το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης τους το είπες πριν σου κάνουν τις ενέσεις;; :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

μινιε μου σε ευχαριστω πολυ!!! να σαι καλα και εσυ και να προσεχεις την γλυκουλινα κοιλιτσουλινα σου!!!!! με τα κουκλακια που εχει εκει μεσα!! χιχιχιχι!!! να χαιδευεις ολη μερα τη κοιλιτσακαι λιιγο για μενα!!! :)

Χαχαχα εντάξει!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θειουλα μου τους το ειπα,με ξεχεσε ο γιατρος!!! μου ειπε οτι οσα χαπια ειχα παρει απαγορευονται!!! οι ενεσεις που μου εκανε επιτρεπονται σε ενδεχομενη εγκυμοσυνη,ευτυχως!!! :P βεβαια ο γιατρος ειπε οτι αν ειμαι εγκυος η και οποτεμεινω οτι επειδη εχω κροταφογναθικη αθριτιδα,θα ταλαιπωρηθει πολυ η αρθρωση μου στο στομα στην εγκυμοσυνη...:( αλλα μου ειπε οτι ανα καποιες μερες επιτρεπεται μια ενεσουλα στο ποπουλη!! :P

χντου αυτο ελεγα και εγω χτες!!! πιο greys anatomy και βλακειες,εδω ειναι χειροτερα και απο τονHouse!!! (αγαπημενος μου γιατρος)!!!

δημητρουλα μουυυυυυυυυυυυ σε σκεφτομουνα χτες,ελεγα αν ηταν εδω η δημητρουλα θα εανε αστεια και θα γελουσαμε!!! :) σε ευχαριστω πολυ αγαπηηηηηηη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

δημητρουλα μουυυυυυυυυυυυ σε σκεφτομουνα χτες,ελεγα αν ηταν εδω η δημητρουλα θα εανε αστεια και θα γελουσαμε!!! :) σε ευχαριστω πολυ αγαπηηηηηηη!!

Έπρεπε να με παρεις τηλέφωνο!Θα ερχόμουν!Σε 10 λεπτά θα ήμουν εκεί!Θα σε έκανα εγω περδίκι!:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΠΕΡΑΣΕΣ.... ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ " ΚΑΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΑ... ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ... ΑΓΑΠΗ!!!! ΚΛΑΙΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΔΩΣΤΟΥ ΓΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γκαστρουλα........αστο καλο μας, με ανατριχιασες,με συγκινησες πολυ.,...τι ομορφη σκεψη...το πιο γλυκο ονειρο...ποπο με ελιωσες......:)

δημητρουλα αμα σου πω οτι σε μια φαση το σκεφτηκα να σε παρω,ετοιμη ημουνα...αλλα λεω αστην μωρε σιγα δεν εχω κατι σοβαρο..να σε εβαζα να τρεχεις σαν την τρελη νυχτιατικο.. :P ποπο φανταζεσαι??? σκας μυτη στο νοσοκομειο με το νυχτικο....ελα ελα να φευγουν οι πρωινοι λεμεεεεε!!!!!!!! ΗΡΘΑ!!!(με απειλητικο υφος χχιχιχιχιχιχι)!!!!! ποπο ενταξει θα λιωναμε στο γελιο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ "ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΙΣ" ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A καλά εισαι!Πολυ τρέλα!:P :P :P Καλέ security παρτε αυτη την τρελλη εξω!:laugh: :laugh: :laugh: Θα σε κανανε καλα μονο και μονο για να φυγουμε!:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτα ειναι!!!! αυτο ακριβως σκεφτηκα και εγω!!! λεω,αμα ηταν εδω τωρα η δημητρα,δεν θα εκανε 3 ωρες ο σεκιουριτας να παρει μπρος και να οργανωσει τους ασθενεις!!! παλι καλα ηταν το θηριο μαζι, και δεν ταλαιπωρηθηκαμε, κοιταξε με το αγριο το βλεματακι και οοοολα αμεσως λυθηκαν!!! ουτε φωνες ουτε τιποτα!!! ιχιχιχιιχχιχιι :)

