Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΡΙΟ ΘΑ .......ΔΕΙΞΕΙ .ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ???


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κοριτσια αυριο περιμενω κανονικα περιοδο.την δευτερα εκανα ενα τεστ απο αυτα που λενε απο τις 5 μερες μετα την συλληψη και ηταν αρνητικο .τον προηγουμενο μηνα ηταν ολα αρνητικα και εκανα και χωριακη τζιφος.θα μου πειτε γιατι επιμενω αφου εδειξε αρνητικο γιατι ηταν νωρις φανταζομαι αλλα στην προηγουμενη εγκυμοσυνη που τελικα κατεληξε παλινδρομη μου ειχε δειξει παρα μα παρα πολυ αχνο θετικο την δευτερη μερα καθυστερησης .αυριο που περιμενω περιοδο θεωρειται πρωτη μερα καθυστερησης η μετραμε την επομενη μερα?μακαρι να εχω σπορακι.απελπιζομαι με τον χρονο δεν μπορω να περιμενω ειναι πραγματικα αιωνας σας ευχομαι ολα καλα και στις υπολοιπες.Αγαπη μου μικρουλαχριστος σου ευχομαι ο θεουλης να σου δωσει αυτο που αξιζει καθε μανουλα φιλια και καλη επυτιχια.θα σας ενημερωσω αυριο παλι φιλια καλο υπολοιπο.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά αποτελέσματα να έχεις!!! Μακάρι το σποράκι σου τώρα να κάνει τούμπες στην κοιλίτσα σου!!! Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου!!!

Φιλάκια & όνειρα γλυκά

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!Εχω να σου πω να μην απελπίζεσαι με αρνητικά τεστ που γίνονται οριακά όπως αυτό που θα κάνεις.Κι εγώ self clear είχα κάνει και μάλιστα όχι 5 μέρες μετά αλλά 7 ή 8 μέρες μετά, βγήκε αρνητικό κι έτσι περίμενα να μου έρθει η περίοδος.Ομως μια εβδομάδα αργότερα από το αρνητικό τεστ κι αφού ξύπνησα από πόνους περιόδου και νόμιζα θα μου έχει έρθει και θα έχω λερωθεί και δεν ερχόταν τίποτα, λέω βρε δεν κάνω άλλο ένα, διπλό το είχα, και βγήκε μια αχνή δεύτερη γραμμούλα.Την επόμενη αγόρασα από την αγωνία μου καινούργιο και βγήκε έντονη η γραμμούλα, ε και τώρα μπαίνω όπου να ΄ναι στον 5ο μήνα!Και στα δικά σου εύχομαι ολόψυχα!Με ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου!Απλώς αν έχεις υπομονή, αν και καταλαβαίνω την αγωνία σου, δωστου λίγο χρόνο, μην τυχόν και δείξει λάθος αποτέλεσμα επειδή είναι νωρίς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω julie μου ελπιζω να σου πανε ολα οπως τα θελεις εσυ εισαι εγκυος η προσπαθεις? φιλια πολλα θα ενημερωσω αυριο:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον ντομινικ εγω το τεστ το εκανα την 11η μερα μετα την επαφη μακαρι να ειναι σαν το δικο σου σας ευχαριστω ολε σας αυριο θα δουμε...φιλια τα λεμε αυριο καληνυχτα σε ολες που ξενυχτατε εγω παω να πεσω που θα παει θα με παρει και μενα ο υπνος :kiss: :kiss: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να πάνε όλα καλά κι αυτή τη φορά να είναι η τυχερή σου!! Μακάρι να έχεις ήδη ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου! Αλλά και πάλι μην απογοητεύεσαι!! Όλα θα πάνε καλά!!

Καλή επιτυχία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπέλα μου!!!!

Θα σου έλεγα να πας για χοριακή την επόμενη μέρα που (ΔΕΝ) περιμένεις...

τουλάχιστον εγώ αυτό έκανα για να είμαι σίγουρη... περίμενα περίοδο 1 με 2 Ιουνίου και στις 3 έκανα χωριακή και ήταν θετική!

