Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΟΥΝ ΕΝ ΣΥΝΤΟΜΙΑ ΟΣΕΣ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ???


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΑ,26ΧΡ.,Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 28.ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΕΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΤΟΥΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.ΦΙΛΙΑ!

Υ.Γ.ΟΙ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΤΗΝ "ΑΠΑΝΤΗΣΗ"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 103
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΗ. ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΗΓΟ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 15 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΗΡΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΕΞΙΑΣ...ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΛΗ ΕΠΥΤΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια να ξανασυστηθω κι εγω..

Ειμαι η Κατερινα 30,5(γμτ πως περνανε τα χρονια)ο αντρουλης μου 28 και ενα χρονο μετα απο ενα εξωμητριο,την Παρασκευη εχουμε το πρωτο μας ραντεβου στο κεντρο εξωσωματικης την οποια θα κανουμε τον Ιουλιο!!!

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες μας και να μεταφερθουμε στις ανακοινωσεις εγκυμοσυνης!!!

Φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia! ΝΑ συστηθω κ εγω ειμαι η χριστινα 27 ετων κ ο αντρας μου επισης εχω πολυκυστικες ωοθηκες και θυροειδη! ο γιατρο μου ειπε οτι δεν πρεπει να εχω αγχος με τις ωοθηκες γιατι κανω απο μόνη μου αυγουλακια! παντως εγω προσπαθω 4 μηνες κ τιποτα ως τωρα!

ασ ελπισουμε σε ολες το καλύτερο πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κ απο μένα. Είμαι η μαίρη 33 χρόνων από τη

Θεσσαλονίκη. προσπαθούμε σχεδόν εντατικά τους τελευταίους

6 μήνες. Ελπίζω σε όλες μας σύντομα φουσκωμένες κιλίτσες!

ααααχχχχχχ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Είμαι η Νίκη, 30 ετών και ο άνδρας μου 41 :cheer:

Προσπαθούμε 2 μήνες με serpafar και τώρα πάμε για τον τρίτο..:(

Εγώ, μόλις πήραμε την απόφαση να κάνουμε παιδάκι, ξεκίνησα αμέσως τα serpafar μήπως και καταφέρω να μείνω έγκυος τους επόμενους 4 μήνες γιατί λόγω δουλειάς δεν θα ήθελα να γεννάω καλοκαίρι.

Μου μένουν ακόμα 2 μήνες :(

Αν δεν τα καταφέρω τώρα ξεκινάω την προσπάθεια από τον Δεκέμβρη μέχρι να το πετύχω!!! Την περίοδο που δεν θα προσπαθώ θα κάνω όλες τις εξετάσεις που πρέπει (εκτός του προγεννητικού ελέγχου που τις έχω ήδη κάνει) γιατί δεν θέλω να περιμένω να κλείσω χρόνο προσπαθειών και μετά να το ψάξω περισσότερο..

Εύχομαι σε όλες μας καλά αποτελέσματα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia geia sas..Eimai i Andria apo tin Kipro...Eimai 24 xronwn k o andras mou 30..Prospa8oume gia mwraki edw k 9-10 mines...prin mia evdomada anakali4a pws exw 2 kistes panw stin aristeri mou wo8iki k eime me xapia... tin 3i mera tis periodou mou 8a paw na dwsw aima gia analiseis ormonwn, 8iroeidi, zakxaro ktl k molis ka8arisw teliws apo tin periodo mou 8a kanw salpiggografima...auta k o 8eos voi8os hehehe :laugh: ..

ipomoni k kouragio se oles mas...oti kalitero k me fouskwmenes koilitses :) ..

filia xxxxxxxxxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλημέρα !

Είμαι η Dimi.. 35 αισίως τα έκλεισα το Μάρτη!!!! :silly:

Προσπαθούμε 6 μήνες και ελπίζουμε να τα καταφέρουμε σύντομα !!! Ο Γιατρός μου προς το παρόν λέει ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!! Εύχομαι να είμαστε όλες μας τυχερές και να πετύχουμε αυτό που ονειρευόμαστε πολύ πολύ σύντομα !!!! :laugh: ( Μήπως κι αυτό το μήνα ???? .... :cheer: ) Νιώθω ότι μεγαλώνω ρε κορίτσια και ότι δεν θα έχω κουράγια ίσως αργότερα ..... :( Είμαι ζαζή !! ΤΟ ΞΕΡΩ !!! :blush:

Ελπίζω το ΚΑΛΥΤΕΡΟ για όλες μας! :lol::lol::lol:

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsakia mou.

Eimai 33 hronon o antras mou 38. Prin 3 hronia emeina egyos me tin proti i egymosuni den prohorise pera apo ton 5o kai meta apo ena hrono prospatheias emaina xana kai apevalla.(ianouarios 2008)Ektote prospathoume energa gyro stous 7 mines.Tha paei makria i valitsaaaaa?

filia se oles kai grigora fouskomenes!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλες μου φιλες!!!

Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες σας!!!!

Το μονο που θα πω ειναι...δεν εχει σημασια ποσο χρονων εισαι 23 33 43...σημασια εχει πως αισθανεσαι!!!Σημασια εχει να εισαι υγιεις!!!Αν εχεις υγεια και προσεχεις το σωμα σου τοτε ολα μπορουν να γινουν με τα ιδια κουραγια και αν ειμασταν 23...ολα ειναι στο μυαλο!!!!Ολες μια μερα θα γινουμε 35 και 45...και ποιος ξερει μπορει κι εγω μεχρι τοτε να μην εχω νινι...και?Αν το θελουμε ειναι οτι πιο σημαντικο!!!

