Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με εκνευρίζει ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ όταν....


hope_89

Recommended Posts

....προσπαθούν να μου επιβάλλουν πως θα μεγαλώσω το παιδί μου!!!:angry:

*Στήλη ξεσπάσματος.Ας βγάλουμε απο μέσα μας όλα αυτά που μας νευριάζουν και μας χαλάνε την διάθεση γιατί δεν κάνει να μένουν μέσα μας για πολύ και να μας δηλητηριάζουν!Ξεσπάστε λοιπόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 117
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

.................ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΡΑΞΩΩΩΩΩΩΩ Κ ΕΡΧΕΤΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ(ΜΕΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ)Κ ΑΡΧΙΖΕΙ..........

ΕΚΑΝΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ?

ΣΚΟΥΠΙΣΕΣ?

ΞΕΣΚΟΝΙΣΕΣ?

ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΣΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα...:laugh: :woohoo: :silly: εχεις ν'ακουσεις εδωωωω..........!

... οταν μου κανουν παρατηρησεις

... οταν δεν με παιρνουν στα σοβαρα

... οταν τελικα εχω εγω δικιο

... οταν μου κλεινουν το τηλ χωρις να πουν γεια

... οταν κανουν φασσαρια και μου ξυπνανε το μωρο

... και πολλα ακομα...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσι μου γλυκό, σου έχω ήδη πει ότι γέννησα στην ηλικία σου.... και εμένα με τρέλαινε αυτό! κάθε μέρα ερχόταν ο άντρας μου και μου έλεγε τις συμβουλές που του έδιναν διάφοροι << παιδίατροι>> που πέρναγαν από το μαγαζί. φυσικά τις συμβουλές ξέρω πολύ καλά ποιος τις έδινε... του είπα λοιπόν να πει στους <<παιδίατρους>> ότι ξέρω να φροντίσω το παιδί μου και ότι χρειαζόμουν θα έπαιρνα το δικό μου!αυτό ήταν...επειδή και εσύ ξέρεις καλύτερα από τον καθένα πώς θα μεγαλώσεις το δικό σου μωράκι, ναι ναι ναι θα λές και όλα καλά!

παρεπιπτόντως αυτό που με εκνευρίζει απίστευτα είναι που ενοχλεί που το παιδί μου έχει τρομερό κόλλημα μαζί μου!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ranini έγραψε:

Nelu mou parakseneutikes?

Otan exw xrono tha sou ta pw afou den eisai pia egkuos giati sigoura tha sugxisteis!!!

Ρανια μου δεν παραξενεύτηκα τόσο.Αλλά με ενοχλέι το ΘΡΑΣΣΟΣ και η ΑΣΕΒΕΙΑ!:angry: Αν είναι δυνατόν δηλαδή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ranini έγραψε:

Nelu mou parakseneutikes?

Otan exw xrono tha sou ta pw afou den eisai pia egkuos giati sigoura tha sugxisteis!!!

Τοσο χαλια δηλαδη με τον μπατζανακη? :blink: Μην χαλιεσαι ομως κοπελα μου! αγνοησε τον οτι και αν κανει η λεει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΒΡΗΣΚΕΙ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΤΑΝ ΕΧΩ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΩ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΩΡΑ

ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΑΝΑ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΠΑΣΕΙ ΣΤΟ ΞΥΛΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με εκνευρίζει αφάνταστα που στην ιδέα και μόνο ότι μπορεί να'μαι έγκυος και μέχρι να περάσουν οι μέρες να πάω για χοριακή, με πιάνει η υστερία... αα... γιατί μου μύρισε αυτό; ααα.. τι πονάκι και τι τραβηγματάκι ήταν εκείνο; ααα.. γιατί ζαλίστηκα τώρα;;; Γιατί όλα αυτά τα είχα στις προηγούμενες εγκυμοσύνες, πριν την καθυστέρηση, καταλάβατε;;;

Και το χειρότερο δεν είναι αυτό! Με πιάνει ο φόβος... μη σκύψω.. μη σηκώσω βάρος.. άσε, να μην πάω γυμναστήριο καλύτερα... μη.. μη.. μη...

Μα να μην έχουμε ένα λαμπάκι κάπου;;;

Εγκυος; Αναμένο. Όχι έγκυος; Σβηστό. Αμάν πια!!! :angry:

Ουφ! Τα'πα κι ξελάφρωσα! :P

[Μη μου δίνετε πολλή σημασία... θα μου περάσει... :P ]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΟΧΙ...ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΙ ΜΕΡΕΣ.:P ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ...:angry: ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΑΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα τον τελευταιο καιρο με εκνευριζουν απλα τα ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!!!:angry: :angry: :angry:

ουφφφφφφ πια τι πραμμα κι αυτο και οχι τιποτα αλλο αλλα τρελλαινω και ολο τον κοσμο γυρω μου:blink: :blink: :blink:

αλλα που θα παει θα ερθουν και για μας οι καλες μερες!!!!!!!;) ;)

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...vazo pluntirio kai meta anakalupto kai alla gia plusimo stis kremastres piso apo tin porta....giati otan allazoun den vazoun ta rouxa sta leromena...