Εύχομαι ολόψυχα να είσαι και εσύ εγκυούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Lettaki!Δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα αφου το τεστ θα εδειχνε στις 5 μερες μετα τη συλληψη και εισαι τωρα κοντα στην περιοδο με αρνητικο,μαλλον ειναι πραγματι αρνητικο.Εαν φυσικα η ωορρηξια και συνεπως η συλληψη δεν εγινε στο μεσο του κυκλου αλλα αργοτερα τοτε υπαρχει η πιθανοτητα να εισαι εγκυος και να μην εδειξε το τεστ γιατι εγινε πολυ νωρις.θα προτεινα να προσπαθησεις να απασχολεις το μυαλο σου με κατι αλλο και αν εχεις καθυστερηση να κανεις ενα τεστ ακομα η χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Λετα...Ευχομαι πραγματικα να εισαι εγκυουλα...Εγω πιστευω οτι το τεστ το εκανες νωρις. Περιμενε μια δυο μερες ακομα και ξανακανε ενα τεστακι...Και εγω στην αναμονη ειμαι...Φιλακια και καλη επιτυχια;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κανονικα ειναι να αδιαθετησω το σαββατο αυριο δηλαδη.τι να κανω? εχω ενα τεστ ακομα να το κανω? ή ειναι πολυ νωρις περιμενω να μου πειτε να το κανω τωρα αμα ειναι εχω αυτο που δειχνει απο τις 5 πρωτες μερες μετα την επαφη το σελφ κλιαρ ειμαι 15 μερες μετα την επαφη και περιμενω αυριο περιοδο τι να κανω πειτε μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Letta καντο αλλα να εχεις υποψιν σου οτι μπορει να μην ειναι και σιγουρο ενα αρνητικο αποτελεσμα!!Μην απογοητευτεις!!Σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι κοπελα μου!!ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αρνητικοτατο το τεστ τωρα το εκανα μαλλον αυριο θα αδιαθετησω την επομενη φορα τι να κανουμε και αλλοι αιωνες στην πλατη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάνε το τεστάκι και σου εύχομαι ολόψυχα να βγει θετικό!!!!!! αν πάλι όχι μη το δέσεις κιόλας. μακάρι να έχεις ένα μωράκι στη κοιλίτσα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...Το εκανα το τεστακι χθες το βραδυ και φυσικα αρνητικο.:( Η περιοδος ομως απουσα. Δεν πειραζει.Τον αλλο μηνα μπορει να ειμαι πιο τυχερη..Το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι αυτα τα πονακια της περιοδου τα νιωθω μερες τωρα και καθε μερα λεω τωρα θα αδιαθετησω και παρολ' αυτα τιποτα...Μου κανει κολπα η ατιμη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙα φιλη μου εκανε 3 τεστ (clearblue) και βγηκαν αρνητικα με μια εβδομαδα καθυστερηση.Και τελικα εκανε χοριακη και βγηκε θετικη αν συνεχιση να ειναι αφαντη η ακατανομαστη κανε μια χοριακη για να εισαι σιγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ κι η κολλητή μου έχουμε κάνει τεστ αρνητικά με 4-5 μέρες καθυστέρηση κι ήμασταν έγκυες. Το αρνητικό τεστ δεν είναι αξιόπιστο..

Να πω και κάτι ακόμα, αυτό το τεστ με τις 5 μέρες κλπ.. δεν είναι για 5 μέρες μετά την επαφή! Μην μπερδεύεστε! Ειναι για 5 μέρες μετά την σύλληψη!

Η σύλληψη μπορεί να γίνει ακόμα και 3 μέρες μετά την επαφή! Και δείχνει θετικό (θεωρητικά) από τις 10 μονάδες χοριακής και πάνω.

Μα αν είναι στην πολύ αρχή της η εγκυμοσύνη, δεν είναι ούτε 10 οι μονάδες, οπότε, πως να δείξει θετικό;;;

Εύχομαι τα τεστ σας να'ταν λάθος και να'χετε μωράκια στις κοιλίτσες σας! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...