Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χοριακή 16/6..παρεούλα εμείς που περιμένουμε νέα!


Recommended Posts

Poly!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβοοοοοοοοοοοοο:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer::cheer: :cheer: :cheer:

Χαρηκα τοοοοοοοοοσο πολυ! Τ Ε Λ Ε Ι Α !!!!!:silly: :silly:

Τι ομορφα νεα. Ολα καλα απο δω και περα σου ευχομαι.:)

Κοριτσια σας ευχαριστω για την ενθαρρυνση... αφηστε, μου χει φυγει η μαγκια.:dry:

Μην ξεχνατε ομως...περιμενουμε αλλη μια μετα απο μενα, την Νικολ! Ετσι?

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 203
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ POLLY!!!!:woohoo: ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!ΑΝΤΕ ΓΛΥΚΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΝΕΑ!!:) ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΝΑΠΤΕΡΩΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΥ.:);) ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΚΟΝΑΛ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andriani έγραψε:

NAI NAI NAI NAI!!! Είμαι έγκυος!!!!!

Λοιπόν, ο Ιούνιος είναι ο μήνας μας: Polly + Glyka, η σειρά σας κορίτσια, αύριο και μεθαύριο θα είναι η επισφράγιση του υπέροχου αυτού μήνα που ξεκίνησε και με τα καλά νέα της ΚΙΤΤΥ.

Θέλω αισιοδοξία και χαμόγελα..ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΕΝΝΕΑ ΜΗΝΕΣ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΗΡΕΜΑ, ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!!!!

Μπράβοοοοο κοπέλα μου!! Να έχεις μια υγιή κι ήρεμη εγκυμοσύνη!! Με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

polly έγραψε:

Yupi, yupi, yupi, κορίτσια είναι γεγονός είμαι έγκυος και η χοριακή μου πολύ καλή. Την Παρασκευή επαναλαμβάνω.

Εύχομαι σε όλες μας καλή πορεία στην εγκυμοσύνη με ηρεμία ευτυχία και όνειρα.

:laugh:

Μπράβο βρε κορίτσια!! Τέτοια ν'ακούμε... Συγχαρητήρια κοριτσάρα μου!! Με το καλό!! Μια υγιή κι ήρεμη εγκυμοσύνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ Η ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

polly έγραψε:

Yupi, yupi, yupi, κορίτσια είναι γεγονός είμαι έγκυος και η χοριακή μου πολύ καλή. Την Παρασκευή επαναλαμβάνω.

Εύχομαι σε όλες μας καλή πορεία στην εγκυμοσύνη με ηρεμία ευτυχία και όνειρα.

:laugh:

συγχαρητηρια κουκλα μου.......χαιρομαι πολυ για εσας!!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αντε γλυκα αυριο με τα δικα σου ευχαριστα νεα!!!!!!!!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου μπράβο σας!

Δεν έχουμε ξαναμιλήσει αλλά παρακολουθώ μέρες την αγωνία σας και περίμενα και εγώ να μάθω τα νέα σας και τα αποτελέσματα.

Είμαι πολύ συγκινημένη γιατί ακριβώς πριν λίγους μήνες είχα και εγώ τα ίδια άγχη και αγωνίες με εσάς για την εξωσωματική μου και μου φέρετε πολύ γλυκές αναμνήσεις!.

Μπράβο και στις δύο σας. Με το καλό και το τρίτο κορίτσι της παρέας μας να μας πεί τα ευχάριστα αύριο.

Γιατί ξέρετε τι λένε....... τα καλά πράγματα τριτώνουν!!!!!!!:) :laugh:

Μια μεγάλη αγκαλιά σε όλες σας και συγχαρητήρια.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Ευχομαι να χεις μια τελεια ηρεμη απροβληματιστη εγκυμοσυνη με ενα δυο τρια γερα μωρακια αγκαλιτσα σου Πολυ μου!!!!!!!!!!!!

Αχ κοριτσακια μου χαρηκα παρα παρα πολυ αυτες τις μερες μονο τετοια γινεται να χουμε???

Αυριο ξεκιναω κ γω τις Daronda....Καλη μου αρχη λοιπον και ευχομαι τον επομενο μηνα κ γω να σας ανακοινωσω ευχαριστα!!!!!

