Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με εκνευρίζει ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ όταν....


hope_89

Recommended Posts

καλα μιλαμε ενταξει εχω λιωσειιιιιιιιιι στο γελιο!!!!!!!! :P ποπο η πασταφλωρα θεα !!!!!!! στη κοσμαρα της!!! (νταλια σαν να λεμε χιχιχιχιχιιχι!:P ) !!!!

νελακι μου τι υπερβολικη??? καθολου!! αυτη ειναι η θλιβερη πραγματικοτητα των ελληνων αντρων μας!!! :P αλλα εχουν πλακα!! εγω πολυ γελαω!!! μιλαμε να κανω500 δουλειες ταυτοχρονα,να καιγομαι ,να εχω και φαι στο φουρνο και ο χρησταρας πασσας στη μπανιερα νακανει αφρολουτρο!!!!και να με φωναζει να τον τριψω και να συζητησουμε κατι ασχετο που θυμηθηκε!!! τον πνιγεις ΑΝΕΤΑ στη μπανιερα ομωε ετσι?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 117
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

dallia μου το ξερω οτι ειναι στην περιοχη σου!Σε σκεφτηκα και την marianda μας!Βλεπω τον ΣΚΑΙ. Κοριτσια να δω πως θα αναπνέουμε σε λιγο στην Αθηνα. Τα καψανε ολα!Πως να καθαρισει η ατμοσφαιρα οταν ολα ειναι καμμενα. Φτανει γιατι αρχιζω και φουντωνω!:angry: Marianda με νιωθεις!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με εκνευριζει αφανταστα το οτι θα σταματησω απο τη δουλεια την 38η εβδομαδα της εγκυμοσυνης μου :( !

Δεν θα το αντεξω!!! Ηλιθιοι νομοι!! (δεν ζω στη Ελλαδα).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει κορίτσια μετά ηρέμησα χιχι:P Αλλά πραγματικά τα πήρα πάρα πολύ άσχημα...Δεν έχω και πολύ υπομονή,παρα μόνο με την μπέμπα μου:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου καλησπερα εμενα μ'εκνευριζει η κουνιαδα μου που μου λεει συνεχως (εγω ειμαι παλια μανα κ ξερω περισσοτερα....) οκ το δεχομαι οτι εισαι παλια μανα αλλα ασε κ εμενα τη δολια που θα γινω τωρα νεα μανουλα να μαθω, εχω αδικο βρε κοριτσια;

κ να φανταστειτε τη κορουλα της απο 6 μηνων τη μεγαλωσε η πεθερα μου ουτε τι ετρωγε το μωρο της δεν ηξερε......:angry: :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με εκνευρίζουν οι δημόσιες υπηρεσίες!! Γιατί ολα πρέπει να είναι τόσο περίπλοκα;;;

Με εκνευρίζει η κίνηση στους δρόμους και οτι φυσικά πρέπει να έχεις τα μάτια σου δεκατέσσερα γιατί δεν ξέρεις απο πού θα σου έρθει ο άλλος,όπως σε μερικά STOP που κανείς δεν σταματάει και αμα του κορνάρεις σε βρίζει και απο πάνω!!Γκκκρρρρρ....

Με εκνευρίζει όταν με πιάνουν κορόιδο κάπου..πχ.να αγοράσω κάτι και να μου έχουν κάνει λάθος ή να το βρώ κάπου αλλού πολύ φτηνότερα.. και να το διαπιστώσω φυσικά όταν είναι πια αργά!!

έχω κ άλλα αλλά θα συγχυστώ και δεν κάνει..!!

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με εκνευριζουν οι μ@*&@^!ς οι γειτονες που μενουν κατω απο το σπιτι μου. ειναι ΖΩΑ. κανουν φασαρια οτι ωρα τους καπνισει, τσακωνονται συνεχεια και δεν ειναι καν δικο τους το σπιτι που μενουν. το νοικιαζουν και φερονται λες και εχουν ολο το τετραγωνο. το κορυφαιο ειναι οτι μετα τις 3 το μεσημερι οποιος κανει φασαρια απειλουν οτι θα του φερουν την αστυνομια. οσο με εκνευριζουν αυτοι δεν με εκνευριζει τπτ αλλο. θα χειμωνα θα γινει μαχη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ βρε δημητρουλα μου νομιζα οτι εκανεςπλακα με τη φωτια...δεν το καταλαβα.....και τωρα ειδα ολα τα μηνυματα και εβαλα σκαι....ρε γμτ.....:( αμαν πια...λιγο οξυγονο ρε παιδια αφηστε!!!!! ελεος!!!!!!!!!! τα παιδακια μας να αναπνεουν...!!!

