Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!! :)


Recommended Posts

συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

επιτελους και ενα ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!

ευχομαι ολα να πανε τελεια...και σε 9 μηνες να κρατας ενα ζουζουνακι στην αγκαλιτσα σου!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Πόσο πολύ χαιρόμαστε .... δεν φαντάζεσαι !!!!!!!!!! :laugh: :laugh:

Πολλά πολλά συγχαρητήρια και σε σένα και στον αντρούλη σου !!!!!!

Ολα καλά να πάνε και να μας λες τα νέα σου... να ξέρουμε κι εμείς οι υπόλοιπες... τι μας περιμένει ;) ... !!!!

Να προσέχεις και να είσαι ήρεμη !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!! Με το καλό! Σου εύχομαι μια καλή κι ήρεμη εγκυμοσύνη!! Με υγεία πάνω απ'όλα για σένα και το νινάκι σου! :)

congrats019.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους κατι ευχαριστο!!!!!!!!!!!!!Αντε να σπασει η γκαντεμια....

Συγχαρητηριαααααααααααα κοριτσακι μου ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε τελεια και σε 9 μηνες να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλιτσα!!!!!!!

Φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκιές μου φιλενάδες!!!!!!

Αχ κορίτσια μου δεν ξέρετε πόσο με συγκινήσατε...!

Σας ευχαριστώ μια μια για τις ευχές σας και ανταποδίδω!!!!!!

Πραγματικά νιώθω πως υπάρχει μια φιλία και μια συμπαράσταση από όλες σας!!!!

Λυπάμαι που κάποιες κοπέλες είχαν "ατυχίες" ... :( Εύχομαι σύντομα να αποκτήσουν ένα υγιέστατο μωρούλι!

Σας αγαπώ όλες!!!!!

Φιλάκια Πολλά!!!!!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια please, μπορει καποια να μου πει πως βαλατε τα tickers που δειχνουν διαφορες εικονες με πληροφοριες(εγκυμοσυνη ή γαμος ή επετειος κλπ) γιατι ειμαι λιγο ασχετη με τα pc και ο,τι συνεπαγεται!!!!!

αν δεν βαριεται καποια :unsure: ας μου εξηγησει

ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗΣΑΜΛΙ πατα πανω σε καποιο αλλο tickers και θα σε βγαλει στην σελιδα και αφου επιλεξεις αυτο που θελεις μαρκαρισετο πατας ατιγραφη πας στο προφιλ σου επεξεργασια και το αντιγραφεις στην υπογραφη σου και το αποθηκευεις.ελπιζω να μην σε μπερδεψα οτι αλλο θες ρωτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariant έγραψε:

ΕΛΕΝΗΣΑΜΛΙ πατα πανω σε καποιο αλλο tickers και θα σε βγαλει στην σελιδα και αφου επιλεξεις αυτο που θελεις μαρκαρισετο πατας ατιγραφη πας στο προφιλ σου επεξεργασια και το αντιγραφεις στην υπογραφη σου και το αποθηκευεις.ελπιζω να μην σε μπερδεψα οτι αλλο θες ρωτα

σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariant έγραψε:

ΕΛΕΝΗΣΑΜΛΙ πατα πανω σε καποιο αλλο tickers και θα σε βγαλει στην σελιδα και αφου επιλεξεις αυτο που θελεις μαρκαρισετο πατας ατιγραφη πας στο προφιλ σου επεξεργασια και το αντιγραφεις στην υπογραφη σου και το αποθηκευεις.ελπιζω να μην σε μπερδεψα οτι αλλο θες ρωτα

μπηκα στο lilypie εκανα τα steps και μετα αντεγραψα αυτο

cjEBp3.png

στο προφιλ και εκανα ενημερωση

κατι λαθος εκανα ετσι? γιατι δεν βγαινει τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με μια υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι και με ένα υγιαίστατο μωράκι!!! να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς και να απολαύσεις κάθε στιγμή:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗΣΑΜΛΙ εχει διαφορες σελιδες και εγω μην νομιζεις οτι κατεχω και πολλα.μπηκες στη σελιδα που εχω εγω tickers?σε αυτο που μπηκες δεν το ξερω αυτο που εχω ειναι ευκολο και εχει πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...