Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ


Recommended Posts

AYTO ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΑΣ ΑΝΑ ΠΟΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ...

ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΤΑ ΑΠΟΨΥΞΟΥΝ ΟΛΑ, ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΑ!ΕΙΠΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΟΥΝ. ΘΑ ΤΑ ΑΠΟΨΥΞΟΥΝ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΕΜΕΙΣ. ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ.

ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΕΧΩ ΥΠΝΗΛΙΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ. ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι φρου φρου μου να γνωριζα ειλικρινα και εγω τωρα ξεκινάω να ανακατευομαι με το θεμα εξωσωματικη το μονο που μπορω να σου πω ειναι ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ αυτο το αγχος μας εχει κάνει όλες....Οπως και να εχεισου ευχομαι το καλυτεροτερο μεσα απο την ψυχη μου.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΦΑΝΗ 24 ΕΙΧΑ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ,:angry: ΕΚΑΝΑ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ, ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ, 6 ΜΗΝΕΣ ΑΡΒΕΚΑΠ ΚΑΙ ΕΜΜΗΝΟΠΑΥΣΗ 8 ΜΗΝΕΣ.ΟΙ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΩΟΘΗΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΚ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΓΥΟΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ :unsure: ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΞΑΝΑΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ, ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΟΤΡΟΠΙΑΣΕΙ Η ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ :angry: ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 33 ΕΤΩΝ, ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΠΡΙΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΩ ΤΗΝ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΗΔΗ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΙΝΙ.:huh: ΕΓΩ ΠΟΥ ΛΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΡΒΕΚΑΠ 0,1 ΓΙΑ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ,ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ:P:) ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!:):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φρου φρου μου

οχι μωρε...δεν εχω να σου πω κατι αλλο που θα σε βοηθησει...

Το μονο που μπορουμε να κανουμε ως τοτε ειναι υπομονη και διαφορα πραγματα που θα βοηθανε το χρονο να περνει πιο γρηγορα.

Ο υπνος φυσικα ειναι μεσα σε αυτα!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...