Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΑΡΟΣ ΕΜΒΡΥΟΥ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 33η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ DOPPLER. ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ. ΒΑΡΟΣ ΕΜΒΡΥΟΥ 1.691 g.

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΣΕ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΠΑΝΕΛΕΓΧΩ. :( ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε εμενα την προηγουμενη βδομαδα μου ειπε ο γιατρος οτι θα ειναι σχετικα μεγαλο στην 35 βδομαδα 2500 κιλα αλλα εγω φυσιολογικο το βρισκω

Το πολυ πολυ να γεννηθει μεχρι τις 40 βδομαδες 3500 κιλα

Ο καθε γιαρος εχει τις αποψεις του αν και νομιζω οτι εχεις ακομα χρονο να παρει το μωρο σου βαρος

Αυτο ειναι + - 200 γραμμαρια

Μην ανυσηχεις στην χειροτερη περιπτωση το μωρακι σου θα γεννηθει στα 3 κιλα κοντα που κι αυτο θεωρηται φυσιολογικο βαρος εξαλλου η εκτιμηση του βαρους του μωρου δεν ειναι ακριβης

1700 γραμμαρια για την 33η βδομαδα μια χαρα μου φαινονται μην ξεχνας οτι παιρνει 250 γραμμαρια την βδομαδα απο εδω και περα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ,ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΤΟΥ.ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΓΙΓΑΝΤΑΚΙΑ;;ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ!ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΙ ΑΠΟΚΛΙΣΕΙΣ ΤΟΥ ΥΠΕΡΗΧΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΕΣ!ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 3100 ΤΟ ΠΟΛΥ!Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΕΣΚΑΣΕ...ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3750!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!

ΚΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 33 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 2 ΗΜΕΡΩΝ!ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΤΟΝ ΖΥΓΙΣΕΙ.ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 1900 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ.ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 29Η ΕΒΟΜΑΔΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ.ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΤΡΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΣ!!!!ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ;;;ΔΕΝ ΞΑΝΑΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ.ΜΟΥ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aντε καλε μην ανησυχεις..:)

Μια χαρα ειναι το βαρος μπεμπουλη σου.

Δεν ειναι αναγκη να βγει τεραστιος! Σημασια εχει να ειναι γερος.

Εμεις πριν 3 μερες (35 βδομ + 5 μερ.) ειμασταν 2560g.

Μια χαρα ειναι ολα μη βαζεις στο μυαλο σου τιποτα κακο.:)

Φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...