Μετάβαση σε περιεχόμενο

τεστ ωορρηξιας


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 14 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.

ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΟΥ....

ΕΚΑΝΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΚΛΟΜΙΦΕΝ ΜΕ ΕΝΕΣΕΙΣ ΑΛΤΕΡΜΟΝ 75 ΜΕ ΠΡΕΝΓΚΛΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ...

ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΗΝ 12ΚΑΤΗ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 13ΤΡΙΤΗ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 22 ΗΜΕΡΕς ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΕΧΩ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ;

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν καταλαβα καλα σου βγαινει συνεχεια χαμογελο?διαβασε λιγο τις οδηγιες που εχει,αν λεει κατι για θεραπειες[που εκανες]και αν δεν βγαζεις ακρη γραφει ενα τηλ.παρε καλυτερα και μιλα μαζι τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι?γιατι σου βγαινουν ετσι τα τεστ δεν μπορω να καταλαβω..εγω σημερα εκανα το 2ο τεστακι και το εκανα λαθος..ασε ουτε για τετοια ειμαι...ξεκινα τις επαφες μερα παρα μερα αν μπορεις,παρε και τον γιατρο σου ενα τηλ.μηπως ξερει αυτος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι Εγω πιστευω οτι ειναι λογο της θεραπειας!Δεν εξηγειται αλλιως!

χα χα χα :) Εσυ Μαγδα μου γιατι λαθος?τι εκανες?Σε ποια μερα εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magdalina mou σημερα εκανα παλι και βγηκε αρνητικο. (επιτελους) για μια στιγμη νομιζα οτι εκανα λαθος οτι το χαμογελακι ειναι αρνητικο και ο κυκλος θετικο αλλα δεν ειναι ετσι.

συνολικα χαμογελακι μου εδηξε 9 μερες τωρα θα δουμε περιοδο περημενω στις 9 ιουνιου αναμενω και ευχομαι να μην ερθει:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...