Μετάβαση σε περιεχόμενο

Να και οι μπομπονιέρες μας


elpi76

Recommended Posts

Πολυ ωραιες οι μπομπονιερες σας... και για τους μικρους και για τους μεγαλους... μπραβο σας... με το καλο η βαπτιση... φιλακια πολλα...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ/ΚΑΝΑΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ,ΦΙΛΑΚΙΑΑΑ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχουυυυ αγχωθηκα τωρα!!!! εμενα ειναι 12ιουλιου κυριακη και ακομα δεν εχουμε αποφασισει που θα δεσουμε τα κουφετα:blink: :blink: :blush: :blush:

πωπω....αντε να μπριζαρω λιγο τον κωστα γιατι πολλυ χαλαρος το παιζει και δεν μου αρεσει!!!!!!

θα σας ανεβασω και εγω να δειτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpi76 έγραψε:

Και για μικρούς

kkkkkkkkk.jpg

Σας αρέσουν ????

α!!!!!!!!!!και εμεις παρομοιες μπουμπουνιερες ειχαμε.....απλα ηταν ημερολογιο αλλα ειχαν ζωακια αντι του πριγκηπα.:)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πολύ όμορφες και για τους μεγάλους και για τους μικρούς!! Πολύ ωραίες!!! Με το καλό η βάφτιση και να σου ζήσει το μωράκι! Υγεία πάνω απ'όλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραιες!μ'αρεσει που βαζεις χωριστες για μεγαλους κ μικρους.αυτες για τα μικρα και γω τις γλυκοκοιταγα για τη δικη μας βαπτιση.Με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...