Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω πάλι βοήθεια!!!


Recommended Posts

Πήγα σήμερα για υπερηχο. Εκεί φάνηκε πιθανός αρχόμενος σάκος 4 χιλ.

Ο γιατρός με έστειλε για χοριακή και βγήκε 1910 από 575 που ήταν την Δευτέρα. Την Τετάρτη θα ξαναπάω για υπέρηχο. Ο γιατρός μου είπε ότι θα επρεπε να ήταν μεγαλύτερος ο σάκος αλλά θα δείξει την Τετάρτη. Δεν ήταν ούτε αισιόδοξος ούτε απαισιόδοξος.(την τιμή της χοριακής δεν του την είπα ακόμα, θα τον πάρω αργότερα) Να σας ξαναπώ ότι τελευταία περίοδο είχα στις 18/4 αλλά πιθανή ημερομηνία σύλληψησ 9/5. Δηλαδή λόγω μάλλον καθυστερημένης σύλληψησ είμαι στο τέλος τησ έκτης εβδομάδας....

Τι έχετε να πείτε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπη μου δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα και εμενα μονο οσακος φαινοταν και στην μεση της τεταρτης εβδομαδας ηταν παλινδρομο ουτε καρδουλα ουτε σπορακι ειδα τι να σου πω μακαρι να ηταν μονο σε μενα οσο για την χωριακη δεν ξερω εγω τι ειχα γιατι δεν πηγα να κανω τοτε γιατι παντρευομουν ελπιζω σε σενα να ειναι ολα καλα φιλια και μην στεναχωριεσαι ελπιδες υπαρχουν πολλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ..ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΣΤΗ 10η ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΟΙ ΠΑΛΜΟΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΕΑΝ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΣΤΗΝ 6η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΗ ΦΑΝΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΑΚΟΜΑ.ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ..ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΤΟΝ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΑΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πάρω σε λιγάκι, να περάσει λιγάκι η ώρα. Έχω προβληματιστεί πολύ. Αν και διαβασα περιπτώσεις που στην αρχή της έβδομης εβδομάδασ είδαν μόνο σακο και τελικά πήγαν όλα καλά.... Τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι να είναι όλα καλά! Πάντως η χοριακή σου από τα λίγα που έχω μάθει τον τελευταίο καιρό είναι καλή. Δηλάδη πρέπει να διπλασιαζεται σχεδον κάθε δύο μέρες.. και εφόσον συμβαίνει αυτό μάλλον είναι οκ. Περισσότερα βέβαια θα σου πει ο γιατρός σου! Μακάρι να πάνε όλα καλά και να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Ενημέρωνε μας¨:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα σε συμβούλευα να πάρεις κατευθείαν τον γιατρό σου και να μην ντρέπεσαι! Γιατί κι εγώ τις ίδιες βλακείες έκανα δεν έπαιρνα γιατί ντρεπόμουν αλλά μερικές φορές δεν πρέπει! Να πάρεις! Στην τελική τα λεφτά σου παίρνει!

Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!! Καλή επιτυχία και περιμένουμε νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρός μου είπε ότι η χοριακή είναι στα φυσιολογικά πλαίσια και ότι και η εικόνα στον υπέρηχο δεν είναι παράλογη και ότι θα δείξει η επόμενη εβδομάδα. Ούτε θετικά ουτε αρνητικά..... είδομεν λειπόν. Σας ευχαριστώ πολύ και αν κάποια κοπέλα είχε παρόμοια περίπτωση ασ μου το πει να πάρω κουράγιο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...