Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικό τεστ' 'Ειμαι εγκυος !!


Recommended Posts

κουκλιτσα μου συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!!!!!ευχομαι ολα να κυλισουν ομαλα και σε 9 μηνες να κρατας το σπορακι σου αγκαλιτσα!!!!!!!:) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ:) :) :) ΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΣΗΜΕΡΑ 3 ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΑΥΞΑΝΟΥΜΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!

Μπράβο γλυκιά μου!!!!! Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και οταν έρθει με το καλό η ώρα να κρατήσεις ένα όμορφο και υγιές νινι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοπελα μου με το καλο να παρεις το νινακι σου στην αγκαλια σου να εχεις μια πολυ πολυ ομορφη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΤΩΡΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά-πολλά συγχαρητήρια! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις κορίτσι μου! Μπράβο σου! Και προσπάθησε να διώξεις τις άσχημες σκέψεις σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια καλή μου!!!

Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και σε 9 μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου 1 υγιέστατο μπεμπάκι!

&γω Κύπρο μένω και συγκεκριμένα Λευκωσία!

Καλό κουράγιο με τη ζέστη :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κακώς, να αποβάλεις αμέσως τις κακές σκέψεις γιατί τώρα θα βιώσεις την καλύτερη περίοδο της ζωής σου!:woohoo:

Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωράκι. Με το καλό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι και εγώ με την σειρά μου τα καλύτερα ... που έρχονται...

Μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα υγιές αγγελουδάκι στην αγκαλιά σου !

Αχ πόσο μου αρέσει η Κύπρος... Να φανταστείς σκεφτόμασταν με τον άντρα μου να μείνουμε μόνιμα εκεί...

Πρώτα όμως θα πρέπει να βρούμε δουλειά... Αχ ζηλέυω !

Καλή επιτυχία και πάλι σε όλα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελω να σας ευχαριστήσω όλες για τις ευχες σας! Ειναι απίστευτο το πως μου αλλαξατε την διάθεση:) Θελω και εγω με τη σειρα μου σε όσες εγκυμονουν με το καλό να κρατησουν το μωρακι τους και στις υποψήφιες μανούλες με το καλο τα ευαριστα νεα:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...