Μετάβαση σε περιεχόμενο

ειμαι εγκυος!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

μετα απο μια επιτυχημενη εξωσωματικη με την οποια απεκτησα τα διδυμακια μου ειμαι για πρωτη φορα φυσιολογικά εγκυος μετα απο 13 χρονια γαμου!!!!δεν εχω ιδεα πως εγινε γιατι ακομα και πριν την εξωσωματικη και ενω ειχαμε επαφες με προγραμμα και προγραμματισμενη ωορρηξια και με σπερματεγχυσεις και , και , και.....ποτε δεν εμηνα εγκυος. πιστευω πως ειναι ενα δωρο Θεου κατι γαι το οποιο παρακαλουσα μερα , νυχτα ΟΛΑ αυτα τα χρονια:) .

για το λογο αυτο ηθελα να το μοιραστω μαζι σας και να πω σε ολες οσες προσπαθουν να μην το βαζουν κατω. Αν εχουν πιστη και υπομονη μια μερα οταν ισως θα το εχουν ξεγραψει απο το μυαλο τους θα ερθει και δεν θα το πιστευουν.

εμεις δεν μπορουμε ακομα να το πιστεψουμε και αναρωτιωμαστε πως εγινε:blush: :blush: :blush:

ευχομαι μονο ολα να πανε καλαγιατι δεν σας το κρυβω ανυσηχω πολυ ισως περισσοτερο και απο οταν εκανα την εξωσωμματικη. καντε μια ευχη για μενα. εισαστε το γουρι μου.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι υπέροχα νέα!!!:woohoo:

Γλυκιά μου είναι φοβερό αυτό που σας συμβαίνει!Μετά το διπλό δώρο έρχεται άλλο ένα μωράκι να ολοκληρώσει την ευτυχία σας!:laugh:

Με το καλό να υποδεχτείτε το νέο μέλος!

Πόσο είναι τα διδυμάκια σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο,μπραβο,μπραβο!!!!!Συγχαρητηρια και με το καλο!!!!!Ειδες το αγχος τι κανει?θα χαλαρωσες φαινεται και ...τσουπ,νατο το μωρο!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

toniantoni οχι μια αλλα πολλες ευχες αγαπη μου για μια καλη κ ηρεμη εγκυμοσηνη:) με το καλο αγαπη μου ειμαι κ εγω μια απο τις κοπελες που μετα απο εξωσωματικη κ περιμενω σε κανενα μηνα περιπου το μπεμπακο μου, χαιρομαι παρα πολυ οταν μετα απο κατι τετοιο ερχονται φυσιολογικα τα επομενα μωρακια...:lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Toniantoni σου εύχομαι τα καλύτερα!

Υγεία κι ευτυχία για σένα και τα παιδάκια σου, ....και τα τρία!

Όλα θα πάνε καλά!

Έχεις την θετική μας ενέργεια και την απεριόριστη αγκαλιά μας!

Πόσο εβδομάδων είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ όλες. ειμαι περιπου 5 εβδομαδων. πολυ νωρις ακομα:dry: :dry: νομιζω πως μετα τον 3ο μηνα θα ειμαι πιο ηρεμη.

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sigxaritiriaaaa

me to kalo...

eides to agxos ti kanei...to exo ksanakousei ayto meta tin eksosomatiki...

exo akousei k mia alli periptosi pou mia kopela de mporouse na kanei paidia k oiothetise ena moraki..k meta apo xronia emeine egkios xoris kamia boitheia...

na prosexeis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α ! ! !

Εύχομαι όλα να πάνε καλά και σε λίγους μήνες

να κρατήσεις αγκαλίτσα το τρίτο σου νινί!!!

Έχεις τις θερμότερες ευχές μου για μια

υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια toniantoni!!!!

Τα νέα που μας φέρνεις είναι υπέροχα και με μήνυμα αισιοδοξίας!

Όλα με το καλό να γίνουν!

Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

toniantoni έγραψε:

μετα απο μια επιτυχημενη εξωσωματικη με την οποια απεκτησα τα διδυμακια μου ειμαι για πρωτη φορα φυσιολογικά εγκυος μετα απο 13 χρονια γαμου!!!!δεν εχω ιδεα πως εγινε γιατι ακομα και πριν την εξωσωματικη και ενω ειχαμε επαφες με προγραμμα και προγραμματισμενη ωορρηξια και με σπερματεγχυσεις και , και , και.....ποτε δεν εμηνα εγκυος. πιστευω πως ειναι ενα δωρο Θεου κατι γαι το οποιο παρακαλουσα μερα , νυχτα ΟΛΑ αυτα τα χρονια:) .

για το λογο αυτο ηθελα να το μοιραστω μαζι σας και να πω σε ολες οσες προσπαθουν να μην το βαζουν κατω. Αν εχουν πιστη και υπομονη μια μερα οταν ισως θα το εχουν ξεγραψει απο το μυαλο τους θα ερθει και δεν θα το πιστευουν.

εμεις δεν μπορουμε ακομα να το πιστεψουμε και αναρωτιωμαστε πως εγινε:blush: :blush: :blush:

ευχομαι μονο ολα να πανε καλαγιατι δεν σας το κρυβω ανυσηχω πολυ ισως περισσοτερο και απο οταν εκανα την εξωσωμματικη. καντε μια ευχη για μενα. εισαστε το γουρι μου.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΤΙ ΩΡΑΙΑ Κ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ 'Η ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΤΩΡΑ!!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΛΦΑ Κ ΤΟ ΩΜΕΓΑ!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ!!!!! ΟΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΠΡΟΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΧΑΡΑΞΕ Η TONIANDONI!!!!!! ΕΙΘΕ!!!!! ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!! ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!!:P:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονιαντονι μου τι υπεροχα νεα ειναι αυτα?Μπραβο κοπελα μου,ειδες που ελεγες οτι δεν εισαι καη μανουλα?Ο Θεος σου απαντησε οτι εισαι τελεια μανουλα με αυτο το δωρο αγαπη μου!!!

Συγχαρητηριααααα να χεις μια τελεια εγκυμοσυνη κοπελα μου!!!!

Φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!Εύχομαι να έρθει με το καλό εκείνη η ώρα που το πέμπτο μέλος της οικογένειας σας θα σας ανταμώσει και η ευτυχία θα γεμίσει τις καρδιές σας!Σου εύχομαι κάθε ευτυχία. Υγεία και καλή τύχη για τα παιδάκια σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μου συγχαρητηρια!!!μπραβο που το μοιραστηκες μαζι μας καθως ειναι και ενα μαθημα για πολλες κοπέλες απο δω...πιστη και δυναμη πανω απ ολα!!και οχι αγχος!!ξερω πολλες τετοιες περιπτωσεις!!μετα απο πολλα χρονια και πολλους αγωνες αφου πηραν αποφαση οτι δεν γινοταν τιποτα..αφεθηκαν και τοτε το σπορακι τους ηρθε κατευθειαν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...