Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΜΟΙΒΕΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΟΚΕΤΟ


Recommended Posts

ΤΟ 2004 Ο ΓΙΑΤΡΟς ΜΟΥ ΜΟΥ ΠΗΡΕ 1400 ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΕΔΩΣΑ 1580 ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΨΩΝΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΗΤΑΝ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ .σΤΗΝ ΜΑΙΑ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΟΤΙΜΘΑ ΤΗ ΠΛΗΡΩΝΕ ΑΥΤΟΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΝΑ ΤΗ ΠΛΡΩΣΕΙ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΠΟΣΑ ΘΕΛΕΙς ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΗς ΜΑΙΑΣ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 75
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Καλημερα!!

εμενα ο γιατρος πηρε 1000 ή 1100 δεν θυμαμαι..

στο λητω γεννησα αλλα εκεινη την περιοδο υπηρχε ενα ειδικο πακετο για αυτο τον γιατρο(πιο οικονομικο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egv σε εξακλινο στο ιασω 3000 ,οο με καισαρικη μεσα και 1 μερα που εμεινε στην μενν το μωρο λογω δικου μου ζαχαρου ογιατρος 3000 οσο και το δωματιο και 350 η μαια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..θα μου πειτε τι δουλεια εχω εδω αφου δεν εχω μωρο ε???μια ερωτηση να κανω στην christin888.ποιον γιατρο ειχες κοπελα μου στο νοσοκομειο και δεν σου ζητησε λεφτα???τα 200ε τα εδωσες εσυ στον γιατρο σαν δωρο η ηταν για το δωματιο?αυτα...φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τη μαια που συζηταγα για την φυσιολογικη γεννα μου ειπε οτι μπορουν να γεννηθουν φυσιολογικα μονο στην περιπτωση που εχουν γυρισει φυσιολογικα και τα δυο μωρα , ο ενας πλακουντας νομιζω (δεν θυμαμαι καλα) να ειναι σε συγκεκριμενη θεση (κατι τετοιο - δεν θυμαμαι) και να μην εχουν παρει παρα πολυ βαρος. συνηθως μου ελεγε οτι οταν αρχιζουν με φ.τ. βγένει το πρώτο παιδι κανονικά και υπάρχουν τρεις περιπτώσεις μετα. 1. βρήσκει χώρο το δεύτερο και γυρνάει αναποδα 2. παθαίνει πτώση ο 2ος πλακουντας (κατι τέτοιο παλι - δεν θυμάμαι πως το ειπε) απο τις πιέσεις και και ... οπότε στις 2 περιπτώσεις αυτές συνεχίζουν αναγκαστηκά με καισαρική και η τρίτη είναι να μην συμβεί τίποτα και να γεννήσεις και το 2ο φυσιολογικά.

φυσικά εμένα δεν μου το αποκλίσανε να γεννησω φυσιολογικά αλλά δεν είναι πολύ θετικοί απο οτι κατάλαβα.

και μια ξαδέρφη μου που έκανε διδυμα ο γυναικολόγος της , της το ε'ιχε αποκλήσει να γεννήσει φυσιολογικά.

για κάποιο λόγω φοβούνται σήμερα οι γιατροί ή αν και δεν θέλω να το πιστεύω πάρα πολύ , οικονομικά για αυτούς είναι πολύ καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ παιδια ειναι και το αλλο..Μπορει (μακρια απ ολες σας αλλα συμβαινει) να δημιουργηθει μια επιπλοκη στην εγκυμοσυνη και να χρειαστει καποια να νοσηλευτει για καποιες ημερες..Πώς να αναρωσεις οταν ξερεις πως η ημερα παει 1000 ευρω(δεν ξερω κι εγω ποσα)..