νταλακι μου ευτυχως ομως που δεν εισαι αθηνα να μην αναπνεεις τους καπνους,βγαζει κακες ουσιες.. μην ερθεις αν δεν τελειωσει η φωτια..ελπιζω να σβησει ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!! να σωθει τουλαχιστον κατι γμτ ....τους αλητες...

νελακι μου ειδες εχουμε σοου εμεις τρελο!!! το αλλο το καλυτερο σας το εχω πει που μπορει να με στειλει στο τρελαδικο???? περναει απο την κουζινα για να παει για υπνο το βραδυ...και μολις φτανει μεσα και ξαπλωνει μου φωναζει με μια λαγνα φωνουλα....''κουκλαρα μουυυυυυυυυυυυυ,γυναικαρα μουυυυυυυυυυ ...φερε μου τοι μπουκαλι με το νερο απο το ψυγειο!!!!!!! ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ!!!!!!! ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΕΣΑ!!!!!!!! και το τρ;αγικο ειναι η εξηγηση που μου εδωσε οταν τρελαθηκα!!!! μου λεει...δεν θα ειναι δροσερο αν δεν ειναι απο τα χερακια σου!!!καιοτι εγω φταιω που τον εχω κακομαθει!!!! καλα μιλαμε τον πνιγω εκεινη την ωρα ομως!! αλλα να πω την αμαρτια μου....εγω τον εμαθα ετσι........στην αρχη εκανε τα παντα μονος του....αλλα εμενα δεν μου αρεσε...ηθελα εγω να τον φροντισω!!!! τα ηθελε ο ποπουλης μου δηλαδη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xmaria ακριβώς τα ίδια!:angry: Με όλους τους υπόλοιπους ενοίκους τα πάμε περίφημα(ούτε προβλημα με parking,ούτε φασαρία,ούτε τίποτα).Ο ''απο πάνω''μας όμως δεν παλευεται.Είναι μόνος του και κάνει την φασαρία για 10!!!Δεν σέβεται τίποτα και κανέναν.Αφού μου έλεγε να πετάξω τις γλάστρες γιατί είναι αλλεργικός στις μέλισσες που προσελκυουν!Και έρχεται η μέλισσα στα δικά μου λουλουδάκια και λέει''ας πάω μωρέ και στον απω πάνω να τον πιάσει αλλεργικό σύνδρομο να γελάσουμε λίγο!!!'':S Και μάντεψε...Είναι και διαχειριστής:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις νελλυ ειμαστε 3 διαμερισματα. το ενα του αντρα μου και τα αλλα δυο ανηκουν στα αδερφια του. η αδερφη του το νοικιασε και εχουμε βρει τον μπελα μας. εχουν μαζεψει και δεκα γατες και η πεθερα μου που ειναι κατω κατω δεν μπορει να ανοιξει τα παραθυρα απο τις γατες. η αδερφη του αντρα μου που εχει και 5 παιδια περιμενα να ειναι πιο ευαισθητη σε αυτο το θεμα αλλα οταν της το ειπαμε αυτη ειπε και εγω τι να κανω. της τα εχωσε ο αντρουλης μου και τωρα οτι κανουμε μονοι μας. μυριζομαι τρελους καβγαδες το χειμωνα με το μωρο. η κουζινα που μαζευονται ειναι κατω απο το παιδικο δωματιο και στην σκεψη μονο ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ. ρωτησα δικηγορο παντως και μπορω να τους διωξω αν μου σπασουν τα νευρα. ευτυχως καθαριζει ο αντρας μου ανετα και δεν ζηταει πετσετα οταν παει για μπανιο. ειναι παντα ετοιμος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι δεν κανει να εισαι κοντα με τις γατες!!! αφου εχεις νιν;ακι στη κοιλιτσα!!! λενε οτι δεν κανει!!!!! ααααα θα με αφησεις να ερθω να παιξω με τις γατες που μου αρεσει???? λοιπον,ΑΚΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙ: περνω το αεροβολο μου, ερχομαι απο το σπιτι σου, κανω εξερυνηση για να βρω μια καλη θεση να βλεπω τις γατες ενω εκεινες οχι....και αρχιζει το παιχνιδι!!!! λεγεται....ΣΕ ΠΕΤΥΧΕΝΩ>>>ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΤΥΧΕΝΩ!!!!! ημια γατα ειναι 200 ποντοι!!!! αν τις πετυχω ολες χωρις να αστοχησω σε καμια εχω και 500 ποντους bonus!!!!!!!!!! αληθεια!!!τρελενομαι για αυτο το παιχνιδι!!!! :)

