Μετάβαση σε περιεχόμενο

MHΠΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΝΩΡΙΣ;ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ;


Recommended Posts

ROSE,MAΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΜΕΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ.ΒΑΣΙΚΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΟΝΟ 2 ΜΗΝΕΣ.ΛΟΙΠΟΝ,ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΝΟΥΣΑ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 20 ΜΕΡΕΣ ΚΑΣΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ 8 ΜΕΡΕΣ,ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΧΟΡΙΑΚΗ,Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΗΔΕΝΙΚΗ,ΗΤΑΝ Ο,37.ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΙ ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΗΛΙΘΙΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΗΡΕΜΗΣΕ,ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΙΑ ΥΤΟ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ,ΕΓΩ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΩ ΚΑΘΕ ΚΑΘΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.ΚΙ ΕΓΩ 28-29 ΠΕΡΙΜΕΝΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε γλυκά κοριτσάκι με τα γλυκά τριανταφυλλάκια στις φωτογραφίες του προφίλ σας γιατί έχετε τέτοιο άγχος... Όλα θα γίνουν. Γιατί δεν αφήνεστε να ηρεμίσετε και να έρθουν όλα μόνα τους ?

Εγώ είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα θα γίνετε μανούλες... Όσο για τα συμπτώματα ασφαλώς και μπορεί να είναι εγκυμοσύνη όσο για το τεστ και εγώ το πρώτο τεστ που έκανα βγήκε αρνητικό με μετά από μερικές μέρες έδειξε θετικό... Είναι θέμα ορμονών και οργανισμού....

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΑΧ ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ SELF-CLEAR ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 19 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ.ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ...ΣΤΙΣ 29 ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΔΕΙΞΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ.:unsure:[/quote

rose και εγω ειχα κανει το self clear πριν την αναμενομενη περιοδο και βγηκε αρνητικο αλλα η καθυστερηση συνεχιζοταν και εκανα χοριακη και εδειξε πως ειμαι εγκυος.

για συμπτωματα κοριτσα μην κοιτατε ειναι πολυ νωρις. να το ψαχνεται απο την καθυστερηση και μετα για να μην αγχονεστε νωριτερα.

ευχομαι εγκυουλες το συντομοτερο!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GIOLANDAKI,ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ.ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΣΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΟ ΤΕΣΤ;ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΩ ΕΙΧΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΤΕΣΤ ΕΚΑΝΕΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ 5 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΗΨΗ Η ΤΑ ΑΠΛΑ;ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΚΟΛΑ ΤΟ ΛΕΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΧΟΣ ΔΥΣΚΩΛΟ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ.ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.ΤΖΙΦΟΣ ΟΜΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ..:(

ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ.ΠΟΝΟΥΣΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ,ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ!ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ...ΕΝΩ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΕ ΞΕΠΡΗΣΤΕΙ.ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ?ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΠΙΑ?ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..ΑΠΛΑ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΔΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μου μην αγχωνεσαι βρε, εγω σου λεω με τα πολλα χαμογελακια να εισαι :) :) :) :) και θα πετυχεις το θαυματακι!!! ;) κλεισε τα ματακια σου,ονειρεψου το νινι που θελεις και κανε ενα ''ουφ'' να φυγει ολο το στρες απο μεσα σου!!!! και μετα χαμογελακια!!!!!! εχεις καθυστερηση??? σε ποια μερα βρισκεσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΗΝ 30Η ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ,ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 31Η ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΝΩΜΑΛΙΑΣ ΤΟΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ ΜΗΝΑ ΒΑΖΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2 έγραψε:

ΕΛΕΝΗ,ΕΙΧΕΣ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ;

μετα την καισαρικη (δυσαρεστη εμπειρια:angry: να φυγει να μην ξαναρθει)

μου ερχοντουσαν μια στις 30 και μια στις 33 μερες του κυκλου. μετα τις επαφες που μονο εκεινο το μηνα τα σημειωνα(γιατι ξεχναω ευκολα:blush: ) εκανα το τεστ 1 βδομαδα περιπου απτην αναμενωμενη περιοδο και αρκετες ημερες(10περιπου) μετα την τελευταια επαφη και βγηκε αρνητικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤ?

εκανα το self clear 1 βδομαδα πριν την περιοδο! να σου πω την αληθεια αλλα δεν θελω να σε αγχωσω! στην πρώτη εγκυμοσυνη ειχα πονακια χαμηλα αρκετα νωριτερα αποτι συνηθως σε ακανονιστες στιγμες και οσο εφτανα στην ημερα της περιοδου μου θυμαμαι με ενοχλουσαν περισσοτερο και γιαυτο ημουν σιγουρη οτι δεν υπαρχει περιπτωση θα μου ερθουν αλλα ομως δεν μου ηρθαν γιατι ημουν εγκυος! και τα υγρα που λενε πολλα κοριτσια θυμαμαι πηγαινα να σκουπιστο καθε φορα και νομιζα τωρα ηρθαν τωρα ηρθαν και παντα εβλεπα διαφανα υγρα! καποια στιγμη χωρις να γνωριζω τι σημαινουν ολα αυτα(γιατι τωρα με ολες τις εμπειριες των κοριτσιων το καταλαβα) αρχισα να υποψιαζομαι για εγκυμοσυνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γλυκά στην δική μου περίπτωση υπήρχαν πόνοι σαν της περιόδου. Πήγαινα κάθε 5 λεπτά στην τουαλέτα γιατί νόμιζα ότι είχα περίοδο. Το στήθος μου πρησμένο κ.τ.π. Όσο για το τεστ είχα κάνει το self clear με μία ημέρα καθυστέρηση και είχε δείξει αρνητικό... Μετά από 2 ημέρες πήρα το clear blue και έδειξε θετικό... Οπότε... Τίποτα δεν αποκλείεται...

