Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κοριτσακια μου...βοηθεια....σας παρακαλω!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσακια μου καλησπερα,πολυ χαρουμενη η σημερινη μερα ολο ευχαριστα:) Μακαρι καθε μερα να ναι ετσι μονο με ευχαριστα!!!!

Λοιπον καποιες ηδη ξερετε πως θα ξεκινησουμε την προσπαθεια με εξωσωματικη πλεον εφοσον δεν εγινε κατι εως τωρα φυσιολογικα δεν υπαρχει αλλος χρονος διοτι κινδυνευω για δευτερο εξωμητριο λογο των συμφησεων που εχει παλι η μια και μοναδικη σαλπιγγα που μου απεμεινε!!!

Εχω προβλημα ομως με το Ικα,ειναι ολα φουλ δεν προλαβαινω να περασω επιτροπη εως την επομενη βδομαδα (19.6 πρεπει να ξεκινησω τις daronda..

Ετσι πρεπει να τα αγορασω τα φαρμακα τα οποια κοστιζουν οσο και η εξωσωνατικη σχεδον...

Μηπως εχει καποια κοπελα περισσευουμενες ενεσεις gonal,daronda,proluton

μπας και μειωσω λιγο το κοστος???

Αχ να ναι καλα η πεθερα μου που μας βοηθαει κοριτσια....αλλιως...το ΙΚΑ ειναι μονο για να μας τυρανναει!!!

Αν μπορει εχει και θελει καποια κοπελα να με βοηθησει,θα χαρω πολυ!!!

Σας ευχαριστω και ευχομαι τα καλυτερα σε ολες μας αγαπες μου!!!

Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφτασε επιτελους η ωρα ε?συγκινηθηκα τωρα γιατι θυμηθηκα αυτα που μας εχεις πει μεχρι τωρα και ποσο ανυπομονουσες...

δεν μπορω να σε βοηθησω σ αυτο που ζητας,ελπιζω να μπορει καποια κοπελα να βοηθησει,αλλα θελω να σου ευχηθω μεσα απο την καρδια μου να πανε οοοοοοοολα καλα και να μεινεις εγκυουλα...

η παναγια μαζι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

εφτασε επιτελους η ωρα ε?συγκινηθηκα τωρα γιατι θυμηθηκα αυτα που μας εχεις πει μεχρι τωρα και ποσο ανυπομονουσες...

δεν μπορω να σε βοηθησω σ αυτο που ζητας,ελπιζω να μπορει καποια κοπελα να βοηθησει,αλλα θελω να σου ευχηθω μεσα απο την καρδια μου να πανε οοοοοοοολα καλα και να μεινεις εγκυουλα...

η παναγια μαζι σου...

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου,ευχομαι και σε σενα γρηγορα να εχεις ευχαριστα!!!!θα χαρω πολυ για σενα!!!!

Ναι εφτασε η ωρα κοπελα μου,επιτελους...αλλα ακομη και τωρα παιδευομαι...το ΙΚΑ δεν βοηθαει καθολου,ευχομαι να με βοηθησει καποια κοπελα οσο μπορει,οποιαδηποτε βοηθεια ειναι πολυτιμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ.

ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΕΤΣΙ ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΟΜΩΣ ΣΟΥ ΠΑΡΕΧΕΙ ΜΕΧΡΙ 3 ΚΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΣΠΕΡΜΑΤΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΩΟΘΗΚΩΝ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RITADRI32 έγραψε:

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ.

ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΕΤΣΙ ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΟΜΩΣ ΣΟΥ ΠΑΡΕΧΕΙ ΜΕΧΡΙ 3 ΚΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΣΠΕΡΜΑΤΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΩΟΘΗΚΩΝ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.:kiss:

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου να χαιρεστε το μωρακισας!!!!

Ο γιατρος του ΙΚΑ μου ειπε να μου δωσει το κεντρο εξωσωματικης χαρτι για σπερματεγχυση και συνταγη για 2500 γκοναλ και νταροντα,και με σαλπιγγογραφια,υπερηχο και σπερμοδιαγραμμα να παω να μου τα γραψει αλλα οτι μετα θα εχω προβλημα με το ΙΚΑ στην πρωτη αδεια των 15 ημερων...

Αν παρω αυτα εστω και βρεθει και καποια κοπελα που να μην χρειαζετε τα δικα της θα με βοηθησει πολυ να καλυψω μεγαλο μερος αυτου του κοστους!!Να ναι καλα η πεθερα μου αλλα ποσα να μας δωσει και αυτη??

Μολις μου τα γραψει ο γιατρος που πρεπει να παω?παλι στο κεντρικο?η σε οποιοδηποτε φαρμακειο?Ξερεις την διαδικασια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΘΕΛΕΙΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕ ΜΕ ΤΗΝ niki.g ΜΕΛΛΟΣ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΓΙΑΤΙ ΕΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΧΑΡΙΖΕΙ ΕΝΕΣΕΙΣ ΓΚΟΝΑΛ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το ξερω,ειχαμε μιλησει θα μου τα στελνε Δευτερα και θα τα ειχα Τριτη αλλα απο την Κυριακη δεν την εχω βρει,της εχω στειλει και μνμ αλλα τιποτα και δεν εχω τηλ της..μηπως της ετυχε και κατι σοβαρο της κοπελας δεν ξερω...μηπως εχετε καποιο τηλ της??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...