Μετάβαση σε περιεχόμενο

S.O.S. AΠΟΡΙΑ...


mk23

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ..ΘΕΛΩ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ...:dry: ΚΑΤΑΡΧΗΝ,ΖΗΤΩ 1.000 ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ ΖΑΛΙΣΕΙ.ΣΑΣ ΘΥΜΙΖΩ ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ:ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΣΤΙΣ 21/05,ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 25/05 ΑΡΝΗΤΙΚΟ,ΣΤΙΣ 27/05 ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ.ΑΦΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.ΕΛΕΓΑ ΣΗΜΕΡΑ,ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ...:(Η ΑΠΟΡΙΑ(ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΠΟΥ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟΥ) ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ:ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΔΕΙΞΕ Η ΧΟΡΙΑΚΗ?ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ?ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ?ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ ΠΡΟΤΟΥ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.ΤΕΛΕΙΩΝΤΑΣ,ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 29-30 ΜΕΡΕΣ+ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 12η ΜΕΡΑ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk μην αγχώνεσαι!Όλα μια χαρά θα είναι;) Μόλις μάθεις μπες να μας ενημερώσεις

Καλά είναι η μπουμπούκα μου!:laugh: Ανθίζει το λουλουδάκι μου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά πως αισθάνεσαι; Έχεις συμπτώματα; Περιόδου; Εγκυμοσύνης; Οτιδήποτε;

Γενικά ο κύκλος σου είναι σταθερός στις 29-30 ημέρες; Είχες άλλη φορά τόση πολλή καθυστέρηση;

Δε θέλω να σου δίνω ελπίδες, αλλά πάντα υπάρχει το ενδεχόμενο να έγιναν όλα αργότερα απ΄ότι τα υπολογίζεις..Και απλώς όταν έκανες το τεστ και την χοριακή να μην είχε προλάβει να ανέβει..

Εγώ θα σου έλεγα να πάρεις ένα τηλ. απόψε το γιατρό σου, που ξέρει το ιστορικό σου και να δεις τι θα σε συμβουλέψει. Μήπως σου πει να πας ξανά για χοριακή αύριο;

Εύχομαι να'χεις σποράκι στην κοιλίτσα σου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 έγραψε:

ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ..!ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!

Φυσικά και θα πάτε παρακάτω!!!Και μάλιστα πολυ πολυ ευτυχισμένοι!

Ευχαριστώ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Γενικά πως αισθάνεσαι; Έχεις συμπτώματα; Περιόδου; Εγκυμοσύνης; Οτιδήποτε;

Γενικά ο κύκλος σου είναι σταθερός στις 29-30 ημέρες; Είχες άλλη φορά τόση πολλή καθυστέρηση;

Δε θέλω να σου δίνω ελπίδες, αλλά πάντα υπάρχει το ενδεχόμενο να έγιναν όλα αργότερα απ΄ότι τα υπολογίζεις..Και απλώς όταν έκανες το τεστ και την χοριακή να μην είχε προλάβει να ανέβει..

Εγώ θα σου έλεγα να πάρεις ένα τηλ. απόψε το γιατρό σου, που ξέρει το ιστορικό σου και να δεις τι θα σε συμβουλέψει. Μήπως σου πει να πας ξανά για χοριακή αύριο;

Εύχομαι να'χεις σποράκι στην κοιλίτσα σου! :)

ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ(ΠΕΡΙΠΟΥ)ΟΧΙ ΣΥΧΝΕΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ.ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ(ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΘΥΜΑΜΑΙ)ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ 29-30 ΤΟ ΠΟΛΥ ΣΤΙΣ 31 ΜΕΡΕΣ.ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 13 ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΝΙΩΘΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ.1 ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ ΕΙΧΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΤΗΝ ΑΦΙΞΗ ΤΗΣ.ΤΩΡΑ ΤΑ ΜΟΝΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΗΤΑΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΑΔΙΑΘΕΣΙΑΣ ΜΟΥ.CRAZY,ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΜΕΤΑ ΤΗΛ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόσες μέρες καθυστέρηση και η χοριακή αρνητική;

Σίγουρα κάτι έχει αλλάξει. Μίλα με τον γιατρό σου και ίσως

θα πρέπει να κάνεις ορμονικές εξετάσεις.

Εύχομαι γρήγορα με ένα μωράκι!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera mk mou...

Ate koritsi mou pare ton giatroulli sou til...

Toses meres kathisterisi exeis...

kati ginetai...

Elpizw na exeis sporaki stin kilitsa...

Kai na ekanan lathos ta test kai i xoriaki...

Sou euxwme ta kalitera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou kali mou.den thelo na se apogoiteysw alla spania kanei lathos i exetasi tis xoriakis.kalo tha einai na miliseis me ton giatros sou gia na sou pei ti akrivos na kaneis,an kai pisteuo pos einai ormoniki diataraxi.elpizo ton allon mina na eisai tixeroula na exeis ena moraki mesa stin koilitsa sou.perimeno na matho nea sou.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω ακούσει ποτέ να κάνει λάθος η χοριακή. Μπορεί όμως να άλλαζε ο κύκλος σου τον μήνα αυτό και να πήγε έτσι κι αλλιώς πίσω η περίοδος. Και το λέω αυτό γιατί αναρωτιέμαι μήπως μπορεί να έγινε η σύλληψη μετά την εξέταση της χοριακής και γι' αυτό δεν έδειξε.

Δεν κάνεις άλλη μια βρε κορίτσι μου? Χάνεις τίποτα? Πάρε και το γιατρό σου να δεις τι θα σου πει.

Περιμένουμε νέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου, απ' όσο ξέρω είναι δύσκολο να κάνει λάθος η χοριακή!

Παρ' όλ' αυτά έχω ακούσει μία περίπτωση στην Αθήνα που έκανε λάθος το εργαστήριο.

Σου εύχομαι να ανείκεις στη 2η κατηγορία να έχεις αυτό που επιθυμείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου κανε μια ακομη χοριακη γιατι μπορει να οταν την εκανες να ηταν νωρις!!!!!

θυμασαι ποτε ειχες τελευταιες επαφες;;;;;;;

ευχομαι να εισαι εγκυουλα!περιμενουμε νεα σου!!!!!

αυτο με τη χοριακη εχει γινει σε μια κοπελα να κανει πιο νωρις και να βγει αρνητικη και τελικα ηταν εγκυος....αλλα οταν πηγε προφανως δεν ειχε γινει η εμφυτευση γιατι οι γονιμες αρησαν πολυ απο οτι υπολογιζε...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ 2η ΧΟΡΙΑΚΗ+ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ.ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ...!!!!!ΕΧΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 21/04...ΤΩΡΑ ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ....ΜΠΟΡΕΙ 1-2 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΩΟΡΡΗΞΙΑ...ΚΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ!!!!!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...