Μετάβαση σε περιεχόμενο

ειμαι μια μελλουσα χαζομαμα!!!!!


Recommended Posts

κοριτσια ειμαι 1 μηνος εγκυος!το σπορακι μου αναπτυσσεται κανονικα και ολα πανε τελεια!!!!!!!!!εγω αρχισα απο τωρα να αγοραζω ρουχαλακια και να φτιαχνω το δωματιακι της μπεμπας μου!:woohoo:

ετσι λεω!!!!ειμαι σιγουρη απο ενστικτο οτι θα ειναι μπεμπα!!

αν και ο αντρας μου με βριζει γιατι λεει οτι αν ειναι αγορι θα τον κανω αδελφη με τοσο ροζ και κοκκινο!!!!!!χαχαχαχαχαχαα:woohoo: :laugh: :laugh:

μα τι να κανω?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΛΟΥΣΑ Χ Α Ζ Ο Μ Α Μ Α!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo:

ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ mIKROULAXRISTOS MOY LEIPSES!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσι μου δεν είσαι η μόνη χαζομαμά!! Εγώ να δεις πως κάνω!!! Με πιάνει τρέλααααα...... Πιάνω την κοιλιά μου που κουνιέται και ανυπομονώ να τον πιάσω αγκαλιά μου και να τον τρελάνω στα φιλιά!!! Κι εγώ κοριτσάκι ήθελα, ένιωθα ότι θα κάνω αγοράκι, και τελικα μας βγήκε με προσόντα... Τα οποία τα επιδυκνείει σε κάθε υπέρηχο!! Βέβαια δεν τον αλλάζω με τίποτα!! Μα με τίποτα!!! Με το καλό... να έρθει η στιγμή που θα τα πιάσουμε αγκαλίτσα.... Καλή συνέχεια γλυκειά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαι αδερφουλα μου?????? ετσι με αγαπας ε?????? να σε ψαχνω και να μη σε βρισκω????????? μη σε δειρωωωω!!! παλιοπαιδο!! :P ποπο αρχισα τα παραπονα!!! :P

που ειναι μωρε η μανουλα η ομορφη???????????που ειναι η αδερφουλα μου???? ψυχιτσα μου εσυ,αρχισες να ετοιμαζεις και το δωματιο????? :) μη κουραζεσαι βρε χαζο,θα σε φαω! οι 3 πρωτοι μηνες ειναι ευαισθητοι,θελει προσοχη..οσο μπορεις χαλαρα...ασε τα κουβαληματα τρελοκομειο!!!! και να τρως καλα μην ερθω πανω και σεμπουκωνω στο φαι!!! να προσεχεις ρε γμτ σου ε????...εμενα να δεις ποσο μου ελειψες.......φιλακι στη κοιλιτσα κοπελαρα μου...αγκαλιτσα θελω!!!!!!!!!!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΡΙΑ ΧΑΖΟΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ :woohoo: :woohoo: ΑΧ ΤΙ ΟΜΟΡΦΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ :woohoo: :P ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΖΩΟΥΛΑ ΜΙΣΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ Κ ΜΙΣΗ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ Κ ΜΕΣΑΛΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΕΕΕΕΕΕΛΛΛΛΛΛΛΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι όμορφα νέα για την εκκίνηση της ημέρας...

Μακάρι κάθε μέρα στο mammyland να έχουμε τέτοιές καταπληκτικές ιστορίες...

Σου εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα...

Τέλεια εγκυμοσύνη, τέλειο μωρό, υγιεία, χαρά, αγάπη και ότι άλλο ποθεί η ψυχούλα σου !

Τα καλύτερα κοριτσάκι μου...

Όσο για το χαζομαμά .... που να δεις τι σε περιμένει παρακάτω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Η ΑΓΟΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ...ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΖΩΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΤΗΣ...ΑΝΑΠΤΥΣΕΤΑΙ ΜΕ ΡΑΓΔΑΙΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΝΑ ΖΕΙ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ!...ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!

