Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ??


Recommended Posts

Γεια σε ολους! ειναι η πρωτη φορα που στελνω μηνυμα και πραγματικα χρειαζομαι τη βοηθεια σας..εχω 4 μερες καθυστερηση. εχω καποια συμπτωματα οπως ζαλαδα, κοπωση χωρις να υπαρχει καποιος λογος και στομαχικες διαταραξεις εδω και μια βδομαδα. Εκανα 2 τεστ εγκυμοσυνης πριν απο 2 μερες.Το πρωτο βγηκε αρνητικο. το 2ο απλα το επιβεβαιωσε...μηπως εκανα πολυ νωρις τα τεστ και δν ειναι εγκυρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ MANTHY22.ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ.ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΟΛΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΕΙΧΑ.ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΝΩΡΙΣ ΑΦΟΥ ΗΔΗ ΕΙΧΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΑΝ ΟΧΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΙΤΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΙΣ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ 6 ΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ.ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΣ ΕΝΗΜΕΡΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA DIAFWTISTE ME LIGAKI SAS PARAKALW...POTE KSEKINANE TA SYMPTWMATA THS EGKYMOSYNHS? EXEI PRISTEI TO STH8OS MOY, EXW YPNHLIA, PIESI PESMENH KAI DN MPORW NA KAPNISW OYTE ENA TSIGARO AN KAI KAPNISTRIA KA8WS MOY PROKALEI TASH GIA EMETO...ME TO AGORI MOY PROSEXOYME GENIKWS..OMWS STIS GONIMES MERES KANAME SEX XWRIS PROFILAKSI...(MIN ME MALWSETE SAS PARAKALW)DN TELEIWSE MESA MOY. YPARXEI PERIPTWSI NA EIMAI EGKYOS? POSES PI8ANOTHTES YPARXOYN NA SIMBEI AVTO? MIPWS OL AVTA EINAI SHMADIA OTI 8A MOY ER8EI H PERIODOS?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου τα συμπτωματα περιοδου και εγκυμοσυνης μοιαζουν παρα πολυ......καλυτερα κανε μια χοριακη για να εισαι σιγουρη!!!!!!

φιλια!!!!!!και ευχομαι να βγει το αποτελεσμα που επιθυμεις!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσακι καλημερα και απο μενα

Συμφωνω με την Bourique .Mono μια χωριακη θα δειξει αν εισαι εγκυος.

Ευχομαι καλα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΤΕΣΤ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΑ ΘΕΩΡΩ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ,ΑΝ ΟΜΩΣ ΔΕ ΘΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από την δικιά μου εμπειρία με τα τεστ, δεν θα τα έλεγα αξιόπιστα σε καμία περίπτωση. Αν βιάζεσαι να μάθεις στα σίγουρα, τότε κάνε μια εξέταση β-χοριακής σε μικροβιολογικό εργαστήριο. Και τώρα να πας, το απόγευμα θα σου πουν την απάντηση.

Εύχομαι να'χεις το αποτέλεσμα που θέλεις! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...