Μετάβαση σε περιεχόμενο

Mia erwtisi...


Recommended Posts

ναι μωρε και εγω αυτο λεω,αλλα αυτο το μηνα ειπαμε να παρουμε τεστακια να δουμε ποτε θαχαμογελασει!! και επειδη ειχε αρχισει να γυαλιζει το ματι μας :P ,δεν περιμεναμε αλλο! παντως αυτο που λες για κοντα στην περιοδο συλληψη, αυτο το μηνα μολις τελειωσε η περιοδος την επομενη μερα ειχα πονους ωορηξιας(και φυσικα το εκμεταλλευτηκαμε 2 μερουλες!!) μακαρι μακαρι!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 82
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

χιιχχιιχιχιχιχιχιχι ασε καπως ετσι δεν πηρα χαμπαρι και εγω σημερα :P θα φρικαρει και ο σταυρουλης οπως φρικαρε και ο χρηστακος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχχαχααχαχ τελικα φιλεναδα ενα εχω να πω..... μια χαρα περναμε ..στο ονομα της προσπαθειας!!!! αιαχιιχααχιχιαιαιαιιχαιαχ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxa nai ontws oute k autoi paraponiountai oti eimaste kourasmenes i exoume ponokefalo!!!!Ase na xortasoun twra giati meta mas vlepw apo ti mia na thilazoume to mwro k apo tin alli to megalo mwro xaxaxxaxaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπα... τί γίνεται εδώ κορίτσια? Κατι για ξεζουμίσματα και τρελλίτσες διαβάζω. Σεμνάαααα... Στο mammyland είμαστε οχι στο sexyland. Πονηρούλες μου χορτάστε τώρα που έχετε και την επιλογή να κάνετε sex όταν θέλετε και όπου θέλετε γιατι μετά θα ψάχνετε την κατάλληλη ευκαιρία! άααα ξύπνησε το μωρό άααα πείνασε το μωρό κλπ κλπ... Τι λέμε πρωινιάτικα!

Rannini δεν πειράζει κουκλίτσα μου τον επόμενο μήνα σιγά μη στεναχωρηθούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...