κραρ ευχαριστω!!!!!! μακαρι ρε κοριτσια μακαρι!!!!!!(παρεπιπτοντως πολλες ξινιλες εχω ρε παιδιαααααααα,πολλες ξινιλες.....υγρα και ξινιλες.....ξινιλες και υγρα!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ!!!! παραδοξως ομως μου αρεσε πολυ που παρακολουθουσα εγχειρηση live!!!! πειτε με ανωμαλη,πειτε με τρελη, παρακολουθουσα λες και ημουν φοιτητρια ιατρικης!! α μου το ειπε και αυτο μια νοσοκομα,μου λεει στην ιατρικη εισαι και εχεις τοσο ενδιαφερον?? :P της λεω οχι, δεν με πιστευε!!! :P τι ναπεις μωρε...κριμα οι ανθρωποι να πονανε.....:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ MIKROULA!!:) ΠΟ ΠΟ ΤΑ ΕΙΔΕΣ ΟΛΑ Ε? ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ!:blink: ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΤΩΡΑ ΠΙΑ!!;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Α καλά γι' αυτό είμαι σίγουρη!!! Μετά απο τόσες προσευχές μου ήρθε ξαφνικά χωρίς να το περιμένω, άρα σίγουρα μόλις την αντικρύσω δε θα με νοιάζει τίποτα! Σίγουρα θα βρεθεί. Δεν αγχώνομαι καθόλου. Κι όμως όπως σου είπα την έβαλε 26/12 για καισαρική γιατί μετά έφευγε για διακοπές! Αν συντρέχει λόγος δεν το συζητώ! Αλλά θέλω να προσπαθήσω για φυσιολογικό τοκετό όσο περισσότερο γίνεται! Γενικά απ' ότι έχετε καταλάβει... είμαι πολύ ΖΕΝ! Αλλά δε σημαίνει πως έχω και "άγνοια κινδύνου" Απλώς προσπαθώ να σκεφτώ κάποια πράγματα όσο νωρίτερα γίνεται για να μη μου φανούν βουνό μετά! Κι άλλωστε η παρέα εδώ μαζί σας, με βοηθάει πολύ γιατί δεν κρατάω τίποτα μέσα μου!
    • @Apostolia88και γώ έχω τέτοιες ενοχλήσεις και πονάκια. Κυρίως με πιάνουν μετά το μεσημέρι και καταλήγω τα απογεύματα ξάπλα! Ευτυχώς είναι αυτές τις μέρες εδώ ο αντρας μου και βοηθάει με τα παιδιά.    Για κιλά εγώ δεν κάνει να μιλάω…+1 αλλά ξεκίνησα από 69!!!! @Pinacoladaγια πες πέρασες καλά;;;  Το ταξίδι ήταν οκ;;;
    • Όχι δε νιώθω απολύτως τίποτα, γι'αυτό και τρυπιέμαι συνεχώς! Νιώθεις κάτι;Αν ναι μήπως πρέπει να ενημερώσεις!
    • Τραγικό να σε βάζουν σε καισαρική για τις διακοπές τους. Από αυτή την άποψη ναι καλύτερα ειλικρίνεια! Εγώ το πέταξα σε μια επίσκεψη, λέω λόγω σακχάρου πρέπει να πάμε σε καισαρική; Και μου λέει όχι, αν προχωράμε καλά δεν υπάρχει λόγος! Ό,τι είναι ασφαλέστερο για το μωράκι και τη μαμά, ευτυχώς ο γιατρός μου εμπνέει εμπιστοσύνη σε αυτό το θέμα! Δε με φοβίζει πάντως και η καισαρική, αν πρέπει για την υγεία μας θα το κάνω χωρίς δεύτερη σκέψη! Βέβαια, να μιλήσεις με την ψυχολόγο σου και νωρίς γτ τότε μπορεί να είσαι και ευαίσθητη λόγω των ορμονών, θηλασμού κτλ
    • @nanouko κορίτσι μου να σε ρωτήσω όταν έχεις ανεβασμένο ζαχαρο το καταλαβαίνεις ; Νιώθεις κάτι ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...