νελακι μου παντα ευγενικος ειναιο πασσας μου. ετσι κανει..περνει το αγγελικο υφος..(οσο αγγελικο μπορει να ειναι το μουτρακι του χρηστου..), και ανοιγοκλεινει τα ματακια γρηγορα γρηγορα και ζηταει οτι θελει.....!!!!! καταλαβες φιλε μου?????????? :):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! επισης αν τις πετυχω στο κεφαλι εχουν πιο πολυ πλακα!!!! περπατανε σαν μεθυσμενες και μετα λιποθυμανε!!!! τελεια σου λεω!!! αμα σου σπασουν πολυ τα νευρα πες μου και ερχομαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλα μου κι εγω τον κακομαθα τον δικο μου..με εκνευριζει αφανταστα οταν...

...μου ζηταει να του φερω κατι και μολις το φερω και παω να κατσω,θυμαται οτι χρειαζεται και κατι αλλο και αν δε σηκωθω ξανα, νευριαζει!!

...το παιζει αρρωστος επειδη του κραταω μουτρα για να του δωσω σημασια

...το παιζει κινεζος

...δε με ακουει τι του λεω

...δε με αφηνει να φοραω οτι θελω για να μην με κοιτανε οι αλλοι

...μετραει για αυτον οι γνωμη των αλλων και οχι η δικη μου

...νευριαζει που κανω δουλειες και προσπαθει να μου αποσπασει την προσοχη με πονηρους και δολιους τροπους(το καθικι μου!)

...με ρωτανε οι κλωσες ποτε θα κανω παιδι(λες και τους το χρωσταω και το αργησα!κατα βαθος ομως ξερω οτι θελουν να με πληγωσουν)

...καποιοι δε σεβονται τους μεγαλυτερους

...καποιοι "δικαζουν" εναν ανθρωπο επειδη νομιζουν οτι ειναι καλυτεροι

...καποιοι κακοποιουν παιδακια και νομιζουν οτι επειδη ειναι δικα τους εχουν αυτο το δικαιωμα

...ερχονται οι θειες στο σπιτι και κοιτανε παντου αν το εχω καθαρο

...με αδικουν

...μου λενε ψεματα και νομιζουν οτι ειμαι χαφτης και τους πιστεψα

...οι δηθεν φιλες ερχονται να συμπαρασταθουν στον πονο σου τυπικα αλλα κατα βαθος δεν τους νοιαζει καθολου

...οι δηθεν φιλες ερχονται στη χαρα σου και καταβαθος ζηλευουν και ψαχνουν ελλατωματα για να νιωσουν καλυτερα(πχ αρραβωνιαζεται και δες τι φοραει!)

...οταν νομιζουν οτι λογω ηλικιας δεν εχω το δικαιωμα και τα προσοντα να πω τη γνωμη μου

...η γειτονισα "με πρηζει"για το οτιδηποτε πχ το σκυλακι μας κλαιει το βραδυ (ειναι πολυ μικρο)και τους ενοχλει εν τω μεταξυ ειναι 70 χρονων και δεν ακουει καλα(το σκυλι ομως φαινεται οτι εχει μια ιδιαιτερη ικανοτητα να κλαιει) και ολη μερα η ιδια φωναζει για να συνενοηθει με την εγγονη της(καθ οτι μαλλον κουφη κιαυτη(!),μεσημεριατικα,πρωινιατικα,συνεχεια..αλλα αυτο εμας δε μας ενοχλει!!αλιμονο!!

...τελος οταν πλενω χαλια η κουβερτες και τα χεζουν τα πουλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελευταία μ εκνευρίζουν οι κάμπιες που

βρέθηκαν στα λουλουδάκια μου

και κάνουν σουλάτσο μετά στο μπαλκόνι!!

ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΟΥΝ ΟΙ ΚΑΜΠΙΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MITSI2 έγραψε:

οταν λεω στον αντρα μου κατι και δεν με ακουει...

δεν μου δινει καμμια σημασια

και μετα ερχεται χαλαροσ και με ρωταει το ιδιο πραγμα λες και δεν το συζητησαμε ΠΟΤΕ...

