Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ευχομαι να συνεχισουν ολα να πηγαινουν καλα!!!Και με το καλο να ερθει η ωρα να παρεις και την ζωουλα σου αγκαλιτσα!!!Καλη συνεχεια!!Να σαι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΓΕΜΑΤΟ ΥΓΕΙΑ, Κ ΟΣΕΣ ΟΧΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!

αχ να και κατι ευχαριστο,αυτες τις μερες μαυρισε η ψυχη μου μ αυτα που συνεβησαν εδω στο mammy μας...

ευχομαι να ακουμε ολο τετοια απο εδω και περα,να εισαι καλα και να χαρεις την εγκυμοσυνη σου οσο περισσοτερο μπορεις.!!!

φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BRAVO!!!!!!!!!!

με το καλο το μωρακι σου!!!! ολα να πανε καλα, να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη και συντομα να εισαι η ποιο ευτυχησμενη μανουλα του κοσμου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lesaki έγραψε:

ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

:) :) :) :) :)

μπραβο κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!ποσο καιρο εχουμε να σε δουμε;;;;;;;;;ελπιζω τωρα να τα λεμε πιο συχνα!!!!!!!!!!!!!!;)

καλη εγκυμοσυνη και με ενα γερο μωρο!!!!!!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...