Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

BETTY έγραψε:

κορίτσια εμένα πάντως δε μου κακοφαίνετε καθόλου ο τραπεζικός λογαριασμός...πιστεύω πως είναι ένας τρόπος να δείξεις σε όλους οτι δε θέλεις δώρο αλλά θέλεις λεφτά..έτσι και αλλιώς και δώρο να πάρεις κάτω απο 20 με 30 ευρώ δε θα δώσεις...άρα γιατί να μη τα δώσεις στο ζευγάρι που μπορεί να τα έχει ανάγκη για κάτι άλλο πιο σημαντικό απο μια πιατέλα ή έστω απο ένα ωραίο τασάκι???εγώ για παράδειγμα που παντρεύομαι το Σεπτέμβρη δε θέλω να μου φέρουν δώρα. Προτειμώ τα λεφτά γιατί θέλουμε να πάρουμε καινούργιο αμάξι....

ΒΕΤΤΥ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΛΕΦΤΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΑΠΟ ΠΙΑΤΕΛΕΣ ΚΑΙ ΒΑΖΑΚΙΑ.ΟΜΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΟ ΚΟΜΨΟ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΣΑΡΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΑ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΔΙΝΩ ΛΕΦΤΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΔΩΡΑ ΣΤΡΑΒΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΜΕ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΔΩΡΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΔΩΡΟ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΛΕΦΤΑ ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΜΕΙΝΕΙ.ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΑ 2 ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΛΕΦΤΑ.Ο 3ος ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΑΡΕΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ.ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΨΗΦΙΑΚΗ ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ 350 ΕΥΡΩ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΚΙΟΛΑΣ ΕΓΩ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ.ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΛΕΦΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΚΡΙΤΕΟ.ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΜΗΧΑΝΗ ΧΑΛΑΣΕ ΣΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ 1 ΜΗΝΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΕ ΛΗΞΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ.ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 108
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΓΩ ΑΝΟΙΞΑ ΑΝΟΙΧΤΗ ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ,ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΝ ΕΝΑ ΠΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ,ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΔΗΛ.ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ,ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΓΩ ΑΝΟΙΞΑ ΑΝΟΙΧΤΗ ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ,ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΝ ΕΝΑ ΠΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ,ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΔΗΛ.ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ,ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΓΩ ΑΝΟΙΞΑ ΑΝΟΙΧΤΗ ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ,ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΝ ΕΝΑ ΠΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ,ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΔΗΛ.ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ,ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΓΩ ΑΝΟΙΞΑ ΑΝΟΙΧΤΗ ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ,ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΝ ΕΝΑ ΠΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ,ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΔΗΛ.ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ,ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loussilla αυτό που έκανες εσύ νομίζω ήταν και το πιο ωραίο.

Δεν πιάνεις κανέναν από το λαιμό για να σου καταθέσει χρήματα αλλά αφήνεις να επιλέξει ανάλογα με τη δυνατότητα που έχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loussilla αυτό που έκανες εσύ νομίζω ήταν και το πιο ωραίο.

Δεν πιάνεις κανέναν από το λαιμό για να σου καταθέσει χρήματα αλλά αφήνεις να επιλέξει ανάλογα με τη δυνατότητα που έχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loussilla αυτό που έκανες εσύ νομίζω ήταν και το πιο ωραίο.

Δεν πιάνεις κανέναν από το λαιμό για να σου καταθέσει χρήματα αλλά αφήνεις να επιλέξει ανάλογα με τη δυνατότητα που έχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loussilla αυτό που έκανες εσύ νομίζω ήταν και το πιο ωραίο.

Δεν πιάνεις κανέναν από το λαιμό για να σου καταθέσει χρήματα αλλά αφήνεις να επιλέξει ανάλογα με τη δυνατότητα που έχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...