Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΣΙΜΟ ΚΙΛΩΝ ΣΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ??


Rozi

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ,ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ 15Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΦΑΝΕΙ ΧΑΝΩ ΚΙΛΑ ΑΚΟΜΑ.ΕΧΑΣΑ 4 ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ ΕΧΑΣΑ ΑΛΛΟ ΜΙΣΟ.ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ?ΡΩΤΑΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΜΑΧΑΙΡΙ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΗ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΦΑΙ!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΠΤ ΠΑΡ'ΟΛΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΚΙΛΩΝ.ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rozi mou kalispera agapi mou...

Min anisixeis i kathe gunaika diaferei stin egkumwsini...

Einai fusiologiko na xanei kila mia gunaika eite na vazei...

kai egw exanna stin 2 mou egkumwsini ton prwto trimino...

Kai fwvamoun pws kati den pigennen kala,,,

Wmos ola itane teleia...

Min anisixeis kali mou...

Sou euxwme mia teleia egkumwsini...

Kai o theoullis mazi sou...

AAA ston 6 mina ekana kilitsa egw...

Den fenomouna egkuws...

ki as eixa parei akrivos 10 kila...

ksekinisa apo 47 kila kai eftasa 57 kila...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην στεναχωριεσαι ειδικα αν δεμ εχεις αακομα ορεξη και εγω στην αρχη ειχα χασει 4 κιλα αλλα τωρα εχω παρει 14!!ευτηχως ειμαι στον 5 ,μερες πριν τον τον 9ο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ!ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΩ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΚΙΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΞΑΦΝΙΑΣΤΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ!ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ.ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rozi μου καλησπέρα!Η νύφη μου έχει χάσει και εκείνη βάρος λόγω το ότι ακολουθεί διατροφή εξαιτίας του ζαχάρου. Οπότε καταλαβαίνεις!:P Αφού σκέφτομαι να της ζητήσω τη διατροφή να την κάνω και εγώ!:laugh: Τώρα σοβαρά. Κοίτα τα κιλά που εχεις χάσει είναι ένα θέμα. Εξαρτάται όμως με πόσα κιλά ξεκίνησες. Τι εννοώ!Αν ξεκίνησες 50 κιλά και εχεις ύψος 1,50 είναι πολλά τα κιλά που εχεις χάσει όπως και να το δεις. Αν όμως ξεκίνησες με 75 κιλά και εχεις ύψος 1,65 και εχεις χάσει αυτά τα κιλά οδευεις στο κανονικό σου βάρος. Με λίγα λόγια σου λεω πως ολα αυτα παίζουν ρόλο. Το θεμα ειναι να τρως. Αν τρως και σωστα ακομα καλύτερα. Αμα δε σου είπε και τίποτα ο γιατρός μην αγχώνεσαι!Καλή συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...