Δηλαδη δεν ειναι μονο η γεννα αλλα πρεπει να λαμβανουμε υποψη μας και οτιδηποτε αλλο προκυψει στην εγκυμοσυνη ποσο θα μας κοστισει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ 1.000Ε ΕΙΤΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΤΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ.ΓΙΑ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ,ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 200Ε.ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ.+60Ε ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.ΤΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 1.650Ε.ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΕΝ ΤΕΛΕΙ.Α!ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΝΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 40Ε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, όλο διαβάζω για αμοιβή μαίας. Εμένα γιατί ο γιατρός μου δεν μου ζήτησε κάτι τέτοιο? Εκτός αν μέσα στην αμοιβή του ήταν και της μαίας και δεν μου το είπε. Ούτε στην πρώτη γέννα, ούτε στη δεύτερη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω γενναω σε 2 βδομαδες (περιπου) στο Διαβαλκανικο Θεσ/νικης.

Για 3κλινο μου ειπαν απο το τηλ 1650.

Ο γιατρος μου ζηταει 1400 για φτ και 1600 για κτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τα ιδιωτικά μαιευτήρια (ΛΗΤΩ, ΙΑΣΩ, ΜΗΤΕΡΑ )η αμοιβή γυναικολογου ισούται με τα έξοδα νοσοκομείου που αναλογούν στη θέση νοσηλείας.

Δηλαδή αν η νοσηλεια θα γίνει σε τρίκλινο η αμοιβή του γιατρού ισουται με το ποσό στοιχίζει το τρικλινο για όλες τις ημέρες νοσηλείας (4 διανυκτερεύσεις).

Για παράδειγμα φυσιολογικός τοκετός στο ΛΗΤΩ (αρχές Απριλίου 09) σε τρίκλινο αμοιβή γιατρού κυμαίνονταν από 2000 - 2300 με απόδειξη.

Τα έξοδα νοσοκομείου ήταν περισσότερα λόγω διαφόρων επιπλέον χρεώσεων φαρμακα κλπ.

Αν η νοσηλεία γινόταν σε δίκλινο τα έξοδα νοσοκομείου θα ήταν υψηλότερα οπότε και η αμοιβή γιατρού υψηλότερη παρόλο που μιλούμε για τον ίδιο τοκετο.

Η αμοιβή του γυναικολόγου σχετίζεται με τη θέση νοσηλείας και είναι μέρος συμφωνίας του γυναικολόγου με το νοσοκομείο. Το ξέρω πως ακούγεται παράλογο αλλά είναι κανόνας των μαιευτήριων.

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΕΡΣΙ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΣΤΟ ΙΑΣΩ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΗΡΕ 1300 ΕΥΡΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.

ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ 1300 ΕΙΤΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΤΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΤΙ ΔΩΜΑΤΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

iris2 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ 1.000Ε ΕΙΤΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΤΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ.ΓΙΑ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ,ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 200Ε.ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ.+60Ε ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.ΤΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 1.650Ε.ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΕΝ ΤΕΛΕΙ.Α!ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΝΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 40Ε.

loipon gennisa diavalkaniko prin apo 4 mines akrivos...mas vgike sto triklino me paidiatro k ta farmaka k extra servietes 1696 euro..i anaisthisiologos mas pire 200 euro...stin kopela apenanti i anaisthisiologos tis zitise 300...stia maies o antras mou den edose tipota...afstiri entoli dikia mou...ta koritsia itan fovera...meta ithela na doso ma den iksera se poia,eimoun toses ores ekei pou perasan k oi treis vardies...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annak. έγραψε:

ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΕΡΣΙ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΣΤΟ ΙΑΣΩ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΗΡΕ 1300 ΕΥΡΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.

ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ 1300 ΕΙΤΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΤΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΤΙ ΔΩΜΑΤΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ.

Πρεπει να ειναι ο μοναδικος που παιρνει τοσο λιγα!!

Μπραβο του..

Εμενα ο δικος μου πηρε 2000 ανεξαρτητως δωματιου, καισαρικης κτλ

Αλλα πηρε τοσα γιατι μας ξερει χρονια, ειχε

ξεγεννησει και τη μαμα μου..Κανονικα παιρνει πανω απο

3.000 γιατι ειναι πολυ "ονομα"..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου πήρε 2500 ο γιατρός, φυσικα με απόδειξη της πλάκας και η μαία ενώ υποτίθεται πληρώνεται απο τον γιατρό μου ζήτησε άλλα 400 για μια ώρα που μου είχε πει για αναπνοές και τέτοια!

