Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΤΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ???


Nikol.

Recommended Posts

Κοριτσάκια θα ήθελα να ρωτήσω περί στήθους γιατί είμαι σε αναμμένα κάρβουνα, είμαι 2ο μήνα σε θεραπεία serpafar-pregnyl και προγεστερόνη utrogestan, αυτό το μήνα έκανα και υστεροσαλπιγγογραφία κ ήταν τέλεια κ αφήνω τον εαυτό μου να ονειρεύεται ότι μετά από 16 μήνες ίσως κ να τα καταφέρω ΟΜΩΣ μου τα χαλάει το στήθος μου, το οποίο δεν πονάει καθόλου....είμαι στην 20η μέρα με προγραμματισμένη επαφή την 16η. Φυσικά έχουν περάσει μόνο 4 ημέρες από την επαφή και 6 από την ένεση.

Βρε κορίτσια το στήθος πότε δίνει πόνο??

Τα ζουλάω να πονέσουν με το ζόρι.....

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nicol δεν ειναι απαραιτητο να σε ποναει το στηθος σου!!εγω ποθ ειμαι τωρα εγκυος δεν με ποναει!!!οποτε μην δινεις βαση!!Να σκεφτεσαι θετικα και ολα καλα θα πανε!!!!ΣΑου ευχομαι καλα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολ μου δεν ειναι απαραιτητο να σε ποναει το στηθος.......εμενα για να φανταστεις ξεκινησε να με πονα την 10 βδομαδα εγκυμοσυνης....οποτε τιποτα δεν ειναι σιγουρο....καθε γυναικα ειναι διαφορετικη....

φιλακια και ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος σου!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν φαντάζεστε τη χαρά μου δώσατε...δεν έχω μυαλό ούτε για δουλειά ούτε για διάβασμα ούτε για τίποτα μετράω μέρες αντίστροφα.....τόσα φάρμακα ελπίζω κάτι να κάνουν.....

αχ να είστε πάντα καλά κοριτσάκια μου.

Φιλιά πολλά πολλά:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα άρχισε να πονάει από την 30η μέρα της τελευταίας περιόδου. Ήταν όπως όταν είναι να μου έρθει περίοδος! Με την διαφορά ότι κράταγε περισσότερο, δεν μπορούσα να ανεχτώ σουτιέν, δεν μπορούσα να το έχω ελεύθερο, να το αγγίξω καν! Αλλά αυτό δεν είναι απαραίτητο! Με γυναίκες που το συζήτησα και με μια φίλη μου που γέννησε τον Ιανουάριο, δεν την πόναγε σχεδόν καθόλου! Μην στενοχωριέσαι.. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις ήδη ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου! :)

Καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol, μη σε αγχώνει καθόλου το στήθος! Κι εμένα άρχισε να πονάει δυο τρεις μέρες πριν την περίοδο που...δε μου ήρθε :)

Σταμάτα λοιπόν να τα ζουλάς! :silly:

Σου εύχομαι να ετοιμάζεται ήδη το μπεμπάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλα μου σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις το πολυποθητο

σπορακι στην κοιλιτσα σου!!!!και αφου και τα κοριτσια λενε οτι δεν εχει

σημασια αν ποναει το στηθος ή οχι.... σταματα να το ζουλας:P :laugh:

αντε αντε θα περιμενουμε τα νεα σου!!!!πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε συ σταμάτα να αγχώνεσαι! μόνο κακό κάνεις!!:) Βγάλτο λίγο απο το μυαλό σου και να δείς που όλα θα πάνε καλά!!!:) Σου εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα!!!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοπέλα μου ηρέμισε λίγο με τέτοιο άγχος τι να κάνεις???? Κάνεις κακό!!!!

Εγώ έμαθα τελευταίες μέρες Μαΐου ότι είμαι έγκυος δεν είχα τίποτα από συμπτώματα ούτε πρήξιμο ούτε τίποτα οπότε ηρέμισε και περίμενε. Τα συμπτώματα για όλες τις γυναίκες δεν είναι ίδια γιατί κάθε μια είναι ξεχωριστή. Οπότε ευχήσου ότι ο θεός θα κάνει το θαυματακι του και θα σου δώσει το μωράκι που τόσο θέλεις. Εγώ μόνο λίγο φαγούρα έχω τώρα στο στήθος. Οπότε απόλαυσε την αναμονή και τον άντρας σου και όλα θα έρθουν σύντομα και μην ψάχνεις συμπτώματα και τέτοια!!! Τζάμπα χαλιέσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δίκιο Μαράκι μου, μη νομίζεις 16 μήνες έχουν τεντωθεί λίγο τα νευρα μου......Ομως αλήθεια μου δώσατε ελπίδα οπότε σίγουρα είμαι πιο ήρεμη...Φιλιά σε όλες σας είσαστε αστέρια, ευχαριστώ για τις ευχούλες σας. Θα κάνω χοριακή της 19-06 και θα δούμε......

Φιλιά κούκλες, ευχαριστώ που μου απαντήσατε.:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ,

το ίδιο θέμα είχα και εγώ με το στήθος. Παραμόνευα για να καταλάβω επιτέλους ότι με πονάει. Δεν παίζει τελικά ρόλο, τα κορίτσια έχουν δίκιο.

Εγώ που πάιρνω τόσα φάρμακα με την εξωσωματική τώρα κανονικά θα έπρεπε να μη μπορούσα ούτε να αναπνέυσω απο τον πόνο. Έχοντας και εμπειρία μιας εγκυμοσύνης (άτυχης άλλα προχωρημένης), μπορώ να σου πω ότι το στήθος μου πονούσε ήπια και μάλιστα άργησε να εμφανιστεί.

Χαλάρωσε και όλα καλά,

φιλιά :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νikol γεια σου κ απο εμενα εγω εχοντας κανει εξωσωματικη κ καθως ερχοταν ο καιρος για τη χοριακη εψαχνα να βρω σημαδια για εγκυμοσηνη,πρησμενο στηθος κ.τ.λ λοιπον ουτε στηθος πρηστηκε ουτε πονακια εχω ακομη κ τωρα που κλεινω σε λιγες μερες τον 8 μηνα απλα μονο που μεγαλωσε λιγακι ειχα κ αρκετο στηθος κ νομιζω καταλαβενεις...παντως τα συπτωματα σε καθε γυναικα ειναι διαφορετικα, ευχομαι ενα σπορακι να μεγαλωνει στην κοιλιτσα σου....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikol geia sou ki apo mena!eimai akribos stin idia katastasi me sena 16 mines prospatheia salpigografia prin ena mina,mono pou den kano therapeia giati o giatros mou leei oti eimai mikri kai thelei na perimeno ligo akoma:((poso akoma?anyway i koumpara einai eggyos 1,5 minon kai otan mou eipe oti eixe kathisterisi ti rotisa gia to stithos...mou leei oxi den me ponaei apla tin fagourize ligo kai ta mikra mpilakia pou exei giro apo ayto eixan diogothei ligo..mono ayto...sou eyxomai grigora me ena sporaki stin koilitsa sou kai na xsereis oti se katalabaino apolita!filakia(perimeno nea sou)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ.ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως είπαν και τα κορίτσια πριν δεν είναι όλοι οι οργανισμοί ίδιοι.

Αντε και με το καλό η χωριακή να δείξει τα αναμενόμενα.

Φιλιά και όχι άγχος (τώρα πώς γίνεται αυτό δεν ξέρω αλλά στο εύχομαι).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑς ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας όλες κοριτσάκια , όσες προσπαθούν σύντομα μανούλες όσες είναι ήδη, να χαίρονται τα μικρά τους.

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...