Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΟΥΝ ΕΝ ΣΥΝΤΟΜΙΑ ΟΣΕΣ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ???


Recommended Posts

καλημερα ειμαι η ευη ειμαι 26 θα ελεγα γιατι τα κλεινω τον αλλο μηνα,ο αντρουλης μου ειναι 29,προσπαθουμε 15 μηνες,στον 14ο μηνα μας ηρθε το μωρακι αλλα εφυγε πολυ γρηγορα μολις στην 5η εβδομαδα.τωρα παλι απο την αρχη.τα φιλια μου σε ολες και ελπιζω οτι ολες μεσα στο 2010 θα εχουμε τα μωρακια μας αγκαλιτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 103
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

καλημερα κ απο εμενα ειμαι 25 ετων κ το αγαπουλινακι μου 33 να ξεκινησω απο την αρχη τυχαια 1η φορα απροοπτα εγινε τον ματριο μια φορα.... αλλα μαλλον δ ημουν στις μερες μου (ειχαμε πει πως πρωτα ο θεος θα αρχιζαμε απο το πασχα ελευθερα) αρα στην ουσια η πρωτη μας προσπαθεια εγινε τον μηνα που μας περασε μαη δλδ κ ενω ολα εδειχναν πως μαλλον πετυχε δυστηχως δ εγινε ημουν τοσο χαλια τις επομενες 2 ημερες κλαμα κακο κτλ... αποφασησα τελικα πως αταν θελει ας ερθει κ αυτον τον μηνα το εχω αφησει στην τυχη χωρις τρελες επαφες κ αν ειναι να ερθει θα εχουμε τα χερακια μας ανοιχτα για να το υποδεχτουμε με πολυ πολυ αγαπη συγνωμη για το μεγαλο μνμ ευχομαι γρηγορα σε ολες μας να φουσκωσουν επιτελους αυτες οι κοιλιτσες :)

φιλακιαααααααα ¨Ρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου,ειμαι η αλεξανδρα 21 χρονων και ο καλος μου 25.πριν ενα χρονο ειχα μεινει εγκυος αλλα παλινδρομησε και απο τοτε ακομα δεν εχω καταφερει να μεινω εγκυος..ευχομαι σε ολες να ερθει αυτη η πολυποθητη στιγμη που θα δουμε 2 γραμμουλες στο τεστ εγκυμοσυνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια, είμαι η Ειρήνη απο Θεσ/νίκη 29 ετών, προσπαθούμε εδω & 6 μήνες αλλά από αυτόν τον μήνα θα το δούμε εντατικά με ημέρες ωορηξιας και τα συνναφή, παρακολουθώ καιρό την ιστοσελίδα, πραγματικά είναι πολύ καλή ιδέα η δημιουργία του mammyland!Μου έλυσε πολλές απορίες.... Καλή τύχη σε όλες τις επίδοξες μανούλες και πάνω από όλα θετική σκέψη!!:cheer:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

κοριτσια καλησπερα κι απο μενα.Ειμαι η Νανσυ 28 χρονων και ο αντρας μου 36. Εμεις προσπαθουμε 3 χρονια αλλα τιποτα.Δεν το βαζουμε κατω ομως.ελπιζω να τα καταφερουμε ολες και γρηγορα να συζηταμε για τα καμωματα των μικρων μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

[file] :kiss: :kiss: ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕΝΩ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΙΜΑΙ 31ΧΡΟΝΩΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 35ΚΑΝΟΥΜΕ 2ΜΙΣΙ ΚΑΙ...ΧΡΟΝΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΑΣΣΣΣΣΣ:kiss: ΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΟΝΤΩΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΥΠΟΛΥΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΠΩΣ ΣΕ ΟΟΟΟΛΛΛΛΕΕΣΣΣΣΣΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!με λενε κατια ειμαι 28 χρονων και ο αντρας μου 31.μετα απο μια παλλινδρομη κυηση περυσι τον ιουνιο,αρχισαμε προσπαθειες συστηματικα τον απριλιο.ευχομαι ολες οσες προσπαθουμε,να τα καταφερουμε γρηγορα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ειμαι η ευγενια απο την Πατρα με προβλημα πολυκυστικων ωοθηκων και προσπαθω με τον αντρουλη μου για μωρακι εδω και 18 μηνες περιπου και ειμαι στον 1ο ΜΗΝΑ ΜΕ ΣΕΡΠΑΦΑΡ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΕΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο εμένα!

Είμαι νέο μέλος και είπα να μην ανοίξω νέο θέμα και να σας συστηθώ απο εδώ.

Είμαι η Μαριλένα 32 ετών και φιλόλογος στο επάγγελμα.Είμαι μανούλα ενός μικρού ζουζουνιου 3ετών και περιμένω δίδυμα!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marilena K. έγραψε:

Καλησπέρα και απο εμένα!