μπορω απλα εκεινη την στιγμη να να να να να να να να...........ας μην το συνεχισω!!:angry:

MITSOULA μου, καταλαβαινω ΑΚΡΙΒΩΣ τι εννοεις!!!:angry:

ξερεις ποσες φορες του εχω πει: ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΔΕΝ Μ'ΑΚΟΥΟΥΟΥΟΥΣ!!!!:angry:

mikroula, μιλαμε οτι ο Χρηστος σου δεν παιζεται!!! κοριτσαρα μου, μη μιλας καθολου!!! γιατι ολοι τα ιδια κανουν, μονο που δεν τα διανθιζουν ολα με κοσμιτικα και ερωτικα επιθετα!!!:laugh: trust me, σκετες οι διαταγες, ειναι ΑΚΟΜΑ πιο εκνευριστικες!!!!:laugh: :P μη μιλας σου λεω!!!;) ειναι γαλιφης ο ατιμος!!!:lol:

Νελλακι, τρρρρρρρομερο το θεματακι!!!B) μπηκα και διαβασα ολες τις απαντησεις και χτυπιεμαι απο τα γελια!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

μαρακι δεν κανει να εισαι κοντα με τις γατες!!! αφου εχεις νιν;ακι στη κοιλιτσα!!! λενε οτι δεν κανει!!!!! ααααα θα με αφησεις να ερθω να παιξω με τις γατες που μου αρεσει???? λοιπον,ΑΚΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙ: περνω το αεροβολο μου, ερχομαι απο το σπιτι σου, κανω εξερυνηση για να βρω μια καλη θεση να βλεπω τις γατες ενω εκεινες οχι....και αρχιζει το παιχνιδι!!!! λεγεται....ΣΕ ΠΕΤΥΧΕΝΩ>>>ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΤΥΧΕΝΩ!!!!! ημια γατα ειναι 200 ποντοι!!!! αν τις πετυχω ολες χωρις να αστοχησω σε καμια εχω και 500 ποντους bonus!!!!!!!!!! αληθεια!!!τρελενομαι για αυτο το παιχνιδι!!!! :)

νελακι μου παντα ευγενικος ειναιο πασσας μου. ετσι κανει..περνει το αγγελικο υφος..(οσο αγγελικο μπορει να ειναι το μουτρακι του χρηστου..), και ανοιγοκλεινει τα ματακια γρηγορα γρηγορα και ζηταει οτι θελει.....!!!!! καταλαβες φιλε μου?????????? :):P

ξερεισ mikroulaxristos οι γατες δεν μπορουν το νερο. εχω σκεφτει πολλεσ φορες να βγω με το λαστιχο και να αρχισω να τις καταβρεχω. και ο αντρας μου δεν τις συμπαθει και τον εχω ικανο να παρει κανα νεροπιστολο και να τους πεταει νερο. και ενω τους ειπαμε οτι δεν τις θελουμε τις γατες αυτοι εξακολουθουν και τις ταιζουν. δεν ειμαι ανθρωπος που θα σκοτωσει τις γατες για να τις ξεφορτωθει και οι ουνοι απο κατω δεν καταλαβαινουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπο βρε κορίτσια δεν ξέρω ποιο να πρωτοσχολιάσω!

Μην τους έχετε τόσο καλομαθημένους πάντως:laugh: Ακούστε περιστατικό.Ειχε έρθει η θεία μου στο σπίτι(η οποία είναι της άποψης οτι η γυναίκα υπάρχει για να υπηρετεί/είναι σύντροφος/κάνει παιδιά στον άντρα!:angry: ).Λοιπόν και εγώ ήμουνα μαζί της στο σαλόνι και φώναξα στον Στέλιο ''Στελιοοοοοοο το πλυντήριο''για να βγάλει τα ρούχα,μιας και ληταν κοντά.Εκείνη λοιπόν γούρλωσε τα μάτια της,πήγε να πνιγεί με τον καφέ και μετά όταν ήρθε στην παρέα μας και ο Στέλιος τον κοίταγε με ένα λυπημένο ύφος,σε στυλ''Τι τραβάς κακόμοιρο με την σκύλα που έμπλεξες''.Και απ'οτι μου είπε και ο ίδιος μετά όταν πήγα στην κουζίνα εγώ του είπε ''Καημένο παιδί''χαχαχαχαχα

Ξέρω είναι άσχετο με το θέμα αλλά ό,τι θυμάμαι χαίρομαι:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν ο καθενας λεει το μακρι του και το κοντο του για πραγματα που πιστευω οτι ξερω παρα πολυ καλα και τα εχω ψαξει και γενικα εχω κανει πολλές προσπάθειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...κολλάω στο μαμμυλαντ περασμένες 12 τα μεσάνυχτα, ενώ το πρωί δουλευω και πρέπει να σηκωθώ από τις 6 τα ξημερώματα.