Να ειστε ολες καλα!!!Και το θαυματακι ειναι στον δρομο!!

Andria μου ευχομαι ολες οι εξετασεις να ειναι καλα και μολις τελειωσουν οπως και η σαλπιγγογραφια....τσουπ να εμφανιστει το νινακι!!!

Νικη μου υπομονη και σε ολες μας θα ερθει το νινακι...και πιστευω οτι οι εξετασεις βοηθανε δεν αγχωνουν γιατι εχεις το κεφαλι σου ησυχο οτι δεν περιμενεις αδικα καθε μηνα αν θα ερθει η δεν θα ερθει και γιατι δεν ερχεται!Ευχομαι τα καλυτερα,οτι επιθυμειτε συντομα!!!!!!!!!!!!!!!!!Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera kai apo emena!!!Na susththw kai egw me thn seira mou..me lene natasa kai menw athina me ton antroulh mou..Eimai akoma 28 etwn mexri telos iouliou dhladh pou erxontai ta epomena genethlia mou xixi!!Prospathoume edw kai 2 mhnes kai emeis!!Filakia se oles...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorgina μου Θα ειναι η τυχερη καλη μου!!!Σου ευχομαι ολοψυχα να ειναι και συντομα να μας ανακοινωσεις την χαρα του να γινεσαι μανουλα!!!

Νατασα μου καλη επιτυχια!

Προσευχομαι στον καλο Θεο μας να σας βοηθησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina έγραψε:

gorgina μου Θα ειναι η τυχερη καλη μου!!!Σου ευχομαι ολοψυχα να ειναι και συντομα να μας ανακοινωσεις την χαρα του να γινεσαι μανουλα!!!

Νατασα μου καλη επιτυχια!

Προσευχομαι στον καλο Θεο μας να σας βοηθησει!

aristina( asxeto)se simpatho idietera.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας.Είμαι 33 ετών ο αντρούλης μου είναι 35 και προσπαθούμε 8 χρόνια για παιδάκι...εντελώς απογοητευτικό ε;

Δεν χάνω τις ελπίδες μου! Ευτυχώς με παίρνει ακόμα ηλικιακά...

Έκανα ένα χειρουργείο τον Δεκέμβριο, τώρα είμαι ακόμη σε θεραπεία και από τον επόμενο μήνα θα ξεκινήσουμε τις προσπάθειες ξανά.

Εύχομαι σε όλες μας που θέλουμε ένα παιδάκι ο Θεός να μας ευλογήσει και να το αποκτήσουμε!:)

Μην απελπίζεστε! Θα έρθει η κατάλληλη ώρα για την κάθε μια από εμάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:blush: σ ευχαριστω πολυ gorgina μου το εκτιμω :)

marilou μου τι να πω!8 χρονια...μπραβο για την υπομονη σας!Ευχομαι ο Θεος μας να σε βοηθησει να μην περιμενεις αλλο!Φιλακια σε ολες σας!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλησπερα!!!ειμαι η χρυσουλα 36 ετων και ο αντρουλης μου 41(μενουμε στην αθηνα).προσπαθουμε(μετα απο μια λαπαροσκοπηση} εντατικα εδω και 1 χρονο.τους τελευταιους 3 μηνες με serpafar και pregnyl,εχω και εγω πολυκυστικες.ααχχχχχχχχχχ!!!!!εκτος απο τον αντρουλη μου (που περναμε το λουκι μαζι)μονο εσεις με καταλαβαινετε!!!!ευχομαι να μεινουμε ολες μαζι εγκυος και να υπαρχει συνοστισμος στα μαιευτηρια χι χι χι!!!!!!!φιλια πολλα σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια

είμαι η Σοφία είμαι 32 ετών και ο σύζυγος 34. προσπαθώ, όχι εντατικά περίπου 8 μήνες αλλά τίποτα...:(

που θα παει... θα μου κάτσει

σκέφτομαι όμως να κάνω και μια επισκεψούλα και στο γιατρό μήπως μου γράψει και καμια εξέταση... ετσι για να μην χάνουμε άδικα το χρόνο μας

φιλάκιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΜΑΙ Η ΛΙΤΣΑ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 29.ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΝΤΑΤΙΚΑ,ΑΣ ΠΟΥΜΕ,8 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ!ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΔΟΥΜΕ ΦΩΣ:laugh: :laugh: ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.:) ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κ απο εμένα. Είμαι η Αρετή 29 χρονών κ ο άντρας μου 28. Προσαθούμε 2 μήνες, ελπίζω να είμαστε απο τους τυχερούς κ να έρθει γρήγορα... Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ !

ΕΙΜΑΙ Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ. ΑΝΗΚΩ ΣΤΗΝ 2Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ... ΕΙΜΑΙ 34 ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ.

ΦΙΛΑΚΙΑ:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα'μαι και γω!!!!!! Είμαι η Κάλλια 35 ετών και έχω μπει και γω στον χωρό των εξωσωματικών. Έχω κάνει 5 προσπάθειες και καμία δεν προχώρησε.

Προσπαθώ να είμαι ήρεμη και να σκέφτομαι όσο μπορώ θετικά!

Φιλιά σε όλες και εύχομαι σύντομα να έρθουν τα ευχάριστα νέα και σε μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΕΙΜΑΙ Η ΞΕΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 26 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ! ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...