Η ΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ ΠΗΓΑΖΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzouliana μου, πολλα πολλα πολλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!:woohoo:

καλη εγκυμοσυνη ευχομαι κοριτσακι μου και με το καλο να φερεις στο κοσμο το παιδακι σας!!!:cheer:

εισαι μια αληθινη χαζομαμα!!!:lol: ολες ειμαστε, αλλα εσυ το παρακανες!!!:lol: απο τωρα ετοιμασιες???:lol: εχεις χρονο μπροστα σου!!:P

να προσεχεις κοπελα μου!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

που εισαι αδερφουλα μου?????? ετσι με αγαπας ε?????? να σε ψαχνω και να μη σε βρισκω????????? μη σε δειρωωωω!!! παλιοπαιδο!! :P ποπο αρχισα τα παραπονα!!! :P

που ειναι μωρε η μανουλα η ομορφη???????????που ειναι η αδερφουλα μου???? ψυχιτσα μου εσυ,αρχισες να ετοιμαζεις και το δωματιο????? :) μη κουραζεσαι βρε χαζο,θα σε φαω! οι 3 πρωτοι μηνες ειναι ευαισθητοι,θελει προσοχη..οσο μπορεις χαλαρα...ασε τα κουβαληματα τρελοκομειο!!!! και να τρως καλα μην ερθω πανω και σεμπουκωνω στο φαι!!! να προσεχεις ρε γμτ σου ε????...εμενα να δεις ποσο μου ελειψες.......φιλακι στη κοιλιτσα κοπελαρα μου...αγκαλιτσα θελω!!!!!!!!!!:(

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ!!!!!!ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!

ΑΧ ΤΙ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ??????:laugh:

ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΧΑΖΟΥΛΑ!!:( :(

ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ!ΑΠΛΑ ΕΙΧΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΑ!ΑΛΛΑ Ρ.Μ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ:( :(

ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΑΑΑΑ:( :(

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ?ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΑΚΟΜΑ?ΠΕΣ ΝΕΑ ΣΟΥ....

Α!ΔΕ ΣΕ ΕΙΠΑ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΚΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΕΙ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΩ!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑ ΑΚΟΥ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!:laugh: :laugh:

ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΜΑΤΙΑΞΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ:(

ΘΑ ΡΘΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΝΤΑ?????:P

ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αδερφουλα μουυυυυυυυυυυυυ συγνωμη πουδεν σου εστειλα πμ,θα στα πω η απο κοντα η απο το τηλεφωνο....

αστην την χαζη να σκαει απο την κακια της,και να φορας πανω σου ματακι μη σε ματιασει η κακιστρο ε???? και μετα ανεβω και την αρχισω στις σφαλιαρες!!! που θα πει αυτη για την αδερφουλα μου!!! σημερα μου χαμογελασε το τεστ ωορηξιας και ασε εκανα σεχ ολη μερα,μιλαμε ο χρηστος πρωτη φορα στα χρονικα ροχαλιζει!!!! ιχχιχιχιχιχιχιχιχιιχ και βρηκα ευκαιρεια να μπω λιγο στο μαμυ.. τι να κανω ασε δεν του ξεφευγα σημερα! μακαρι και η αδερφουλα σου τον αλλο μηνα να εχει σπορακι...μακαρι..... :) να προσεχεις,οτι σου ειπα να τρως καλα και να ξεκουραζεσαι ψυχιτσα μου ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΕΤΣΙ!!!!!ΔΩΣΤΕ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!!!!!!!:laugh:

ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΤΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΑΩ ΤΩΡΑ ..........:laugh: :laugh:

ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΚΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ!!!!!!:laugh:

ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ?????ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΤΙ ΧΟΡΤΑΣΕΙΣ!!!!!!!!ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑ:laugh:

ΝΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΡΩΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!

ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΤΙ ΛΕΣ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΦΩ ΟΛΑ ΡΟΖ??ΑΝ ΒΓΕΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΘΑ ΜΕ ΣΦΑΞΕΙ Ε????:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μην τα βαφεις ροζ θα σε σφαξει στο γονατο αν ειναι αγορι!!!!!! ιχχιχιχιχιχιχι ασε που δεν κανει να εισπνεεις μπογιες τωρα εσυ...;) χιχιιχχιιχχιι καλα κανει και δεν σε αφηνει να τον αποπλανησεις!!! παει να πει οτι σε λατρευει και το θελει πραγματικα το νινι σας!!! :) (ποπο ακομα δεν μπορω να το πιστεψω!!!!!!!!!αδερφουλαααααααααααααααααα ΜΟΥ!!!!!!!) :) και ο χρηστος οταν νομιζε σε μια καθυστερηση οτι ημουν εγκυος, εγω τον κυνηγουσα και του ελεγα να εκμεταλευτουμε οτι δεν εχω περιοδο και εκεινος δεν ηθελε μην κανει κακο στον διαδοχο!!!! ιχιχχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μέλλουσα χαζομαμά!! Καλά κάνεις και το χαίρεσαι όσο μπορείς!

Σου εύχομαι τα καλύτερα και να είναι κορίτσι τελικά γιατί δε λέει να πάει άδικα τόσο ροζ!

Και όπως έχει πει και η αδερφούλα σου...η ευχή της εγκύου πιάνει!

Στείλε γύρω γύρω ευχούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

καλε μην τα βαφεις ροζ θα σε σφαξει στο γονατο αν ειναι αγορι!!!!!! ιχχιχιχιχιχιχι ασε που δεν κανει να εισπνεεις μπογιες τωρα εσυ...;) χιχιιχχιιχχιι καλα κανει και δεν σε αφηνει να τον αποπλανησεις!!! παει να πει οτι σε λατρευει και το θελει πραγματικα το νινι σας!!! :) (ποπο ακομα δεν μπορω να το πιστεψω!!!!!!!!!αδερφουλαααααααααααααααααα ΜΟΥ!!!!!!!) :) και ο χρηστος οταν νομιζε σε μια καθυστερηση οτι ημουν εγκυος, εγω τον κυνηγουσα και του ελεγα να εκμεταλευτουμε οτι δεν εχω περιοδο και εκεινος δεν ηθελε μην κανει κακο στον διαδοχο!!!! ιχιχχιχιχι

ναι βρε αδελφουλα μου!!!!!!!!!αλλα και τι να κανουμε???????

θα παθουμε στερηση!!!!!!!!?????????????

δεν γινεται και καθολου!!!!!λοιπον εχω μια αισθηση οτι σε λιγες μερες θα μας πεις τα ΕΥΧΑΡΙΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!;)

ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ 1 ΜΗΝΑ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!!ΤΕΛΕΙΟ??????????

ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΕ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!ΦΑΝΑΤΖΕΣΑΙ???????;):P

ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΠΙΟ ΤΡΕΛΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!!!!

ΟΚ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟ ΠΗΓΑ............:laugh: :laugh:

ΚΑΙ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΕΓΓΥΕΣ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΧ ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΣΗ ΠΛΕΟΝ!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΖΑΛΑΔΕΣ ΠΟΛΛΕΣ:(

ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ..

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχιχιχιχιχιχιι ασε απο στερηση αλλο τιποτα!!! μετα τις προσπαθειες καθε μηνα χαλαρωνουμε για να πιαστει ο διαδοχος με την ησυχια του!!! :P

λες βρε αδερφουλα το προαισθημα σου να βγει αληθινο????:) :) μακαρι μακαρι!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) αχ οι ευχουλες σου επειδη ειναι τοσο γλυκες θα πιασουν για ολες μας!!!!!! οντως,δεν ειναι απιστευτο να βρισκεσαι στη θεση να δινεις ευχουλες,αφου τα εχεις καταφερει?? θυμασαι πριν 2 μηνες που λεγαμε αντε να μεινουμε εγκυουλες... και τωρα εμεινες!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΑΥΤΗ Η ΚΛΙΣΕ ΕΚΦΡΑΣΗ, ΓΕΡΟ ΝΑ'ΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ ΙΣΧΥΕΙ! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ. ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...