Και φυσικά δεν με είχε ρωτήσει αν θέλω να μου δείξει... Απλά μου την φόρτωσε ο γιατρός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ζήτησε έξτρα χρήματα η μαία? Τι λές ρε Ελένη? Και εσύ δεν της είπες τίποτα?

Ρε παιδιά, συγνώμη που θα το ξαναγράψω, αλλά εμένα μου φαίνονται πολύ κουφά όλα αυτά με το θέμα της μαίας. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη, είχα ρωτήσει τον γιατρό μου για μαία, μου είχε δώσει το τηλέφωνό της αλλά τελικά δεν την πήρα. Οταν πλήρωσα τον γιατρό δεν μου πήρε κάτι παραπάνω για την μάια, εκτός αν ήταν μέσα στην αμοιβή και δεν μου το είχε πεί. Τώρα δεν έκανα καμια νίξη στο θέμα μαίας. Μια χαρά γέννησα, μέχρι και η προισταμένη είχε έρθει να βοηθήσει την κατάσταση, παραπάνω χρήματα δεν έδωσα.

Τελικά eleni_dms σε τί δωμάτιο πήγες, δεν θυμάμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χαρά μου,

ο γιατρός μου είχε πει 2500 μαζί με την μαία! Μια μέρα μου λέει έλα στο Ιασώ να γνωρίσεις την μαία..

Πάω και εγώ, την γνωρίζω, σούπερ μου φάνηκε η μαία, στην δουλειά της καταπληκτική, μου είπε γενικά πως θα καταλάβω οτι γεννάω κ κάποια πράγματα για την ώρα εκείνη.

Μου είπε οτι θέλει να με δει άλλη μια φορά για να μου πει και κάποια άλλα πράγματα. Την επομενη φορά μου έδειξε κάποιες αναπνοές και κάποια βίντεο απο γέννες.

Την ρώτησα λοι΄πον για επιβεβαίωση αν θα πληρωθέι απο τον γιατρό και μου είπε οτι εμείς πρέπει να της δώσουμε 400!!!

Απο άλλους που ρώτησα μου είπαν οτι ο γιατ΄ρος την πληρώνει για την ώρα της γέννας και εγώ την πληρώνω για την υποστήριξη και τα μαθήματα!!! Μόνο που δεν μου είπε απο την αρχή ούτε με ρώτησε αν θέλω να κάνω μαθήματα..

Πάντως είναι τα μόνα λεφτά που δεν λυπήθηκα να δώσω γιατί ήταν 16 ώρες μαζί μου και με βοηθούσε και τελικά αφού δεν έβγαινε το παιδί και πήγαμε καισαρική ήταν απο πάνω μου και με μιλούσε και μου έδινε κουράγιο.. (τα λεφτά μου τα είχε ζητήσει πριν, δεν ήταν θέμα ταλαιπωρίας δηλ, αν γεννούσα ε'ύκολα πάλι τα ίδια θα έπαιρνε)

Σε δίκλινο ήμουν Χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sugnomi re koritsia ma den exo katalavei kati....i maiees den einia prosopiko tis klinikis?giati tis plirosate eseis?afto suumvaiinei mono stin athina?rotao dioti mia fili mou pou menei athina mou eixe pei na paro diki mou maia kai na tin pliroso extra gia na einia konta mou k tetoia,otan rotisa ti giatro mou mou eipe oti den xreiazetai...k ontos opos diapistosame me to suzugo mou den xreiastike kathoti oles oi maies sto diavalkaniko kathe ligo k ligaki itan konta mou...kai imoun ekei 16 ores...na fantasteite me mia eksothisi k xari sto patima tis proistamenis maias vgike i mpoumpou giati eixe sfinothei sta plevra mou....tis efxaristisa me ena kouti gluka...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ savropinguinos έκανα 16 ώρες να γεννήσω τη Μαριλή, 13 τον μικρό. Τον γιατρό είχα δίπλα μου, και ερχόντουσαν και οι μαίες του Ιασώ. Συγνώμη, αυτή δεν είναι η δουλειά τους? Δεν πληρώνονται? Γιατί απο την στιγμή που δεν τα έχω να πληρώσω έξτρα μαία? Για να την έχω δίπλα μου? Αφού είχα τον γιατρό. Και τον Βασίλη. Εκανα τις αναπνοές μου κανονικά, τί άλλο ήθελα? Αφού και ο γιατρός, συνέχεια στην καρέκλα καθόταν και κάθε λίγο με κοιτούσε.