Αντε Γλυκα μου μια μερουλα εμεινε...σου ευχομαι αγαπη μου το τελειο αποτελεσμα!!!!!!!!!!

Περιμενουμε με αγωνια....

Φιλακια:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

POLLY MOY ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ! :laugh:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΕΝΝΙΑ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.

Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.

ΓΛΥΚΑ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ.ΕΝΤΑΞΕΙ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ,ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ. :laugh:

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...katerina... έγραψε:

Συγχαρητηριααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Ευχομαι να χεις μια τελεια ηρεμη απροβληματιστη εγκυμοσυνη με ενα δυο τρια γερα μωρακια αγκαλιτσα σου Πολυ μου!!!!!!!!!!!!

Αχ κοριτσακια μου χαρηκα παρα παρα πολυ αυτες τις μερες μονο τετοια γινεται να χουμε???

Αυριο ξεκιναω κ γω τις Daronda....Καλη μου αρχη λοιπον και ευχομαι τον επομενο μηνα κ γω να σας ανακοινωσω ευχαριστα!!!!!

Αντε Γλυκα μου μια μερουλα εμεινε...σου ευχομαι αγαπη μου το τελειο αποτελεσμα!!!!!!!!!!

Περιμενουμε με αγωνια....

Φιλακια:laugh:

Κορίτσι μου, καλή αρχή σου εύχομαι, να είσαι αισιόδοξη και να περιστοιχίζεσαι από άτομα με θετική ενέργεια..στο λέω γιατί εκτός από τους δικούς μου ανθρώπους, τα κορίτσια σε αυτό το φόρουμ με βοηθήσανε πάρα πολύ αυτή τη δύσκολη περίοδο, περισσότερο από όσο μπορούσα να φανταστώ! Να μας ενημερώνεις και γράφε και ότι περνάει από το μυαλό σου, όλο και κάποια ιδέα θα έχουμε που θα σε κάνει να αισθανθείς καλύτερα! Περιμένουμε νέα σου, έτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Polly συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου :) Ευχομαι να πανε ολα καλα και σε εννια μηνες να κρατας ενα γερο μωρακι:cheer:

Γλυκα μου περιμενουμε τωρα τα δικα σου ευχαριστα νεα:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν το πιστεύω!

Τι καταιγισμός ευχάριστων νέων είναι αυτός!

Μπράβο κουκλίτσες μου!

Συγχαρητήρια... Όλα με το καλό να εξελιχθούν και σε 9 μήνες να κρατάτε στην αγκαλίτσα σας τα υγιέστατα μωράκια σας!

Γλύκα... Και στα δικά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Polly μου :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α Α Α Α!!!!

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

Γλυκούλιιιιιιιι περιμένουμε και τα δικά σου ευχάριστα!!!!!!!!!!!!

Μπράβο βρε κορίτσια!!!

Μου φτιάξατε τη διάθεση!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andriani έγραψε:

...katerina... έγραψε:

Κορίτσι μου, καλή αρχή σου εύχομαι, να είσαι αισιόδοξη και να περιστοιχίζεσαι από άτομα με θετική ενέργεια..στο λέω γιατί εκτός από τους δικούς μου ανθρώπους, τα κορίτσια σε αυτό το φόρουμ με βοηθήσανε πάρα πολύ αυτή τη δύσκολη περίοδο, περισσότερο από όσο μπορούσα να φανταστώ! Να μας ενημερώνεις και γράφε και ότι περνάει από το μυαλό σου, όλο και κάποια ιδέα θα έχουμε που θα σε κάνει να αισθανθείς καλύτερα! Περιμένουμε νέα σου, έτσι?[/quote:3ip6p0x2]

Να σαι καλα αγαπη μου,ευχομαι ειλικρινα ολα να πανε τελεια σε ολες σας!!!!!Σιγουρα θα σας ενημερωνω για ολα αυτο ειναι βεβαιο!!!!

Εχω ενα ενδοιασμο για το πως θα κανω τις ενεσεις αλλα ενταξει θα τα καταφερω!!Πιστευω δηλαδη..

Φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδα μην έχεις κανένα ενδιασμό για τις ενέσεις.

Πραγματικά στο λέω ότι είναι πιο εύκολες και ανώδυνες από ότι ακούγονται.

Και στο λέω εγώ που φοβόμουν τρελά τις ενέσεις!

Μόνη μου τις έκανα και όλα καλά!

Καλή επιτυχία και θετική ενέργια.

Φιλάκια πολλά και ότι χρειαστείς είμαι δίπλα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκά μου κοριτσάκια

σας ευχαριστώ τοσο πολυ για τις ευχές σες, τη σιγουρια και τη στηριξή σας ολες αυτές τις δύσκολες και ψυχοφθόρες μέρες.:dry:

Ειλικρινά εμπαινα στο μαμμυ και ρουφουσα θετική ενεργεια και δύναμη.:)

Κανένας άλλος, ουτε καν οι πιο κοντινοί μου άνθρωποι (με μόνη εξαιρεση τη μικρή μου αδελφή και ελαφρως τον αντρα μου )κατάφερε να καταλαβει τι περνούσα και να βοηθήσει καπως...:S Αρκετοι προσπάθησαν βεβαια ...

Αυριο το πρωι πάω για τη χοριακη... ελπιζω, αχχχχχ ποσο πολυ το ελπίζω, το επόμενο μηνυμα που θα σας γράψω να ειναι χαρούμενο.:unsure:

Φιλια πολλά σε ολες σας καλες μου φιλεναδιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικά κοριτσια

το συγκεκριμένο πόστ είναι πολύ συγκινητικό!!!!!!!!!!!

τα νεα σας είναι φανταστικά!!

Πόλυ σου εύχομαι μια τελεια εγκυμοσύνη!!!!

Μεσα από την καρδια μου να ακουσουμε τα ιδια και από τη Γλύκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα μου, περιμένω με πολύ ανυπομονησία να μας πεις τα καλά νέα αν κ είμαι σίγουρη ότι θα μας ανακοινώσεις εγκυμοσύνη.....

Μπαίνω μόνο κ μόνο για τα δικά σου νέα.....μη μας ξεχάσεις!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω πω !!!!!!!!!!! :woohoo:

Τι πολλά κάλα νέα μαζεμένα!!!!!!!!!!:laugh:

Κορίτσια να πάνε όλα καλα και να χαιρόμαστε τις εγκυμοσύνες μας!!!!

Γλύκα περιμένουμε τα νέα σου!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα! όχι βρε κορίτσια επαρχεία είμαι και γω. Και τόσο παίρνουν όλοι οι γιατροί εδώ πάνω κάτω, απ' ότι ξέρω από φίλες μου που έχουν άλλους γιατρούς.  Τι να πω....μάλλον σε κάθε περιοχή ανάλογα πόσοι είναι έχουν και άλλο κοστολόγιο.  
    • Καλημέρα κορίτσια..τι κάνετε; Ο καιρός τι φάση; ζέστη είχαν πει και εδω Αθήνα σήμερα είμαι με ζακέτα και μια μουνταμάρα.. Και εγώ 50 δίνω για το ΠΑΠ που σε αυτή την τιμή περιλαμβάνεται το ΠΑΠ, ο κολπικός υπέρηχος και η ψηλάφηση..το λέω γιατί ο πρώτος γιατρός που είχα από μικρή  μου έπαιρνε πότε 50€ πότε 70€ μόνο για να πάρει το δείγμα του ΠΑΠ..και να τονίσω ότι ούτε καν στο ιατρείο του..πήγαινα εγώ στο ιδιωτικό νοσοκομείο που συνεργαζόταν μου έπαιρνε δείγμα και γεια σας..άντε να έκανε 5 λεπτά  φυσικά τον άλλαξα νωρίς και ηρέμησα..σε ερώτηση μου πριν χρόνια για να μου γράψει εξετάσεις πριν ξεκινήσω προσπάθειες για παιδί (έστω τις βασικές ορμονολογικές) μου είχε πει μείνε έγκυος πρώτα και μετά θα κάνουμε όλες τις εξετάσεις  ε είχαμε Thank You Next 👋
    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...