....otan leei kati ...kai otan tou to anafero to exei idi ksexasei kai epimenei oti den tope....

....otan kathete me tis ores ston upologisti...tou milao ...leo kati 15 fores...k ksafnika gurnaei k me koitaei k leei ela eipes kati?

otan gkriniazei to moro k kanei oti den to akouei...

otan xtupaei to til kai mou to fernei na to sikoso.....

otan ton prospernaei kapoios sto dromo arxizei k trexei gia na deiksei k aftos ta gkazia tou...

otan epimenei oti kourazetai sti douleia eno ego me to moro den kourazomai....

otan tou zitao na kanei kammia douleia k mou too vgazei apo ti muti...

otan einai na paraggeiloume me vazei na paraggelno ego...

otan meta apo tosa xronia gamou akoma den kserei pou vazo ta rouxa tou...

otan mpainei sto mpanio kai meta mou fonazei na tou pao petseta...

oufffffff..............:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

...vazo pluntirio kai meta anakalupto kai alla gia plusimo stis kremastres piso apo tin porta....giati otan allazoun den vazoun ta rouxa sta leromena...

....otan leei kati ...kai otan tou to anafero to exei idi ksexasei kai epimenei oti den tope....

....otan kathete me tis ores ston upologisti...tou milao ...leo kati 15 fores...k ksafnika gurnaei k me koitaei k leei ela eipes kati?

otan gkriniazei to moro k kanei oti den to akouei...

otan xtupaei to til kai mou to fernei na to sikoso.....

otan ton prospernaei kapoios sto dromo arxizei k trexei gia na deiksei k aftos ta gkazia tou...

otan epimenei oti kourazetai sti douleia eno ego me to moro den kourazomai....

otan tou zitao na kanei kammia douleia k mou too vgazei apo ti muti...

otan einai na paraggeiloume me vazei na paraggelno ego...

otan meta apo tosa xronia gamou akoma den kserei pou vazo ta rouxa tou...

otan mpainei sto mpanio kai meta mou fonazei na tou pao petseta...

oufffffff..............:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Σαν να ακούω την μαμά μου!!!!!!!!!!:woohoo: Καλά είναι φοβερό!!!!Μα ακριβώς τα ίδια;;;;:P (Σημείωση:Τα λέει εδώ και 10ετίες χιχι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

....προσπαθούν να μου επιβάλλουν πως θα μεγαλώσω το παιδί μου!!!:angry:

evik79 έγραψε:

παρεπιπτόντως αυτό που με εκνευρίζει απίστευτα είναι που ενοχλεί που το παιδί μου έχει τρομερό κόλλημα μαζί μου!:P

αχ κοριτσακια μου, ΠΟΣΟ σας νιωθω...:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αυτο με την πετσετα το κανουν ολοι τελικα?????????

δεν ειναι σπαστικο? αφου πας για μπανιο βρε ανθρωπε παρε και την πετσετουλα σου!!!!!!!!!!

με εκνευριζει οταν οι ανθρωποι παρεξηγουνται για κατινιες

και με εκνευριζει που κανουν και εμενα κατινα ωρες ωρες!!!!!!!!

με εκνευριζουν οι ανθρωποι που δεν καταλαβαινουν μετ την μια και πρεπει να λες τα ιδια και τα ιδια!!!

με εκνευριζει που με λενε υποχονδρια οσον αφορα το μωρο μου!!!(και δεν ειμαι ρε κοριτσια αληθεια!!!!):angry:

με εκνευριζουν που ολοι εχουν γνωμη για ολα!!!

με εκνευριζουν οι γυναικες που δεν καταλαβαινουν πως ειναι ανηθικο να πηγαινουν με παντρεμενους!:angry:

θα συνεχισω γιατι πολλα με εκνευριζουν!!!!

μπραβο νελλυ!!!!!ωραιαο θεμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες μου καλές.... αν κάτσω να γράψω όόόόόόόόλα όσα με εκνευρίζουν αφάνταστα.... την κάτσατε! Θα ψάχνετε να βρείτε χώρο να γράψετε κι εσείς! Γι' αυτό αρκούμαι στο... εκνευρίζομαι αφάνταστα όταν ακούω κατσάδα για δουλειές-υποχρεώσεις άλλων! Φιλάκια σε όλες! Καλό ΣΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...