Μετάβαση σε περιεχόμενο

MHΠΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΝΩΡΙΣ;ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ;


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ,ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΓΙ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΑ SELF CLEAR,8 MEΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΝΑ ΜΩΡΕ Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΛ ΣΤΙΣ 12/6 ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ 5 ΜΕΡΕΣ,ΙΣΩΣ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ.ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΑ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΛΙΝΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΝΩΡΙΣ ΚΙ ΕΙΠΑ ΑΣ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ.ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ,ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ Η' ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΩΣ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ;Ε;:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μου ειναι πολυ νωρις ακομα......γιατι μπορει η επαφη να ηταν πριν μια βδομαδα αλλα δεν σημαινει οτι και η συλληψη εγινε την ιδια μερα......αλλα και ετσι να ειναι δειχνει μετα απο δεκα μερες απο τη συλληψη......κανε λιγες μερουλες υπομονη και ευχομαι να εχεις μωρακι μεσα στην κοιλιτσα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω οτι βιαστηκες λιγακι...

Περιμενε λιγες μερουλες και ξανα κανε ενα οταν αρχισει η καθυστερηση!

Μονο αγχος προκαλεις ετσι.....

Αντε ολα καλα να πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!βρε κοριτσια γιατι βασανιζουμε τον εαυτο μας ετσι??και γω τα ιδια εκανα...βιαστηκες γλυκια μου,τουλαχιστον μια μερα καθυστερησης να ειχες...εγω δεν το πολυσκεφτομαι πλεον γιατι εξαντληθικα εντελως με αυτο το θεμα...θα ερθει στον καιρο του,αντε καλη μας επιτυχια!!μακαρι να ηρθε σε σενα το νινακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΑΚΟΜΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΜΙΑΣ ΚΟΠΕΛΑΣ(SORRY ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΝΟΜΑ)ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΔΕΙΞΕ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΥΧΑΙΝΟΥΝ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 6 ΜΕ 7 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΠΕΙΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΜΩΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 29 ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΔΩ ΦΥΣΙΚΑ ΧΑΧΑ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΜΕΣΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ,ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΗΝΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ,ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΞΕΡΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ,ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ ΜΩΡΟ!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ!ΜΠΟΥΡΙΚ,ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΟΥ.ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΤΩΡΑ Ε;ΣΩΣΤΑ;ΑΝ ΔΕ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΥΠΕΡΟΧΑ.

ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΝ.ΟΛΕΣ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ Ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μου ναι εγκυος ειμαι!!!!!

σε ευχαριστω αλλωστε γι αυτο ειμαστε εδω να βοηθαμε και να στηριζουμε η μια την αλλη;):)

χαλαρωσε και ευχομαι γρηγορα με το σπορακι!!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά μου νομίζω ότι είναι νωρίς για τεστάκι. Κάνε λίγη υπομονή και κάνε όταν θα έχεις καθυστέρηση.

Μην ξεχνάς ότι διαφέρουν οι οργανισμοί. Στην Τουλίνα έδιξε γιατι μπορεί τα επίπεδα της ορμόνης σε εκείνη να ήταν ανεβασμένα. Αλλάζει από γυναίκα σε γυναίκα.

Ηρέμησε και προσπάθησε να το βγάζεις από το μυαλό σου. Μην το σκέφτεσαι συνεχώς και περίμενε να περάσουν οι μέρες...

Εύχομαι τα καλύτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsaki mou kalimera...

Nana mou nai agapi mou nwris to exeis kanei...

Gia perimene akomi liges meroulles kai meta...

Oses eiste stin [prospatheia}

Sas euxwme ta kalitera...

Kai o theoullis mazi sas...

Filakia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ, ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΕΡΕΣ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΑΡΟΤΡΥΝΣΗ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΥ ΜΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ SELF CLEAR ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΕΙΧΕ ΠΕΤΥΧΕΙ Η ΟΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ. ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΘΕΩΡΩΝΤΑΣ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΟΙ ΚΟΠΟΙ ΜΟΥ ΠΗΓΑΝ ΧΑΜΕΝΟΙ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ 15 ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΗ ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΕΧΟΝΤΑΣ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΤΗΝ ΑΠΟΤΥΧΙΑ.ΕΛΑ ΝΤΕ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ. ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΝΙΩΣΑ ΗΛΙΘΙΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΑΝΟΗΤΟ ΚΑΙ ΑΝΑΛΗΘΕΣ ΤΕΣΤ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΜΕΡΕΣ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ Η ΟΡΜΟΝΗ ΣΤΑ ΟΥΡΑ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ.

ΟΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΑΝΝΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΑ ΚΥΡΙΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ.Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΠΩΣ ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΣΥΠΤΩΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΜΗΝΥΕΙ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Νανά μου βιάστηκες πολύ κοπέλα μου!! Εμένα ο κύκλος μου είναι 30 με 40 μέρες! Που σημαίνει ότι δεν έχω ιδέα πότε θα μου έρθει ακριβώς! Το παρήγορο είναι ότι έχει ένα χρονικό όριο! Από τόσο μέχρι τόσο που λέμε... :laugh: Στον 3ο μήνα προσπαθειών, όταν ήρθαν οι 30 μέρες έπρεπε να περιμένω 10 μέρες για να το λάβω ως καθυστέρηση! Καθόμουν σε αναμμένα κάρβουνα! Πόναγε το στήθος μου αρκετά κι είχε πρηστεί, όπως όταν περίμενα περίοδο με την διαφορά ότι κράταγε περισσότερες μέρες το πρήξιμο κι ο πόνος! Εϊχα τσιμπηματάκια δεξιά κι αριστερά που με απογοήτευαν πολύ.. και πολλά υγρά! Κι έλεγα.. Αχ μην ελπίζεις Ελενάκι.. όπου να'ναι θα αδιαθετήσεις!! Ήταν ολόιδια τα συμπτώματα!! Αναγούλες και τέτοια δεν είχα.. ούτε κι όταν επιβεβαίωσα την εγκυμοσύνη! Έκανα την 40η μέρα ακριβώς το clear blue που είναι στην ίδια εταιρία με το self clear απ'όσο ξέρω! Έβγαλε κατευθείαν ένα έντονο σταυρό!

