Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΑΠΤΙΣΗ Κ ΓΕΝΕΘΛΙΑ


zetoyla

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια. Τελικά εγινε η βαπτισή μας και αυριο εχουμε και τα γενεθλια μας. Λογω του οτι μεσολαβησε μονο μια εβδομαδα σχεδον απο την βαπτιση μεχρι τα γενεθλια δεν καλεσαμε πολλα παιδάκια. Δεν μπορω να το πιστεψω οτι χρονιζει η μικρη μου. Και ομως ακομα δεν μπορω να την πω με τ ονομα της. Οι παλιοτερες θα ξερετε και τον λόγο. Ακομα θυμαμαι οτι περυσι τετοια μερα που εγω περιμενα να ξημερωσει η επομενη για να μπω με πονους και να δω επιτελους την μπουρμπουληθρα μου η πεθερουλα μου ειχε μουτρα. Τελος παντων ανοιγω αυτο το θεμα για να σας βαλω λιγες φωτογραφιες απ την βαπτιση κ αυριο απ τα γενεθλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και πρόλαβα να τα δω στο φέισμπουκ θα σου ευχηθώ από το μάμμυ!

Εύχομαι να είναι πάντα καλά η νεοφώτιστη κορούλα σου και να την καμαρώσετε όπως εκείνη θα ονειρευτεί!

Όσο για το όνομα, μη σκέφτεσαι πια οτι είναι της πεθεράς σου. Τώρα είναι της κόρης σου. Αγάπησέ το όπως αγαπής τη μικρή σου.

Αλήθεια πως θα την φωνάζεις τελικά;!;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beoutsaki να την χαίρεστε!

Πανέμορφη ζουζουνοκοριτσίστικη βάφτιση και φυσικά η μπουμπού σου απερίγραπτη!!!:woohoo:

Αλήθεια,πώς την ονομάσατε;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά και μπορείς να την φωνάζεις όπως θέλεις! Εμένα πάντως μου άρεσε περισσότερο το Ζένια, αλλά και το Ζέτα καλό είναι δεν το συζητώ! Φιλάκια να σου ζήσει και πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να εισαι καλα και να σου ζήσει κ εσενα η κουκλιτσα σου. Μ αρεσουν και τα δυο. Οτιδηποτε αρκει να μη θυμιζει το ονομα της πεθερας. Να σκεφτεις οτι ολοι μου λενε να της βγαλω υποκοριστικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beoutsaki νομίζω έχεις το δικαίωμα να την φωνάζεις όπως θέλεις.Αφού σεβάστηκες την επιθυμία/ανάγκη του άντρα σου να βγάλετε το όνομα της πεθεράς,πρέπει και εκείνος να σεβαστεί την άποψη σου;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάρμεν μου κι εγώ τα θαύμασα στο facebook, τα θαυμάζω και εδώ... :cheer:

Να ζήσει η Ζέτα σου, να είναι καλοφώτιστη, γερή και πάντα χαρούμενη!

Όλα μα όλα υπέροχα και νεραϊδένια! Έχεις φοβερό γούστο!

Βάλε και εκείνη που φαίνεσαι εσύ με το υπέροχο ροζ φόρεμα! ;)

Με το καλό να γιορτάσετε και τα γενεθλιακια σας!

Χιλιόχρονη η μικρή Ζέτα, ότι επιθυμεί στη ζωή της να το πετυχαίνει πάντα!

Και του χρόνου με υγεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΜΕΝ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΩΡΓΙΑ.ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑΞΕΙ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ?ΑΝ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beoutsaki έγραψε:

το εχω αλλαξει απο καιρό. Τι να βαλω καλε αν βαλω αυτη με το φουξια φορεμα θα ψαχνουν απ την φιλοζωική να δουν γιατι μασκαρεψαμε την φαλαινα ορκα καλοκαιριατικα. Παντως ευχαριστω για τα καλα σας λογια.

:blink: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

χαχαχαχαχαχα! Καλό, αλλά νομίζω οτι υπερβάλεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε ειλικρινα δεν αντεχω να βλεπω τον εαυτο μου μου εστειλε ο φωτογραφος τα δειγματα και μου ρχεται να σκασω αν εβλεπα τον εαυτο μου πριν ετσι με το φορεμα το μονο που θα κανα θα ηταν να δηλωσω συμμετοχη για τον βασιλια καρναβαλο του χρονου στην πατρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι που ειμαι και ιδιως το μπουστο Ιφιγενεια ακομα και λογω θηλασμου καλα κρατεί. Ελπιζω οτι οταν καποια στιγμη το κοψω να επανελθουν ολα αυτα. Παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν βουλιαζω στην θαλασσα απο σαμπρελες εχω παντως ειδους χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρμεν μου ολα ειναι πολυ ομορφα... να σου ζησει η μικρουλα σου, να την χαιρεσαι και σου ευχομαι να της πανε ολα καλα στη ζωη της... να ειναι παντα ευτυχισμενη...!!! Φιλια πολλα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σασ ζησει η Ζετα σου και χιλιοχρονη με υγεια και παντα χαμογελα να εχει στην ζωη της!

καταπληκτικα ολα τα πραγματα,πολυ ζουζουνιαρικη κατασταση.....και εσυ με το ροζ κουκλα ασε τισ βλακειεσ....:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beoutsaki να σου ζησει γερη και τυχερη παντα στην ζωη της και να την καμαρωνετε..

παρα πολυ ομορφα ολα και ο στολισμος στο τραπεζι υπεροχος αλλα και η εκκλησια..μπραβο σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει κοπέλα μου η μικρούλα σας! Να την καμαρώνετε πάντοτε όπως αγαπάτε και να την αποκαλείτε φυσικά όπως θέλετε! Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ειστε καλά κοριτσακια σας ευχαριστουμε για τις ευχες σας. Δεν το πιστευω οτι χρονιζει περυσι τετοια ώρα ακομα την περίμενα και τωραααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...