Γιαυτό το λόγο, επειδή δεν με άφησε λεπτό, όταν τον πλήρωσα (2 μήνες μετά!!!), του πήγα και ένα καλό ποτό (τόσα διέθετε η τσέπη).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή το θέμα καίει, κοιτάξτε και αυτά τα reports από την πλευρά της προστασίας του καταναλωτή.

http://ekpizo.gr/blog/archives/290

http://ekpizo.gr/blog/archives/tag/%CE% ... E%B9%CE%BF

Η υγεία και το να φέρεις στον κόσμο ένα παιδί αξιπρεπώς έιναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ!!

car305pb___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALIMERA ROZI MOU:) xATHIKAME ENTELOS BRE META THN GENNA:) ePLIZO NA EISAI KALA... LOIPON EMENA DE MOU ZITISEI ALLA APO OSO GNORIZO TARIFA STO DIKO MAS NOSOKOMEIO EINAI TA 300e. eGW TOSA TOU EDWSA XWRIA FYSIKA TA DWRAKIA STIS MAIES KAI NOSOKOMES. yPOTITHETE BEBEA OTI EINAI DHMOSIO NOSOKOMEIO ALLA........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΠΟΣΟ ΕΞΤΡΑ ΧΡΕΩΝΕΙ ΤΟ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ? ΚΑΙ ΤΙ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ? ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΑΣ ΖΗΤΗΣΑΝ 50Ε ΕΞΤΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΥΠΕΡΗΧΟ 60Ε ΕΞΤΡΑ ΕΠΙΔΗ ΕΊΝΑΙ ΔΙΔΥΜΑ ΛΕΕΙ!!! ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΕΡΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ? ΑΝΤΕ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩ ΚΡΑΝΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΤΕΤΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥΣ ΦΑΣΗ.:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vagman ,δεν γνωριζω να σου απαντησω για ΘΕΣ/ΚΗ κι εγω διδυμα εχω. για υπερηχους γενικα δεν μας πηρε παραπανω το ιασω αλλα ρωτησα το νοσοκομειο για τη γεννα και θελει λεει αλλα 500-700ε για το δευτερο παιδι. ρωτα τους και αυτο μην βρεθεις εξ απροοπτου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ RΟΖΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 20 ΗΜΕΡΕΣ ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΗ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΕΧΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΕΓΩ ΜΟΝΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ,ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΗΔΕΙΟ,ΕΜΕΙΝΑ ΣΕ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ ΓΙΑ 4 ΗΜΕΡΕΣ.ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΑΙΕΣ,ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ 2.000 ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ 1.500

ΕΚΤΟΣ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΦΕΡΝΕΙΣ ΕΣΥ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙΣ.ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ 200.00

ΔΗΛ.3.700 ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ 1.100 ΛΟΓΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ 900.00.

ΑΜΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΟΜΩΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΛΑ.ΑΥΤΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.

ΥΓ.ΤΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΑΡΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ 6.000

ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΔΕΝ ΦΡΙΚΑΡΕΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΕΓΩ ΚΟΝΤΕΥΑ ΝΑ ΠΑΘΩ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ

ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Η ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑΤΡΟΥΣ Η ΚΛΙΝΙΚΗ.ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ.Α!Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΛΙΝΟ ΗΤΑΝ 100Ε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...