Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΑΧΥΤΗΤΑ SITE...


TEO COOL

Recommended Posts

ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ......

ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ , ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΟΥ SITE.....

ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ?

ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΙΣ ΣΗΜΕΡΙΝΕΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΝΑ ''ΜΠΩ'' (ΣΥΝΟΛΟ 7!) ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΚΑΡΠΕΣ...

ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΕΣΤΕΛΝΑ PM ΜΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΣΦΑΛΜΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ. 3 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ.....

ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ Η΄ΙΔΕΑ Μ ΕΙΝΑΙ?

ΛΕΝΑαααααααααααααα , ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ!!!!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά συμβαίνει εδώ και αρκετο καιρο αλλα τελευταία το κακό εχει παραγίνει. Σημερα εδειξαν ενα βιντεακι με τα μωρα του mammyland στην Μενεγάκη και πρέπει ν α έγινε χαμός απο requests για το site.

Πάντως εχει γίνει group στο facebook και απο εκει μιλάμε πλέον με τις περισσότερες κοπέλες γιατι ειναι τρομερά εκνευριστικό το να ταλαιπορουμαστε καθημερινά να μπούμε εδώ..

Ελπίζω πάντως να διορθώσουν την κατάσταση.

Προσωπικά εχω εκνευριστει εδώ και πολυ καιρό και γιαυτο δεν μπαινω πλεον πολύ συχνά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρέπει να κάνουν κάτι να αλλάξουν servers η τελος πάντων ότι χρειάζεται...

Οταν ημουν εγκυος πετούσε που λέει ο λόγος.. Παιζανε 15 ατομα στο chat και μιλούσαμε άνετα ανετότατα.. Τωρα το chat ψυχοραγεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα βράδια που μπαίνω εγώ συνήθως το site τρέχει σαΐτα!! Είναι πάρα πολύ καλή ταχύτητα! Επίσης στις 8 το πρωί που σηκώθηκα και μπήκα για λίγο είχε και τότε πολύ καλή ταχύτητα! Το μεσημέρι που γύρισα από την δουλειά.. άρχισε να καίει κάρβουνο!! :laugh: Και έτσι πάει από κείνη την ώρα... Το βάζω να φορτίσει.. μαγείρεψα, έπλυνα τα πιάτα, φάγαμε.. κι ακόμα φόρτιζε!! :laugh: Μήπως υπερφορτώνεται;; Τι να πω..!! Αλλά βρε κορίτσια η καλύτερη ώρα είναι όταν είμαστε όλες μέσα!! Να κάνουμε διάλογο! Και δεν συμβαίνει πάντα!! Θα δείξει.. Λίγη υπομονη ας έχουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xntou έγραψε:

τι???μας εδειξε η μεναγακη??ευτυχως εχω ον(αντε παλι διαφημιση)κ θα το δω το βραδυ!!

Χντου μου ,μηπως μπορεις να γραψεις το απόσπασμα να το ανεβάσουμε στο youtube που θέλεουν να το δουν τα κορίτσια που το χασανε και ειναι μέσα τα μωράκια τους?

Γράψτο εσύ και θα σε βοηθήσω εγώ να το ανεβάσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEO COOL έγραψε:

ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ......

ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ , ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΟΥ SITE.....

ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ?

ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΙΣ ΣΗΜΕΡΙΝΕΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΝΑ ''ΜΠΩ'' (ΣΥΝΟΛΟ 7!) ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΚΑΡΠΕΣ...

ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΕΣΤΕΛΝΑ PM ΜΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΣΦΑΛΜΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ. 3 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ.....

ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ Η΄ΙΔΕΑ Μ ΕΙΝΑΙ?

ΛΕΝΑαααααααααααααα , ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ!!!!!!!;)

Συμφωνω απολυτα!!! Απο την ωρα που εδειξε το βιντεακι η Μενεγακη προσπαθω να μπω αλλα τιποτα!!!!!!!!!!!!!!!:angry: Τωρα τα καταφερα!! Λοιπον απο οσα μωρα καταφερα να συγκρατησω εδειξε της σισιω, μικρουλαχριστος,σουτμαμμυ, μπεμπουλης κ.α. ηταν γλυκητατα ολα τα ζουζουνακια!!!! Να τα χαιρεστε βρε κορισια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα ηταν απελπιστηκα τα πραγματα.....ειχε ξαναγινει θεμα χωρις ιδιαιτερα καλο αποτελεσμα.....μακαρι να κανει κατι ουσιαστικο αυτη τη φορα η λενα.....

αυτο με την μενεγακη το ειδε η μανα και καραφλιασε.......και εγω δεν το ειδα!!!:angry:

πως θα μπορουσαμε να το ξαναδουμε;;;;;;;:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ειναι απιστευτα κουραστικο να κανει να ανοιξει μια σελιδα 20 λεπτα οπως το μεσημερι ενω σε αλλες ιστοσελιδες μπανεις στα πρωτα 20 δευτερολεπτα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

σημερα ηταν απελπιστηκα τα πραγματα.....ειχε ξαναγινει θεμα χωρις ιδιαιτερα καλο αποτελεσμα.....μακαρι να κανει κατι ουσιαστικο αυτη τη φορα η λενα.....

αυτο με την μενεγακη το ειδε η μανα και καραφλιασε.......και εγω δεν το ειδα!!!:angry:

πως θα μπορουσαμε να το ξαναδουμε;;;;;;;:P

Βρε να το γραψω σε DVD εγω αλλα πως θα το βαλω εδω μεσα που ειμαι ΑΣΧΕΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ για την ταχύτητα

Οσο για την Μενεγάκη δεν το έδειξε όλο έδειξε μέχρι και το μωρό της Ηara αν θυμάμαι καλά τον 10-2008.Εντάξει είναι και μεγάλο βιντεακι αλλά μπορούσαν να δείξουν και λίγο παραπάνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

christin888 έγραψε:

Συμφωνώ για την ταχύτητα

Οσο για την Μενεγάκη δεν το έδειξε όλο έδειξε μέχρι και το μωρό της Ηara αν θυμάμαι καλά τον 10-2008.Εντάξει είναι και μεγάλο βιντεακι αλλά μπορούσαν να δείξουν και λίγο παραπάνω

:cheer: :cheer: :cheer:

ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΠΙΠΡΟΣΘΕΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ.

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑ!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...