Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΒΑΦΤΙΣΗ!!!!!!


eleana19

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!

ΒΑΦΤΙΖΩ ΣΕ 20 ΜΕΡΕΣ Κ ΓΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ!!!!

ΠΗΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΙΔΕΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ,ΈΞΥΠΝΕΣ Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΛΥΣΕΙΣ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΟΗΘΙΣΩ Κ ΓΩ ΑΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣΚ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!!Κ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ!!!

ΛΟΙΠΟΝ,

ΠΡΟΣΚΛΗΤΉΡΙΟ:ΘΑΛΑΣΣΙ ΦΑΚΕΛΟΣ, ΛΕΥΚΟ ΧΑΡΤΙ ΜΕ ΘΑΛΛΑΣΙ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑ ΠΑΙΔΙΚΗ. ΔΕ ΤΑ ΈΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΗ.

ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ:ΜΟΛΥΒΙΑ ΜΕΓΑΛΑ, Κ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΕΣ ΑΤΖΕΝΤΟΥΛΕΣ -ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ.ΕΒΑΛΑ ΚΟΥΦΕΤΑΤΑΚΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤ.ΣΕ ΧΑΡΤΙ ΑΡΑΧΝΗ ΘΑΛΛΑΣΙ Κ ΠΡΑΣΙΝΟ Κ ΤΑ ΕΔΕΣΑ ΜΕ ΚΑΡΟ ΚΟΡΔΕΛΕΣ ΘΑΛΑΣΣΙ Κ ΠΡΑΣΙΝΕΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ.

ΠΗΡΑ ΓΛΑΣΤΡΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ Κ ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΜΕΣΑ Κ ΤΙΣ ΑΤΖΕΝΤΕΣ ΤΙΣ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΛΑΘΙ ΠΟΥ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΑ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΑΡΑΧΝΗ (ΣΑ ΤΟΥΛΙ ΕΙΝΑΙ)Κ ΤΙΣ ΚΑΡΟ ΚΟΡΔΕΛΕΣ.

ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ:ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ Κ ΘΑ ΒΑΛΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΙ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΣΤΟ ΕΝΑ ΓΛΙΦΙΤΖΟΥΡΙΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ Κ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΜΠΑΛΟΝΙΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΠΗΡΑ Κ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΑΠΟΥΝΟΦΟΥΣΚΕΣ.

ΚΟΛΥΜΠΉΘΡΑ :ΛΕΩ ΝΑ ΒΑΛΩ 2-3 ΜΠΟΥΚΕΤΑΚΙΑ ΜΕ ΟΡΤΑΝΣΙΕΣ ΜΠΛΕ Κ ΠΡΑΣΙΝΕΣ Κ ΤΟΥΛΙ Ή ΔΥΟ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΜΕ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ ΜΠΛΕ ΜΕ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΓΡΑΜΜΑ ΤΟ "Γ" ΚΑΠΩΣ ΝΑ ΚΡΈΜΟΝΤΑΙ.

ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ;ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΛΕΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΓΛΑΣΤΡΑΚΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΠΟΥ 8Α ΤΑ ΤΥΛΙΞΩ ΜΕ ΑΡΑΧΝΗ ΜΠΛΕ Κ ΤΗ ΜΠΛΕ ΚΑΡΟ ΚΟΡΔΕΛΑ.

ΓΛΥΚΑ:ΑΝ Κ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΑΡΉΓΓΕΙΛΑ. ΤΟ ΒΑΖΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ .

ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ Κ ΦΩΤΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανταστικα μου ακούγονται ολα!!!οντως στα τζαμπο μπορεις να βρεις πολυ ωραιες και οικονομίκές λύσεις!!με το καλο και το όνομα

φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το τζαμπο εχει πολλα οικονομικα ειδη και γω ειχα φτιαξει παλαιτερα για ενα κοριτσακι μπομπονιερες βαφτισης με κορνιζες αλλα και στη μικρη μου ειχα φτιαξει με ανεμομυλους τις παιδικες μπομπονιερες....

ωραια ολα αυτα που μας γραφεις ....μπραβο !!!

με το καλο η βαφτιση!!!

και περιμενουμε φωτο...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακουγονται πολυ ωραια ολα αυτα.Και εγω οταν βαφτησω τον μικρο θα τα φτιαξω μονη μου.Στο ιντερνετ βρηκα μαγαζια που πουλανε στολιδια για μπομπονιερες και τα παρελκομενα σε πολυ καλες τιμες απ οτι να τα παρω ετοιμα.Οποια θελει να μου πει να της στειλω πμ για λεπτομερειες.

Με το καλο η βαφτιση και θελουμε φωτογραφιες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβερά!!!:woohoo:

Αχ αν μπορείς βάλε φώτο απο τις μπομπονιέρες γιατι ακούγονται φανταστικές!

Με το καλό η βάφτιση του μικρού σας πρίγκιπα!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleana μου όλα ακούγονται υπέροχα! Με το καλό κορίτσι μου!

Εμείς γαμοβαφτιστήκαμε πρόσφατα και περιμένω φωτογραφίες να ανεβάσω κι εγώ!

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...