Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ MAMMY


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια.

Άνοιξα αυτό το θέμα γιατί θέλω να σας πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλες σας. Εμφανίστηκα στο mammyland πριν απο σχεδόν ένα χρόνο και με αγκαλιάσατε όλες. Πριν ένα χρόνο περίπου έμαθα για την προηγούμενη εγκυμοσύνη μου που δυστυχώς δεν προχώρησε και το μωράκι μου έγινε ένα υπέροχο αγγελάκι που ο Θεούλης το ήθελε κοντά του και δεν τον αδικό γιατί θα είναι ένα υπέροχο αγγελάκι. Ξέρω ότι από εκεί ψηλά με προσέχει και με φυλάει και εμένα και την αδερφούλα του που έρχεται σε λιγάκι.

Όταν απέβαλα τα έβλεπα όλα μαύρα και δεν ήθελα να πιστέψω ότι κα΄ποια στιγμή θα έρθει ένα άλλο μωράκι ξανά στην ζωή μου.Όλες εσείς όμως τότε με αγκαλιάσατε και μου απαλείνατε τον πόνο και μου λέγατε ότι θα έρθει σύντομα το αδερφάκι του, αν και εγώ τότε δεν το πίστευα καθόλου.

Και να ένα χρόνο σχεδόν μετά είμαι στον 7ο μήνα και περιμένω τον Αύγουστο την γλυκιά μου μπεμπούλα. Σας ευχαριστώ όλες μέσα απο την καρδιά μου και σας αγαπώ πολυ!!!!

:) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ μου δεν σε ξέρω,ούτε έζησα αυτή την άσχημη εμπειρία σου!Σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου μια υγιέστατη μπουμπού!:laugh:

Πιστευω οτι είσαι ένα πολύ δυνατό παράδειγμα για τα κορίτσια που τα μωράκια τους έγιναν αγγελάκια.Ελπίζω να βρεθούν όλες οι κοπέλες που έχουν χάσει μωράκι στην θέση σου!

Φιλάκια πολλά

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ λενακι μου καλο μου λενακι :) .Με το καλο ματακια μου να ερθει η κορουλα σου στον κοσμο να δςσει ο θεουλης να ειναι ενα γερο και δυνατο παιδι που θα σας χαρισει απεραντη ευτηχια.Σου ευχομε τα καλυτερα λενακι μου στην ζωη σου :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me to kalo thn mpempoylina sas!!!:cheer:

....perasan ta zoria kai bghkes dynath......

mprabo soy....kai na pernoyn kai tharros ta koritsia poy isws pernane kati analogo kai nomizoyn pws ola teleiwnoyn ekei...

............meta thn kataigida bgainei ololampros o hlios........:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ςυχαριστώ και πάλι κοριτσάκια μου για τις ευχές σας....

savropinguinos, mwro να είσαστε καλά γλυκά μου κοριτσάκια.

hope_89 δεν δε ξέρω ακόμα αλλά η ιστορία σου μου είναι γνωστή και πρέπει να νιώθεις πολύ περήφανη για την απόφαση που πήρες να μεγαλώσεις την ζουζουνίτσα σου και μπράβο σου.

moussa μου εσύ ήσουν τότε από τα κορίτσια που μου έλεγες ότι θα έρθει κάποια στιγμή το αδερφάκι του και δεν το πίστευα, σε ευχαριστώ πολύ πολύ...

είστε υπέροχες όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κοριτσάκι μου να υποδεχτείς το μωράκι σου!! Εγώ δεν ήμουνα πριν ένα χρόνο μέλος, δεν γνωρίζω και πολλά για την ιστορία σου, αλλά εύχομαι αυτό το αγγελάκι να σας προστατεύει πάντα!! Υγεία πάνω απ'όλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

falassarna έγραψε:

me to kalo thn mpempoylina sas!!!:cheer:

....perasan ta zoria kai bghkes dynath......

mprabo soy....kai na pernoyn kai tharros ta koritsia poy isws pernane kati analogo kai nomizoyn pws ola teleiwnoyn ekei...

............meta thn kataigida bgainei ololampros o hlios........:)

πραγματικά γλυκιά μου falassarna κάποια στιγμή αργά ή γρήγορα έρχεται πάντα ο ήλιος ακόμα πιο λαμπρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

Με το καλό κοριτσάκι μου να υποδεχτείς το μωράκι σου!! Εγώ δεν ήμουνα πριν ένα χρόνο μέλος, δεν γνωρίζω και πολλά για την ιστορία σου, αλλά εύχομαι αυτό το αγγελάκι να σας προστατεύει πάντα!! Υγεία πάνω απ'όλα!!