Φιλάκια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΑΡΚΕΤΑ ΝΩΡΙΣ ΕΣΥ ΤΟ ΤΕΣΤ...ΕΓΩ ΟΜΩΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ?ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΙΣΑ-ΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ.ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΥΓΡΑ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΙΑΦΑΝΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ.

ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΣΗΚΩΝΩ ΛΙΓΟ ΒΑΡΟΣ.ΛΕΣ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΩΡΟ?Η ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΤΕΙ?

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΕ ΖΑΛΙΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΕΣ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη που απαντάω εγώ αλλά θα σε συμβούλευα να προσέχεις με το βάρος. Πρόσεξε τις απότομες κινήσεις. Κάνε ότι είναι να κάνεις σιγά σιγά και απαλά... Αν μπορούσες επίσης να αποφύγεις το σήκωμα του βάρους θα ήταν πολύ καλύτερα ...

ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΤΥΧΗ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΑΡΚΕΤΑ ΝΩΡΙΣ ΕΣΥ ΤΟ ΤΕΣΤ...ΕΓΩ ΟΜΩΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ?ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΙΣΑ-ΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ.ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΥΓΡΑ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΙΑΦΑΝΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ.

ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΣΗΚΩΝΩ ΛΙΓΟ ΒΑΡΟΣ.ΛΕΣ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΩΡΟ?Η ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΤΕΙ?

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΕ ΖΑΛΙΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΕΣ:)

χαιρομαι που σε βοηθω.

για το τεστ μου ειπαν 5 μερες απ την συλληψη γιαυτο το εκανα 10-15 μερες μετα την επαφη( δεν ειχαμε και πολλες εκεινο το μηνα) αλλα μαλλον δικιο θα εχεις

διαφανα υγρα μην φανταστεις οτι ειχα πολλα ισα ισα να φανει στο χαρτακι.

οσο για τα βαρη δεν ειμαι γιατρος αλλα νομιζω οτι τοσο νωρις δεν θα επηρεαζε. αλλα αναλογα και το βάρος που κουβαλας. αν κουβαλας 15 κιλα ή 25 κιλα μαλλον ειναι επιφοβο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giolanda ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΣΥΓΝΩΜΗ.ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ...ΘΕΛΩ ΤΗΣ ΓΝΩΜΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ.

ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΦΟΥΡΝΟ ΑΛΛΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΟΝΟ ΚΥΡΙΑΚΗ,ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ.ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΕΓΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ(ΤΥΡΟΠΙΤΕΣ,ΠΙΤΣΕΣ,ΨΩΜΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΨΗΝΟΥΝ)ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΛΑΚΩΝΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ.ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΩΛΟ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΩ ΤΙΣ ΚΟΥΤΕΣ ΜΕ ΤΑ ΝΕΡΑ-ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΩ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ.ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΤΟΣΟ?ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΝ ΕΙΧΕ ΔΕΙΞΕΙ ΕΝΑ ΣΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΣΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΤΟΥ.ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΛΑΧΤΑΡΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΩΞΩ ΑΠΟ ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose πολυ δυσκολη η δουλεια σου και αγχωδης και κουραστικη. μολις εχεις καθυστερηση κανε χοριακη για να μην επιβαρυνεις τον οργανισμο σου!

η αληθεια ειναι οτι εχω ακουσει κοπελες να δουλευουν σε εργοστασιο σκληρη δουλεια μεχρι τον 7ο και να ειναι οκ. αλλα και αλλες οπως η συνηφαδα μου που το εμαθε νωρις και δεν κουβαλουσε ουτε το laptop της στην δουλεια καθως ειναι βαρυ παρολα αυτα επαθε μερικη αποκολληση!

τι να πεις? απο πουθενα δεν μπορεις να προστατευθεις!

σου ευχομαι συντομα εγκυος και ολα να σου πανε καλα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΟΠΟΤΕ ΔΟΥΕΛΕΥΩ.ΙΣΑ-ΙΣΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΑΡΑ.ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΑΓΧΩΘΩ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ.ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΣ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΟΤΙ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΕΓΩ:laugh:

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑΣ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΟΠΩΣ ΛΕΣ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΜΟΥ:) ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...