...ροχαλίζει ο άντρας μου και δε σταματάει ούτε όταν τρώει την κλωτσιά στο καλάμι.

...όταν τελειώνει η αγαπημένη μου σειρά και το τελευταίο επεισόδιο είναι ξενέρωτο και απογοητευτικό.

...εκνευρίζομαι και χαλάω τη ζαχαρένια μου.-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsakii να σαι καλα,σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια!! ειναι οντως γαλιφης!! ειναι πασσας,αλλα και με τα καλα στοιχεια που εχει ενας πασσας..δεν χαλαει χατηρι ποτε...ολο γλυκες..πως να του χαλασω χατηρι!!!!!!??????? αχ αν ειμαι τυχερη λεει.........καθε μερα του λεω ευχαριστω...προσευχομαι να τον εχει καλα ο θεουλης,ειμαι μισος ανθρωπος χωρις το θηριο μου..

xmaria αν δεν τα καταφερεις με το λαστιχο,ξανασκεψου την προταση μου για το αεροβολο!!! γρηγορα και πρακτικα αποτελεσματα!!χιχχιχιιχχιι :P και εγω τις λυπομουν αλλα τι να κανω που στη γειτονια που επαιζα μικρη ειχε πολλα αγορακια και με εμαθαν να τις κλεινω σε τελαρα και να τις βαφω με σπρευ,να τις πιανω και να τις ουρευω γουλι,να τις κυνηγαω με το αεροβολο και με σφεντονα!! ποπο τι αλητακι που ειμαι!! :P :P

νελακι μου εγω ειμαι πιο ''παλαιομοδητισσα'' στα θεματα αντρα-γυναικας.. δεν θα μπορουσα ποτε να δω τον χρηστο να αδειαζει πληντηριο ή να πλενει εστω και ενα ποτηρακι... ετσι ηταν και ο μπαμπας στο σπιτι και απο μικρη εβλεπα οτι οι αντρες δεν ασχολουνται με τις δουλειες καθολου. και ο χρηστος ειναι η αντιγραφη του μπαμπα μου!!! αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα με βοηθησει αν ειμαι αρρωστη ή αν δεν μπορω να κανω κατι. οταν ειμαι αρρωστη ως δια μαγειας το σπιτι ειναι κουκλι χωρις να παρωχαμπαρι! ποτε δεν τον βλεπω οταν τα φτιαχνει! ή ασπουμε ποτε δεν με εχει αφησει να κουβαλησω ουτε μια σακκουλα απο το σουπερ μαρκετ.παντα φορτωνεται εκεινος και δεν με αφηνει να κρατησω τιποτα,πολλες φορες μου λεει να του αφηνω τη λιστα και παει αυτος και τρωει το αγγουρι του σουπερ μαρκετ. αλλα ειναι και πασσας....μολις μπει σπιτι θελει τα φιλια του και τις αγκαλιες του,ετοιμο φαγακι και να τον κανω εγω μπανακι που του αρεσει και χαλαρωνει...να του εχω ετοιμα τα ρουχαλακια του,κτλ.. αχ ο πασσας μου μωρεεεεεε!!!! αλλα πολυ ευχαριστιεμαι τα ζευγαρια σαν εσας που μοιραζονται τις δουλειες το σπιτι!! καλα της εανες της θειας σου και την συγχισες με το πληντηριο!! απλως εγω δεν μπορω να λειτουργησω ετσι....ηθελα αντρα σαν να ειναι απο αλληδεκαετια...απο ταινια του '60.. μερικες φορς ετσι νομιζω..

αλκοστ μου τα περισσοτερα απο τη λιστα σου κατι μου θυμιζουν!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω κι εγω γατες στο σπιτι (κηπος) και δεν ειναι επικυνδινες αρκει να μην τις πιανεις!!!Επισης αν δεν τις ταιζεις κονσερβες και ο χωρος διατηρρηται καθαρος ειναι οκ το πολυ πολυ να σου φερουν κανα ποντικι η κανα φιδι οπως οι δικες μου

Τωρα αν σε ενοχλουν πολυ μπορεις και να τις καταβρεχεις και να τις χτυπας με αεροβολο με πλαστικα μπιλακια!!!

Εμεις εχουμε και νεροπιστολα και αεροβολα εχει πλακα παντως ειδικα οταν δεν ξερουν απο που τους ερχετε η πιστολια στον ποπο!!!:P

Γενικα εκνευριζομαι με την αδιακρισια

αλλα ειδικα τις τελευταιες βδομαδες εκνευριζομαι τα βραδια που οτι και να κανω δεν μπορω να κοιμηθω!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...