σε ευχαριστώ πολύ dalia μου και εύχομαι και σε σένα με το καλό να έρθει το γλυκό σου μωράκι στην αγκαλίτσα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ έγραψε:

hope_89 δεν δε ξέρω ακόμα αλλά η ιστορία σου μου είναι γνωστή και πρέπει να νιώθεις πολύ περήφανη για την απόφαση που πήρες να μεγαλώσεις την ζουζουνίτσα σου και μπράβο σου.

Λενάκι μου για εμάς ήταν αυτονοητο.;) Κάναμε οτι κάνουν όλοι οι σωστοί γονείς αυτού του πλανήτη.:) Πάντως σε ευχαριστώ πάρα πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

ΛΕΝΑΚΙ έγραψε:

Λενάκι μου για εμάς ήταν αυτονοητο.;) Κάναμε οτι κάνουν όλοι οι σωστοί γονείς αυτού του πλανήτη.:) Πάντως σε ευχαριστώ πάρα πολύ![/quote:2pjo1vvm]

καλά κάνατε κοριτσάκι, είναι η καλύτερη εντύπωση που θα μπορούσατε να πάρετε... να είστε πάντα καλά και να χαιρόσαστε την γλυκιά ζουζούνα σας. ανυπονώ να πάρω στην αγκαλιά μου και το δικό μου μωράκι και να είναι δυνατό και γερό. να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι να είσαι πάντα καλά με το ζουζούνι σου που έρχεται και τον άντρούλη σου και να έχεις μια υπέροχη γέννα!!

Πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Σου εύχομαι να είσαι πάντα καλά με το ζουζούνι σου που έρχεται και τον άντρούλη σου και να έχεις μια υπέροχη γέννα!!

Πολλά φιλιά!

σε ευχαριστώ πολύ πολύ σισσιώ μου και εσύ να χαίρεσαι το όμορφο ζουζούνι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου να σου ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου

με το καλό να ανταμώσεις με την κοράκλα σου!!!!

Όλα καλά θα πάνε και θα κρατάς κι εσύ το αυγουστιάτικο

bebe sou στην αγκαλιά σου και θα'ναι σαν παραίσθηση, σαν όνειρο!!!!

Ένα γυκό όνειρο που δεν τελειώνει ποτέ και γίνεται όλο και καλύτερο!

Και κάτι ακόμα που το λέω πλέον σε όλες όσες πρόκειται να γεννήσουν -γέννησα πριν ένα μήνα.

Κοίτα να απολαύσεις την κάθε στιγμή της γέννησης της κόρης σου.

Είναι μαγεία, συναισθήματα που δεν υπάρχουν λέξεις να τα περιγράψεις,

είναι μια ολοδική σου και της μπέμπας, ρούφατη μέχρι και το τελευταίο δευτερόλεπτο....... και αν γίνεται ζήτα από τη μαία να βάλει το παιδί

σου μόλις γεννηθεί στο στήθος σου!!!!

Να' στε καλά μαμά και κόρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΛΕΝΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κ ΕΓΩ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΣΤΟΝ 2 ΜΗΝΑ Κ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!!!!!!!ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ,ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ:) ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι με το καλό να γεννήσεις το νινί σου!

Είχα κι εγώ μια ατυχία πριν 3 μήνες και έχασα

το νινάκι μου...

Συμφωνώ με αυτά που λές...

Το δικό σου το αγγελάκι παίζει με το δικό μου

και περνάνε φανταστικά δίπλα στο θεούλη!!!

Εσένα σου έστειλε την αδερφούλα του, εγώ είμαι στην

αναμονή αλλά ξέρω οτι όπου να'ναι θα μου έρθει κι εμένα!;)

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν φαντάζεσαι πόσο κουράγιο πήρα από το μήνυμα σου. Εγώ έχω ένα γιό 12 μηνών και πριν από ένα μήνα έχασα ένα αγγελάκι.

Με εμψύχωσε η ιστορία σου...

Να είσαι καλά και με το καλό να υποδεχθείς το κοριτσάκι σου...

Εύχομαι να έχω την δική σου τύχη γιατί θέλω πολύ να κάνω και δεύτερο μωρό και με έριξε απίστευτα η αποβολή...

Φιλάκια και να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ Κ Η ΗΡΕΜΙΑ!!!!! ΜΗΝΥΜΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΑΚΙ!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου γεια σου κ απο εμενα,δυστηχως δεν γνωριζω την ιστορια σου μαλον δεν ημουν τοτε μελος στο μαμυ,αλλα χαρηκα παρα πολυ διαβαζοντας τωρα πως μετα απο καποια ατυχια (αν μου επιτρεπεις τη λεξη) τωρα εισαι πολυ καλυτερα κ περιμενεις να κρατησεις αγκαλια την μπεμπουλα σου,το μυνημα σου δινει πολυ δυναμη κ κουραγιο σε ολα τα κοριτσια που εχουν περασει κατι παρομοιο δυστηχως,μπραβο σου....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...