Μετάβαση σε περιεχόμενο

αποριουλα της πρωταρας


Recommended Posts

Εδω και περιπου μια εβδομαδα εχω ακουσει την μπεμπα. Καποιες στιγμες νοιωθω σαν ενα φτερουγισματακι αλλα οχι ολη την ημερα δυο τρεις φορες την ημερα. Ειναι φυσιολογικο??? Σημερα τελειωνω την 17 εβδομαδα και ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη. Μηπως επρεπε να το ακουω πιο συχνα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ και κατι ακομα αυτο το φτερουγισματακι ειναι για πολυ λιγο και το καταλαβαινω μονο εγω δεν προλαβαινω να το νοιωσει και ο αντρας μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΗΝ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ 15 ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΓΑ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera didima mou...

Agapi mou eisai tuxeri pou to eniwses esto kai toso ligo to mwraki sou...

Hparxoune kopelles pou den niwthoune to mwraki tous ews ton 4 me 5 mina...

Min se anisixei tipota agapoulla mou...

Ola kala einai...

Kali sunexeia me tin egkumwsini sou...

Filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

didima έγραψε:

ΑΑΑ και κατι ακομα αυτο το φτερουγισματακι ειναι για πολυ λιγο και το καταλαβαινω μονο εγω δεν προλαβαινω να το νοιωσει και ο αντρας μου

ΤΟ ΦΤΕΡΟΥΓΙΣΜΑΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ.

ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σίγουρα τον άκουσα πρώτη φορά την 18η εβδομάδα! Μπορεί και πιο πριν αλλά δεν ήμουν σίγουρη! Γι'αυτό με σιγουριά λέω 18η εβδομάδα!! Δεν το άκουγα συνέχεια! Κι ούτε ο σύζηγος το καταλάβαινε! Μην στενοχωριέσαι! ¨οσο περνάει ο καιρός θα το καταλαβαίνειςόλο και περισσότερο και εσύ κι ο αντρούλης σου! Τώρα , 33η εβδομάδα .. έχει τρελαθεί να κουνιέται! Το νιώθω συνέχεια! Όλη την ώρα! Αλλά μ'αρέσειιιιιι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K ego ekei giro ton aisthanthika proti fora...k ennoeite oti o sizigos mou pote den prolavene na to niosei. Kratouse poli ligo to fterougisma k itan toso adinamos o xtipos pou apokleiete na to eniothe. Stin arxi den to katalaveneis oli tin mera k agxonese... xero pos einai, kane ipomoni omos se kanena mina tha afxithoun oi xtipoi k meta apo ena mina pali tha arxisei na se trelenei... ekleisa ton 6o prin kamia bdomada k me exei idi taraxei stis klotsies k sta tentomata... k pou eimai akoma!!! Einai teleio omos....episis to teleio einai otan tha to niosei o antras sou... emena o dikos mou molis ton xtipisei tin proti fora tromaxe toso pou itan les k ton xtipise to revma.... xaxaxxaxaxaxaaa eixe poli plaka...akoma vevaia tromazei!!!!!

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχώνεσαι καθόλου,κάπως έτσι ξεκινάνε όλα...Σε 3 με 4 εβδομάδες θα είναι ακόμη πιο συχνό-ε κ προς το τέλος όχι μόνο θα το αισθάνεστε κ οι 2,θα το βλέπετε κ με τα μάτια σας!Εγώ περιμένω απο μέρα σε μέρα να γεννήσω κ η μικρούλα μας μετακινεί την κοιλίτσα μου ολόκληρη,ιδιαίτερα όταν τρώω φρουτάκια!Κοιμήσου καλά όσο ακόμη μπορείς!!Καλή συνέχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιας και ειπες κοιμησου καλα οσο μπορεις να ρωτησω και κατι αλλο ασχετο. Ειμαι στην 18 και κοιμαμαι ακομη μπρουμιτα. Ειναι σωστο ή μηπως δεν κανει για το μωρο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια!!!

είσαι όντως τυχερη που άκουσες το μωρακι σου τόσο νωρίς!!

εγω τον μπέμπη τον καταλαβα εντελώς την πρώτη εβδομαδα του 5ου μηνα , ενω τωρα φαίνονται τα χτυπηματακια του στην κοιλιά μου και καθομαστε και τα χαζευουμε!!

κατά τη γνωμη μου καλύτερα να μην κοιμάσαι μπρούμυτα.. καλύτερα στο αριστερο πλευρό--ούτε και τελειως ανασκελα είναι καλό..έχω να κοιμηθω μπρούμυτα-- που κοιμόμουν πάντα-- απο τις 30/1 που καταλαβα ότι είμαι έγκυος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...