Σου εύχομαι ολόψυχα... Τα καλύτερα αποτελέσματα... και σύντομα να δεις και εσύ έναν έντονο σταυρό στο τεστ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΑΝΝΑ ΚΑΙ ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΣΙΜΠΙΜΑΤΑΚΙΑ ΔΗΛ ΜΙΚΡΟΠΟΝΑΚΙΑ-ΠΡΟΕΟΡΤΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε κοριτσάκι μου .... κάνε λίγη υπομονούλα ακόμα.... :cheer: Οχι τίποτα άλλο ...αλλά έτσι μπορεί να στεναχωριέσαι άδικα... και να είσαι πράγματι εγκυούλα αλλά να μην φάινεται ακόμα όπως λένε και τα υπόλοιπα κορίτσια. Είναι πολύ πιθανό :laugh: Μη σκάς ... και θα περιμένουμε μαζί σου εμείς ε???? :lol::lol::lol: Να μας ενημρώνεις !!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω ανηκω στην κατηγορια των γυναικων που το τεστ του φαρμακειου βγηκε αρνητικο ενω η χοριακη την αμεσως επομενη μερα θετικη....οποτε μην βασιζεσαι σε αυτο και περιμενε λιγο ακομα και κανε μια χοριακη που ειναι σιγουρη....ευχομαι θετικα αποτελεσματα....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ,ΜΗΝ ΜΟΥ ΦΩΝΑΞΕΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.:unsure: ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΚΙ ΑΛΛΟ ΤΕΣΤ -5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ- ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΚΙ ΑΥΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ,ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΗΤΑΝ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΜΑΣ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΜΟΥ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ.ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ Ε;;ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟΥΣ ΕΔΕΙΞΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΕΝΩ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΑΝ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ.:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά μου, ποιο τεστ έκανες;

Τα συνηθισμένα ή αυτό που δείχνει 5 μέρες μετά την σύλληψη;

Κι εγώ είχα κάνει τεστ απλό, με 3 μέρες καθυστέρηση κι είχε δείξει αρνητικό. Και η κολλητή μου με 5 μέρες καθυστέρηση το ίδιο.

Αν έχεις κάνει κι εσύ το απλό τεστ, τότε αν είσαι έγκυος, πιθανό είναι να μην δείξει θετικό.

Αυτό που δείχνει 5 μέρες μετά τη σύλληψη δείχνει θετικό (θεωρητικά) από 10 μονάδες χοριακής και πάνω.

Μόνο και μόνο για να ηρεμήσεις και να μην τρελαθείς με τα τεστ, θα σου έλεγα να πας για χοριακή. Αν είσαι, θα δείξει έστω και λίγο.

Καταλαβαίνω την αγωνία σου... αφού θα φύγει ο αντρούλης σου, λογικό είναι... αλλά προσπάθησε να είσαι ήρεμη, εξάλλου ότι ήταν να γίνει, έχει γίνει..

Ελπίζω να'ναι λάθος το τεστάκι και να'σαι εγκυούλα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με την crazy!! Καλύτερα να κάνεις μια χοριακή! Αλλά και πάλι θα σου έλεγα να περιμένεις μέχρι την πιθανή περίοδο! Που εύχομαι να μην έρθει! 5 μερούλες έμειναν! Βγάλτο από το μυαλό σου.. κι απόλαυσε τον αντρούλη σου, μιας και 6 μήνες μετά... :( Και θα δεις ότι θα έρεθι και το μπεμπέ!! Εύχομαι να είναι άμεσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάκι μου γιατί υποβάλλεις τον εαυτό σου σε τόσα βασανηστήρια.

Κάνε αύριο το πρωί μία χοριακή να σου φύγει η αγωνία και να ξέρεις και σίγουρα.

Το τεστάκι που δείχνει 5 μέρες μετά την σύλληψη το έκανα και εγώ για πλάκα με την κολλητή μου (εκείνη έπρεπε να το κάνει αλλά μας περίσσεψε ένα) και το έκανα όταν ήμουν περίπου 2 μηνών έγγυος και έδειξε αρνητικό. Και από περιέργια πήρα και άλλο ένα την επόμενη μέρα και τότε έδειξε θετικό.

Δεν ξέρω τι γίνεται με αυτά τα μαραφέτια αλλά δεν είναι να τα εμπιστεύεσαι. Η χοριακή είναι η πιο σίγουρη και λάθη δεν γίνονται.

Μακάρι να το πάρεις απόφαση να πάς αύριο και όπως και να έχει θα περιμένουμε νέα σου.

Εύχομαι τα νέα που λαχταράς τόσο πολύ!!! Ενα σποράκι στην κοιλίτσα σου.

Φιλιά πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ.ΛΟΙΠΟΝ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ,ΤΟΣΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ Μ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ.ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΚΙ ΕΤΣΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΛΟΓΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΟΝΟΥ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΣΤΑΓΟΝΑ ΑΙΜΑ.ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΑΚΟΜΑ ΕΛΠΙΖΩ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ SELF-CLEAR ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 19 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ.ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ...ΣΤΙΣ 29 ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΔΕΙΞΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ.:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...