Είμαι νέο μέλος και είπα να μην ανοίξω νέο θέμα και να σας συστηθώ απο εδώ.(Ελπίζω να μην έκανα βλακεία :blush::blush::blush: )

Είμαι η Μαριλένα 32 ετών και φιλόλογος στο επάγγελμα.Είμαι μανούλα ενός μικρού ζουζουνιου 3ετών και περιμένω δίδυμα!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ Η ΑΘΗΝΑ,27 ΕΤΩΝ,ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΛΕΝΑ(ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΚΙ ΕΓΩ)1 ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΜΗΝΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας εγώ είμαι η Μαρία από θεσσαλονίκη, είμαι 37 χρονών και ο άντρας μου 42 ,προσπαθούμε εδώ και 14 μήνες χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα αλλά το βασικό μας πρόβλημα είναι ότι εγώ είμαι διορισμένη στην Αθήνα και ο άντρας μου μένει θεσ/νίκη.Καλές υπομονές σε όλες τις κοπέλες!!!Και σύντομα να γίνει το ποθούμενο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες

είμαι Μαρία 29 χρονών και προσπαθούμε με τον άντρα μου 8 μήνες. Δεν υπάρχουν προβλήματα μόνο ανυπομονησία

Φιλάκια και καλή επιτυχία σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Είμαι η Πηνελόπη (33) και με τον αγαπούλη μου προσπαθούμε εδώ κι 7 μήνες, αλλά ακόμη δεν... αν δεν ξεκολλήσει το μυαλό μου... καλές προσπάθειες και καλή επιτυχία να έχουμε όλες, κούκλες μου, όλες να "φουσκώσουμε σαν κεϊκάκια!!!" σύντομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!

είμαι η Βασιλική, είμαι 30 ετών και ο άντρας μου 32.

Προσπαθούμε από τον Ιανουάριο για μωράκι αλλά όχι πολύ εντατικά!Έίχαμε μια αυτόματη αποβολή τον Μάρτιο αλλα συνεχίζουμε με ηθικό ακμαίο!

Ελπίζω αυτός ο μήνας να μας βρει όλες έγκυες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΛΑΗΜΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ Η ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΙΜΑΙ 32 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ 36 ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ.....

ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ.

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΝΕΥΡΑ ΣΕ ΤΡΕΛΑ ΣΚΑΜΠΑΝΕΥΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛ "ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ" ΚΑΙ ΜΕΤΑ "ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ" ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΜΑ ΚΑΙ ΑΝΤΕΧΕΙ!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALIMERA KORITSIA EIMAI H Αθηνά 33-34 EIXA MIA EGIMOSINI PRIN ENAMISI XRONO POU KATELIKSE DISTIXOS SE PALINDROMI K PRIN ENA MHNA ALLI MIA EGIMOSINI POU HTANE TELIKA EKSOMITRIO :( EFXOMAI TOULAXISTON STIN TRITI MOU PROSPA8EIA NA EINAI OLA KALA

EFXOMAI SE OLES MAS SIDOMA NA MILAME GIA TIS KILITSES MAS POU 8A MEGALONOUN K GIA TA MORAKIA MAS.

KALIMERA SE OLES :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!ΕΙΜΑΙ Η ΡΕΝΑ, ΕΙΜΑΙ 31ΕΤΩΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ 34.ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΠΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΣΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ...ΚΑΛΑ ΚΟΥΡΑΓΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα θελω και εγω να συστηθω!!!! :) ζηλεψα!!! :P

εγω ειμαι η Ντάτη,25 χρονων(αλλα λεω οτι ειμαι 20:P) ,σπουδαζω αθηνα αλλα τωρα τελευταια δεν διαβαζω και πολυ:P ,και ειμαι με το θηριο μου σχεδον 2 χρονια μαζι!!! και μετακομοιζουμε σε μια εβδομαδα απο το φοιτητικο σπιτι σε δικο μας!!! στη φωλιτσα μας!!! λεμε και να παντρευτουμε αλλα θελω να χασω καμια δεκαρια κιλακια πρωτα!!! μη γινουμε και ρομπα!! :P α!και προσπαθουμε για παιδακι εδω και κανα χρονο,μια φορουλα ειχα μια βιοχημικη εγκυμοσυνη(γαμωτο) ..και προσφατως εμαθα οτι εχω κατι κυστουλες στη δεξια ωοθηκη αλλα δεν πτοουμαστε!!!! θα κανουμε μια ντουζινα παιδια!!!!!!!! εμ....ξεχασα κατι???????? δεν ξερω!!!! α!επισης εδω βρηκα τις καλυτερες μου φιλες..... ;) τσουπρες μου εσεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!

ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ 25 ΧΡΟΝΩΝ.ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ 2 ΜΗΝΕΣ.ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ.ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΙΣ 9 ΙΟΥΛΙΟΥ.

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μας επιτυχια αννου!!!!!! πικρα η βιοχημικη ε??? ρε γαμωτο ειχα και εγω μια χαρα τοτε και μου βγηκε ξινη.....:P τι να πεις, ελπιζω την επομενη φορα να μην μας την κανει το σπορακι μας!!!!! καλη επιτυχια ναεχουμε ολα τα κοριτσια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσακια μου καλησπερα!!Ειμαι 37 ετων και εχω τρεις γιους 8 ετων 6 ετων και 4 μηνων!Εχω σταθερο κυκλο 28 ημερων και λεμε απο τον επομενο μηνα να ξεκινησουμε χαλαρα για μωρακι !!!Ευχομαι σε ολες μας καλη επιτυχια!!Νταντουλα μου περαστικουλια για τη μεση σου!!Ειχα και γω μια τετεια περιπετειουλα προσφατα -μιλαμε για σφαχτες!!-αλλα ευτυχως τωρα που μου ηρθε περιοδος με αφησε (τυχαιο δε ξερω?)!!!Φιλακια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...