Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

μπραβο κοπελιτσα μου,ευχομαι οοοοολα να πανε καλα,ηρεμια κια ξεκουραση απο δω και περα ε???φιλακια κοριτσι μου και πες μας λεπτομεριες βρε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!! :) :) :) αχ τι μαγεια που ειναι να βλεπουμε αυτα τα ευχαριστα!!!!!!!!!!! υγεια κοπελα μου σε σενα και στο μωρουλινι-μικρουλινι σου!!!!! ολα να πανε τελεια ΥΓΕΙΑ !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελάρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και εγώ στην 5η εβδομάδα είμαι! :):)

Σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη και όταν με το καλό έρθει η ώρα να κρατήσεις ένα υγιέστατο μωράκι!!!!!!

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΡΟΧΕΣ.

MARYLOU 28 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.

ΜΠΟΥΡΙΚ ΕΙΧΑ ΧΑΘΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΜΗ.

ΑΠΛΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΕΜΕΤΟΥΣ, ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ,ΖΑΛΑΔΕΣ Κ ΑΤΟΝΙΑ.:(:S:blink:

ΑΧ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!!!!! ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΑ ΜΟΥ! ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΛΟΓΩ ΤΡΕΞΙΜΑΤΩΝ! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ! ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

;) ;) ;) τελειο νεο -υπεροχο- να εισαι καλα και να προσεχεις τον εαυτο σου ενα παραπανω τωρα,και να απολαυσεις αυτην την περιοδο της ζωη σου σου!!!!! ευχες να πανε ολα καλα!!!!! ολα με το καλο!!!! η επομενη παρακαλω!!!!!!!!!!! αντε να κοντευουμε ολες...κι ας μην το ξερουμε στην αρχηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P :P :P:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...