Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!! :)


Recommended Posts

Κοριτσάρες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαι έγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει!!!:silly: Ο γλυκός μου ο αντρούλης συνέχεια ασχολείται με την κοιλιά μου!!!! την χαϊδεύει, την γαργαλάει και τα μάτια του είναι καρφομένα συνέχεια εκεί!!!! :P

Πως έχει η ιστορία: Τον προηγούμενο μήνα που ήταν ο 1ος των προσπαθειών δεν είχαμε τα επιθυμητά αποτελέσματα (παρόλο που είχα συμπτώματα που είχε φτιάξει το μυαλό μου φυσικά!). Μου ήρθε η "κυρία" στις 04/05/09.

Τώρα περίμενα την ακατανόμαστη στις 01 ή στις 02 Ιουνίου. Κύκλος σταθερότατος 28 ημερών.Την τελευταία εβδομάδα εχω φοβερή υπνηλία, πονάκια χαμηλά στην κοιλιά και λίγο πρησμένο στήθος αλλά δικαιολόγισα την υπνηλία λέγοντας πως δουλεύω πολλές ώρες και τα πονάκια λόγω περιόδου.

Χθές λοιπόν, που δεν ήρθε η περίοδος έτρεξα το πρωι και έκανα μια β-χοριακή!!!!! Το αποτέλεσμα; Τιμή 103,61 !

Μου φάνηκε λίγη στην αρχή αλλά μετά που το σκέφτηκα υπολόγισα οτι γόνιμες μέρες ήταν γύρω στις 18/5... δηλαδή πριν 2 εβδομάδες...

Το Σάββατο θα πάω να κάνω άλλη μια χοριακή να βεβαιωθώ οτι όλα πάνε καλά!!!!!

Το mammyland οντως είναι γουρλίδικο !!!!!!!!!

Εύχομαι και στα υπόλοιπα κορίτσια που περιμένουν ένα σποράκι να το αποκτήσουν πολύ πολύ σύντομα!!!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Με το καλο!!!!!!!! να εισαι ηρεμη και να ξαπλωνεις οσο μπορεις! Να μην κουραζεσαι, τουλαχιστον στο 1ο τριμηνο! 08/02/2010 γεννάς!:woohoo: Ευχομαι να εχεις μια ομαλη εγκυμοσυνη χωρις αναγουλες και προβληματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες!!!!!!!!

Ειλικρινά το mammy με βοήθησε αρκετά! Μου λύνατε καθημερινά διάφορες απορίες και έπαιρνα κουράγιο και θετική ενέργεια!!!!

Bell μου, ναι 08/02 περιμένω να γεννήσω με το καλό την ημέρα των γενεθλίων του άντρα μου!!! :)

Εύχομαι σε όσες περιμένετε νινάκια μια καλή εγκυμοσύνη και οι ήδη μανούλες να χαίρεστε τα ζουζούνια σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου με το καλο!!!!!!!!!!!!!

ευχομαι ολα πανε καλα...και να εχεις μια τεραστια χοριακουλα (αν και να σου πω λογικα θα ειναι γυρω στο 500, το οποιο φυσικα ειναι μια χαρα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα θερμά μου συγχαρητήρια!!!! Μπράβο κορίτσι μου! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωρό σου!!!

Ευχαριστούμε για τις ευχές σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!!! :) Με το καλο να γινεις κι εσυ μανουλα!!!Ευχομαι ολοψυχα ολα να πηγαινουν καλα και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη...καλη συνεχεια!!!Ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σου!!!Φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρα Συγχαρητήρια!!!

εύχομαι μια καλή εξέλιξη της εγκυμοσύνης σου

όλα να πάνε καλά μέχρι τέλους

και να προσέχεις πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaλημέρα ! ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ!!! ΖΗΤΩ.. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.. Τέτοια να ακούμε... να έχεις μια υπέροψη εγκυμοσύνη!! Ο άντρας σου μήπως σου είπε ότι κλοτσάει κιόλας? :P:lol: μα τι χαζομπαμπάδες γίνονται! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συχαρητηρία maryloo!!!!!!

εύχομαι όλα τελεια!να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα τελειο μωρο!!!!!!!!!!:)

να προσέχεις και ολες οι υπολοιπες συντομα έγκυες!!!!!!!!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SINXARITIRIAAAAAA MARILOU SOU EFXOMAI NA EXEIS MIA TEEEEEELEIA EGIMOSINI KOPELA MOU K ME TO KALO NA KRATISIS STIN AGALITSA SOU TO MORAKI SOU

NA PROSEXEIS TON EAFTO SOU K TIN KILITSA SOU FILAKIA POLLA POLLA K I PANAGIA MAZI SOU KOPELA MOU. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!! Με το καλό!!! Όλα να πάνε καλά!!! Άντε κοριτσάκια μόνο ευχάριστα από εδώ και πέρα!!! Μετά την καταιγίδα βγαίνει πάντα ουράνιο τόξο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...